Jump to content

Nasze Rozmowy (Rozrywka, kultura, hobby...)

Forums

 1. Strefa Wolności

  FreeZone Tematyczny - pogaduchy o tym, o owym albo i tamtym. Rozmowy na każdy temat. Warunek - poszanowanie innych i przynajmniej przeciętny poziom kultury 'Moja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się Twoja wolność'.

  13,803
  posts
 2. Polityka

  Dyskusje o sztuce rządzenia. A także o tym, co dzieje się na lokalnej i ogólnopolskiej scenie politycznej. Która z partii jest lepsza, który polityk powinien siedzieć a którego trzeba uznać za wzór. Aktualne wydarzenia, dywagacje, negocjacje, aranżacje i irytacje. Zapraszamy do dyskusji z uwzględnieniem prawa do wolności słowa i poszanowania godności osobistej swojej i cudzej...

  3,960
  posts
 3. Humor

  Przydarzyło Ci sie coś śmiesznego, zauważyłeś coś? Pochwal sie tym właśnie w tym dziale :)

  13,083
  posts
 4. Miłość, uczucia, problemy

  Nasze ludzkie życie, sprawy przyziemne i górnolotne... Rozśpiewani zakochani, zasmuceni porzuceni, szukający romantycy, rozsądni realiści... Miejsce dla Waszych dyskusji o sprawach sercowych, emocjonalnych... ze szczyptą dekadencji...

  6,663
  posts
 5. Czytelnia

  Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato, ale ja i tak najbardziej lubię czytać sam :) Dostrzegłeś ciekawy artykuł? Dorwałeś nową książkę? Znalazłeś w antykwariacie zapomniane dzieło zapomnianego, acz intrygującego twórcy? Podziel się tą wiedzą z innymi, zacznij dyskusje, wymieniaj poglądy. Literaturowanie poszerza horyzonty!

  2,813
  posts
 6. SzkolnaŁawa

  Wieści z naszych lokalnych szkół szczebla różnego, dyskusje o edukacji, nauczycielach, ministrach. Człowiek ponoć uczy się całe życie a i tak w niewiedzy umiera... Razem przez szkołę przejdzie się milej :)

  3,122
  posts
 7. MultiMEDIA

  Kąt dla fanów nowych technologii. Wszystko to, czego nie może zabraknąć tak w zegarku Bonda, jak i w naszych domowych zaciszach, firmach, szkołach.

  3,713
  posts
 8. Sport

  Wydarzenia sportowe, kibicowanie drużynom i zawodnikom, relacje i prognozy przebiegu imprez sportowych. Również miejsce na wyrażenie opinii o sporcie jako takim, dyskusje o dyscyplinach, itp. Uwaga - nie przyjmujemy zakładów :)

  3,701
  posts
 9. Muzyka

  Zapraszamy do dyskusji o nowościach muzycznych, recenzji albumów, dyskusji i krytyki twórców i ich dzieł. Oczywiście mowa nie tylko tym, co nowe - powroty do korzeni bywają równie budujące i mogą dostarczyć miłych wrażeń...

  2,208
  posts
 10. Motoryzacja

  Fani jednego, dwóch, trzech, czterech a nawet 18tu i więcej kółek mogą się z nami podzielić swoją wiedzą i nowinkami, a niedoświadczeni użytkownicy zapytać i poszukać pomocy.

  2,944
  posts
 11. Zdrowie

  Chcesz być zdrowy ? chcesz młodo wyglądać ? Znasz receptę na długowieczność ? Podziel się z nami tajemnicami zdrowia.

  1,505
  posts
 12. Kulinaria

  Jeśli lubisz "eksperymentować" w kuchni, to nie mozesz przejść obojętnie obok tego działu. Wszelkiego rodzaju potrawy, desery, napoje i same pyszności...

  1,872
  posts
 13. Tylko dla Kobiet

  Bibelotowe tete-a-tete przy cappuccino? Nie, tutaj jest nas więcej - cappuccino na pewno nie braknie, a za posty Panów - dziękujemy i mówimy stanowcze 'nie'. Pokoik tylko dla zdecydowanie piękniejszej płci ludzkiej...

  1,393
  posts
 14. Tylko dla Mężczyzn

  Męskie rozmowy. Konkretnie. Przy piwie (bezalkoholowym). Na takie tematy, przy których obecności kobiet nam nie trzeba :)

  1,069
  posts
 15. Tematy mocno kontrowersyjne

  Do tego działu wchodzisz na własną odpowiedzialność. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści znajdujące sie w tym dziale.

  3,511
  posts
 16. Filmostrada

  Dyskusje o świecie filmu - nowości, klasyki, totalne kity i rewelacyjne majstersztyki. Nasze recenzje tak pozytywne jak i negatywne, gdyż czasem trzeba zachęcić do filmu, a czasem odradzić. Możemy też... umówić się do kina. Na film :)

  1,715
  posts
×