Jump to content

Kamajto

Zarejestrowani
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Kamajto

 • Rank
  Nowicjusz

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa
 1. Samochód dla żony

  Moja żona dopiero zaczynała jeździć samochodem do pracy i powiem, że mam dla wszystkich super moim zdaniem rozwiązanie - szczególnie kiedy nie jesteście pewni czy żona będzie jeździć (tak jak ja tego nie wiedziałem ) - najem długoterminowy samochodu - https://www.master1.pl/abonament/ - nic nie musisz wkładać, dostajesz samochód np. na rok, płacisz co miesiąc abonament ale niczym się nie martwisz, nic cię nie obchodzi - to nie twój samochód. A po roku? Po roku go oddajesz i już się niczym nie martwisz - tylko możesz np. wziąć następny i wio! polecam chociaż sprawdzić - u mnie super wyszło
 2. Szkolenia dla handlowców

  hej! piszesz tutaj na forum, to może potrzebujesz kogoś do pracy? Nie znam się na IT, ale na pewno w handlu bym sobie poradził! Daj proszę znać na PW - ja zaraz też do Ciebie napiszę. Dużo mi nie trzeba!
 3. hej! jakiś czas temu wyjechałem z tego miasta do Warszawy, bo wiadomo jak jest - na pewno nie łatwo Przynajmniej mi nie było. Pojechałem, bo większe miasto zawsze daje większe możliwości albo rynek jest po prostu większy i było mi łatwiej załapać się na coś na start. Nie pojechałem tam na studia, tylko od razu szukałem pracy i znalazłem w biurze jako taki trochę asystent/sekretarka. W międzyczasie zrobiłem szkołę policealną: https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne/technik-administracji (wrzucam, bo to istotne w tym temacie). I teraz gwóźdź programu: chciałbym wrócić! Rodzice już nie w tym wieku co kiedyś, przyjeżdżam coraz częściej i myślę że chciałbym trochę spokoju. Czy myślicie, że taki ja, z 3.5 roku doświadczenia w biurze, po techniku administracji znajdzie tutaj pracę? Nie mam wyższego wykształcenia, bo zależało mi na tym, żeby zacząć szybko pracę i zacząć się utrzymywać jak tylko szybko się da. Ale mam doświadczenie i mówię dobrze po angielsku. Warto wracać?
 4. hej, jestem Adam i jakiś czas temu (z 4 lata) wyjechałem z Łańcuta. Ale mam tutaj rodzinę i od jakiś kilku miesięcy bardzo regularnie wracam. Zastanawiam się też nad powrotem, więc chętnie porozmawiam!
×