Jump to content

wmula

Zarejestrowani
 • Content count

  152
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About wmula

 • Rank
  Stały Bywalec

Contact Methods

 • Website URL
  http://wm.ite.pl
 1. Jak pan burmistrz chce optymalnie wykorzystać więźniów, to za MDK-iem powinna powstać rzeźnia, w której będą pracowali. Wówczas stężenie atrakcji w tej okolicy osiągnie apogeum, bo tak: zamek, synagoga, rzeźnia, biblioteka, więzienie, cmentarz żydowski i dyskoteka. Podejrzewam, że piwnice biblioteki są niezagospodarowane, więc tam jeszcze można zorganizować zamtuzy.
 2. Seba, no co ty?! Pan burmistrz przecież wysłał pismo i... "co on może więcej"? Żałosna postawa.
 3. 18. Przystanku Woodstock już niebawem!

  Uwaga - to był żart.
 4. 18. Przystanku Woodstock już niebawem!

  http://czerski.tumblr.com/post/26891647238 (BPNMSP)
 5. MDK - alejki

  Odgrzewam temat, ale dzisiaj znowu tamtędy przechodziłem i szlag mnie trafił, taki syf w środku miasta. Płacimy na bezrobotnych, może by w ramach prac interwencyjnych oczyszczono i odkryto alejki, zamieciono rozbite szkło. Można również skosić trawę, i - dobra, pewnie przesadzam - ustawić jakieś ławki. Chyba, że kierownictwo MDK chce tam otworzyć park narodowy, to przepraszam, niech sobie zarasta na zdrowie.
 6. Idea szczytna, tylko wykonanie budzi wątpliwości. Przede wszystkim transmisja e-mail jest nieszyfrowana, przekazywanie tą drogą wrażliwych informacji jest mało rozsądne. Poza tym myślę, że taka usługa podchodzi po ustawę o ochronie danych osobowych. To powinno być zrealizowane w formie webaplikacji, gdzie użytkownik dopiero po autoryzacji ma dostęp, przez połączenie szyfrowane, do jakiś funkcji systemu rejestracji.
 7. Inicjatywa Komisji Zdrowia ws. budowy nowego pawilonu szpitala

  To jeszcze pozwolę sobie dopytać: 1) jakie konkretnie przepisy? jakaś ustawa? może będzie Pan mógł podać linkę np. na sejm.gov.pl. 2) o jakiej mniej-więcej kwocie mowa? bo "ciężkie" to może być np. 5 ale i 80
 8. Inicjatywa Komisji Zdrowia ws. budowy nowego pawilonu szpitala

  Proszę jeszcze przybliżyć, skąd pomysł na rozbudowę. Tzn. czy obecne warunki lokalowe są złe, za mało miejsc? Czy wraz z rozbudową zarząd liczy na większe zainteresowanie pacjentów spoza Łańcuta?
 9. Inicjatywa Komisji Zdrowia ws. budowy nowego pawilonu szpitala

  Czy Centrum Medyczne jest w części państwowe?
 10. Nasz park

  Kontynuuję temat, tym razem poranek
 11. W przypadku zniszczonych znaków drogowym dzwonię na policję. Wczoraj natomiast zauważyłem, że na przystanku na Sikorskiego jakiś odmóżdżony debil rozbił boczną szybę (szkoda, że ta szyba nie przecięła mu tętnicy, byłoby jednego tumana mniej). I teraz pytanie, gdzie takie wandalizmy należy zgłaszać? Do urzędu miasta?
 12. UKRADZIONO WÓZEK SPACEROWY !

  Objawem upadku naszej cywilizacji jest odejście od ucinania rąk złodziejom. Jak również wprowadzenie pojęcia "małej szkodliwości czynu". Widziałeś tam kiedykolwiek patrol pieszy? Albo patrol pieszy w mieście? W parku nigdy nie widziałem, poza parkiem to nie pamiętam kiedy ostatnio.
 13. Astrofotografia połączona z zachodem Słońca

  Przepiękne. Najlepsze - wg mnie - 2 i 4. Zazdroszczę okoliczności przyrodny i tego... niepowtarzalnej, sam nie mam czasu na dłuższe wypady.
 14. Ubierasz spodnie?

  Wg mnie ten problem jest trochę wydumany, nie ma wieloznaczności w sformułowaniu np. "rozbieram kurtkę", albowiem 99,9999% ludzi jedyne co robi z kurtkami, to nosi na grzbiecie. Jedynym sposobem pozbycia się jej jest "rozebranie" lub "ściągnięcie". Być może 0.00001% rozszarpuje, rozcina, pali czy polewa kwasem, ale język jest dla mas.
 15. Byłaby kupa śmiechu, jakby przejechali pieszego, albo doprowadzili do śmiertelnej kolizji. Co za debile.
×