Jump to content

enisia

Zarejestrowani
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About enisia

 • Rank
  Nowicjusz
 1. W końcu coś innego! Produkty, które ułatwiają codzienne domowe czynności! Zarabiaj na ich sprzedaży! Pomyśl nareszcie o sobie! Zmień swoje życie w 2 minuty! Tyle zajmuje rejestracja! Zostań konsultantką Betterware! Wejdź na stronę www.bwlib.home.pl/kat/c509fin_.pdf i zobacz najnowszy katalog. Tutaj obowiązują proste i jasne zasady, bardzo podobne jak w Avon czy Oriflame: - zarabiasz 23% na czysto z każdej sprzedanej rzeczy - realizujesz atrakcyjny plan marketingowy - masz odroczony termin płatności - 14 dni - przysługują Ci dodatkowe rabaty przy rozbudowie grupy nawet do 15% - masz gwarancja jakości - czyli możliwość zwrotu produktu, jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań (30 dni - dla przedstawiciela, 14 dni dla klienta) - możesz uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach marketingowych - jako nowa konsultantka otrzymujesz prezenty w programie Łatwy Start - bierzesz udział w licznych akcjach promocyjnych i rekrutacyjnych - masz nielimitowany czas pracy i zarobki - nie ryzykujesz – możesz tylko zyskać (wiem, brzmi dziwnie, ale to fakt!) - zamówienia możesz składać w dowolnym terminie i w dowolnej częstotliwości, nie ma obowiązku robienia tego co miesiąc czy co katalog, po roku nie składania zamówień umowa automatycznie wygasa bez żadnych konsekwencji - JEDNORAZOWA opłata wpisowa wynosi TYLKO 1 zł (warunkiem jest złożenie pierwszego zamówienia we wrześniu) -pierwszy prezent w programie Łatwy Start – torba sportowo-podróżna Jeśli szukasz alternatywy dla sprzedaży kosmetyków, to właśnie jest oferta dla Ciebie. NAPISZ DO MNIE, jeśli jesteś zainteresowana: aniaol@tlen.pl; gg: 8453063 P.S. Z góry przepraszam mężczyzn, że piszę jak do kobiety, ale większość konsultantek to Panie, co nie oznacza jednak, że Panowie nie są mile widziani:)
 2. W końcu coś innego! Produkty, które ułatwiają codzienne domowe czynności! Zarabiaj na ich sprzedaży! Pomyśl nareszcie o sobie! Zmień swoje życie w 2 minuty! Tyle zajmuje rejestracja! Zostań konsultantką Betterware! Wejdź na stronę www.bwlib.home.pl/kat/c509fin_.pdf i zobacz najnowszy katalog. Tutaj obowiązują proste i jasne zasady, bardzo podobne jak w Avon czy Oriflame: - zarabiasz 23% na czysto z każdej sprzedanej rzeczy - realizujesz atrakcyjny plan marketingowy - masz odroczony termin płatności - 14 dni - przysługują Ci dodatkowe rabaty przy rozbudowie grupy nawet do 15% - masz gwarancja jakości - czyli możliwość zwrotu produktu, jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań (30 dni - dla przedstawiciela, 14 dni dla klienta) - możesz uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach marketingowych - jako nowa konsultantka otrzymujesz prezenty w programie Łatwy Start - bierzesz udział w licznych akcjach promocyjnych i rekrutacyjnych - masz nielimitowany czas pracy i zarobki - nie ryzykujesz – możesz tylko zyskać (wiem, brzmi dziwnie, ale to fakt!) - zamówienia możesz składać w dowolnym terminie i w dowolnej częstotliwości, nie ma obowiązku robienia tego co miesiąc czy co katalog, po roku nie składania zamówień umowa automatycznie wygasa bez żadnych konsekwencji - JEDNORAZOWA opłata wpisowa wynosi TYLKO 1 zł (warunkiem jest złożenie pierwszego zamówienia we wrześniu) -pierwszy prezent w programie Łatwy Start – torba sportowo-podróżna Jeśli szukasz alternatywy dla sprzedaży kosmetyków, to właśnie jest oferta dla Ciebie. NAPISZ DO MNIE, jeśli jesteś zainteresowana: aniaol@tlen.pl; gg: 8453063 P.S. Z góry przepraszam mężczyzn, że piszę jak do kobiety, ale większość konsultantek to Panie, co nie oznacza jednak, że Panowie nie są mile widziani:)
 3. Wiecznie zabiegana, zarobiona i zmęczona. Jeszcze do niedawna to był opis mojej osoby. Chciałam spędzać więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi niż krzątać się po kuchni czy pracować w ogrodzie. Marzyłam, aby w miękkim fotelu poczytać dobrą książkę. Nie pamiętałam, kiedy ostatnio widziałam swój ulubiony serial. Przyszła w końcu pora, że moje życie stało się łatwiejsze. Dokonałam tego za pomocą produktów Betterware, jednocześnie zarabiając pieniądze. Ty też pomyśl w końcu o sobie! Zmień swoje życie w 2 minuty! Tyle zajmuje rejestracja! Zostań konsultantką Betterware! Wejdź na stronę http://www.bwlib.home.pl/katalog/409lo.pdf i zobacz najnowszy katalog. Tutaj obowiązują proste i jasne zasady, bardzo podobne jak w Avon czy Oriflame: - zarabiasz 23% na czysto z każdej sprzedanej rzeczy - realizujesz atrakcyjny plan marketingowy - masz odroczony termin płatności - 14 dni - przysługują Ci dodatkowe rabaty przy rozbudowie grupy nawet do 15% - masz gwarancja jakości - czyli możliwość zwrotu produktu, jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań (30 dni - dla przedstawiciela, 14 dni dla klienta) - możesz uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach marketingowych - jako nowa konsultantka otrzymujesz prezenty w programie Łatwy Start - bierzesz udział w licznych akcjach promocyjnych i rekrutacyjnych - masz nielimitowany czas pracy i zarobki - nie ryzykujesz – możesz tylko zyskać (wiem, brzmi dziwnie, ale to fakt!) - zamówienia możesz składać w dowolnym terminie i w dowolnej częstotliwości, nie ma obowiązku robienia tego co miesiąc czy co katalog, po roku nie składania zamówień umowa automatycznie wygasa bez żadnych konsekwencji - JEDNORAZOWA opłata wpisowa wynosi 9,90 zł Jeśli szukasz alternatywy dla sprzedaży kosmetyków, to właśnie jest oferta dla Ciebie. NAPISZ DO MNIE, jeśli jesteś zainteresowana: aniaol@tlen.pl P.S. Z góry przepraszam mężczyzn, że piszę jak do kobiety, ale większość konsultantek to Panie, co nie oznacza jednak, że Panowie nie są mile widziani:)
 4. Szukam ambitnych i zdecydowanych osób, które chciałyby zostać konsultantkami Betterware. Szukam osób, które są konsultantkami Avon, Oriflame itp. i wiedzą, jak przyciągać klientów, bądź również osób, które chciałyby spróbować pracy jako konsultantka;) Firma BETTERWARE istnieje od 80 lat, na rynku polskim działa od 2007 roku i zajmuje się sprzedażą PRODUKTÓW Z POMYSŁEM dla domu. Zasady współpracy są bardzo podobne jak w Avon czy Oriflame. Firma daje również możliwość budowania swojej grupy i to już od momentu rejestracji. Produkty naprawdę dobrze się sprzedają, a na rynku nie ma jeszcze dużej konkurencji tak jak w przypadku firm kosmetycznych. Każda konsultantka dostaje opust na produkty, a przy większej sprzedaży można uzyskać dodatkowe atrakcyjne bonusy i prezenty. Dzięki temu wszystkiemu można uzyskać dodatkowe dochody. Betterware nie jest zagrożeniem dla sprzedaży kosmetyków, a konkurencja póki co jest niewielka dzięki czemu szybko można zyskać nowych klientów i przedstawicieli. Na stronie http://www.bwlib.home.pl/katalog/309lo.pdf można obejrzeć najnowszy katalog. Do klubu Betterware można przystąpić jako klient i kupować na własne potrzeby, również bez marży. Wpisowe przy pierwszym zamówieniu w MAJU tylko 1 zł!!!!!!! Produkty dostarczane są przez kuriera do domu z 14 - dniowym terminem płatności. Jeśli produkt się nie podoba można go zwrócić w ciągu 30 dni. Zamówienia można składać w dowolnym terminie i w dowolnej częstotliwości. Nie ma obowiązku składania zamówień co miesiąc. Po roku nie składania zamówień umowa automatycznie wygasa. Jeśli są Państwo zainteresowani pracą jako konsultant/ka proszę o kontakt. Prześlę mailem szczegółowe informacje na temat współpracy i odpowiem na każde pytanie. Kontakt: aniaol@tlen.pl
×