Jump to content

siss

Zarejestrowani
 • Content count

  505
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About siss

 • Rank
  Znany w Mieście

Contact Methods

 • AIM
  9416574
 1. A w ubiegłym roku księdza z Wysokiej zamknęli za "zabawy" z dziećmi... Człowiek jaki był, taki był. To, że na tace nie dawał widocznie dla księdza ważniejsze, niż wszystko inne.
 2. Pokochać różaniec

  Ale to jakaś reklama czy anty... :amen:
 3. Co będzie pierwsze? Brak plam na słońcu, kalendarz Majów, wyliczenia jakiegoś pseudo-naukowca (rok 2011) czy może... Znacie inne przepowiednie/prognozy katastrofalne na najbliższe lata?
 4. Czym smarujecie chlebek

  Ale to chyba od czasu do czasu, jeśli już. Masło lubię, ale faktyczne masło. Tyle teraz w sklepach tych mixów o smaku masła, że łatwo się naciąć. Margaryna też dobra, np. śniadaniowa. Niektóre są tragiczne, te z wodą. Raz tak zrobiłam, że ogrzałam taką margarynę i normalnie woda się zbierała w dołkach, wydostawała się z margaryny Nie cierpię takiego sztuczydła.
 5. SkatePark !

  źródło: Resinet.pl
 6. Paliwa w Auchan

  Z grubsza mogę potwierdzić, że ten gaz z "oszołoma" nie spala się równomiernie. W gruncie rzeczy chyba się nie opłaca.
 7. Kurde, chyba się spóźniłam. Był ktoś?
 8. czy masz ... nowa zabawa

  Nie, bo go nie posiadam Czy masz szalik zrobiony na drutach przez babcię/mamę etc.?
 9. Skojarzenia

  karcer (?)
 10. Wróżby...

  Mój dziadek opowiadał wiele razy, jak to go raz Cyganka zaczepiła na ulicy, gdy szedł z ówczesną dziewczyną. Choć on zawsze był sceptykiem, ale ciekawskim - zgodził się. Cyganka czytała z ręki, twarzy. Powiedziała mu o kilku ważnych sprawach w życiu, np. o tym, w jakich latach życia umrze (z tego co mówił, to dość precyzyjnie określiła je, ale dziadek nadal żyje, a brakuje do spełnienia przepowiedni kilka lat). Mówiła o jego związkach (i to, jak dziadek twierdzi, sprawdziło się w 100 procentach). W każdym razie to, co mu powiedziała sprawdzało się na tyle dokładnie, że teraz naprawdę wierzy już w całą resztę... Sama byłabym ciekawa wizyty u wróżki, ale zdolnej wróżki. Raz dziewczyna czytała mi z ręki i ok. połowy się sprawdziła, ale chiromancji można się nauczyć (do czego ona się przyznała; korzystała z książek do nauki). Wierzę, że są osoby, które mają jakiś dar czy wrażliwość, która pozwala im wiedzieć więcej, niż inni i właśnie w powiązaniu z chiromancją czy tarotem taki wrodzony talent może dawać jakieś konkretne efekty. Nie cierpię za to babek łapiących za rękę uczniaków, które "za piątkę" wywróżą przyszłość. Pamiętam ile się tego po parku pałętało.
 11. To konkretnie o Łańcut chodzi czy o okolice?
 12. "Po zbóju" można się dowiedzieć na tej stronie... Będzie ona rozbudowywana?
 13. Program rewitalizacji Łańcuta

  Fajnie. Podoba mi się, że w Łańcucie, mimo zmian władz, stawia się jednak na restaurację starych budynków, poprawy ogólnego stanu wszelkich "staroci" - po prostu utrzymuje miasto w porządku i dba o wygląd i klimat. Stąd m.in. taka popularność wśród turystów (takie fajne kółko się wytworzyło, bo łoży się na zabytki i prezencję miasta, co procentuje w postaci wpływów od turystów). Lubię mały, nastrojowy Łańcut 8)
 14. Windows-7

  Sama "testuję" siódemkę i bardzo mi się podoba. A tak mi do głowy przyszło... ... czy to nie była planowana wpadka Visty, żeby zaostrzyć apetyty na Win 7, bo jakoś podejrzanie szybko ta lepsza wersja się pojawiła.
 15. czy masz ... nowa zabawa

  Ooo, czemu nie. Bardzo dobra, ostra i słodka zarazem=mniam. Czemuś mi przypomniał?:banplease: Czy masz zestaw głośników przy komputerze (tzn. więcej niż 2)?
×