Jump to content

waszak

Zarejestrowani
 • Content count

  198
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

waszak last won the day on April 4 2012

waszak had the most liked content!

Community Reputation

15 Dobra

About waszak

 • Rank
  Stały Bywalec

Profile Information

 • Miejscowość
  Łańcut
 1. Niszczą i klną na oczach dzieci!

  Zgadzam się z BTLem. Umiejscowienie to też przyczyna problemu. Oczekiwanie, że w miejscu publicznym w których skupia się młodzież będzie jak w kościele, jest naprawdę piękne. Ale nie działa.
 2. Niszczą i klną na oczach dzieci!

  Aktach wandalizmu? O jakim wandaliźmie pisze autorka? Trzymajmy się poprawnych znaczeń słów bo chamstwo to nie jest wandalizm. Picie w miejscu publicznym to nie jest wandalizm. Pani Paszkiewicz wyolbrzymia. Co do zachowania młodzieży na skateparku to jest to fakt - ilekroć miałem okazję tam być, siedzieć na ławce i obserwować albo po prostu ćwiczyć, nie dało się nie usłyszeć wulgaryzmów z których po nieudanym tricku 'ja pier*dole' i 'k*rwa' jest całkiem subtelne. I ten piękny widok chowających się za rampą gimnazjalistów popijących piwo i palących fajki:) Grzeczna uwaga nic nie da bo do chamstwa trzeba chamstwem. Teraz panuje moda na debilizm i prośby nic nie dadzą. Przede wszystkim bezpośrednio oświetlić skatepark a nie marna poświata z orlika. Kamera również.
 3. Nie ma już mandatów za deptanie publicznych trawników - ALE to zależy czy park ma status rekreacyjny czy tylko spacerowy. Różnie to jest u nas w parku. A jaki status ma nasz park to nie wiem - jednak zdaje się, że pełni funkcję spacerową, lub... obydwie. A na pewno w rozróżnieniu pojawią się estetyczne, zadbane trawniki otaczające bezpośrednią okolicę zamku oraz reszta - poza fosą. Co do drugiego obszaru to generalnie straż ma w głębokim poważaniu czy się je depta - często chodzimy na ową trawę na treningi.
 4. To nie oddajesz regularnie surowców wtórnych? w Twojej okolicy nie zbierają?
 5. Żebracy w Łańcucie.

  Nie wiem gdzie Cię zaczepił - podejrzewam, że w Rzeszowie. W okolicach pomnika, urzędu, cieplińskiego, kościoła regularnie gość zaczepia o potrzebę dodania na bilet. Z opowiadań znajomych to ten sam gościu. Mnie też raz zaczepił.
 6. Szukam na zbyciu paletopojemnika

  Zaraz za orlenem jak na Przeworsk jedziesz po lewej stronie przy bramie wjazdowej, któregoś z kolei domu stały takie dwa z wywieszoną informacją i numerem telefonu. Jak sądzę na sprzedaż. Ale nie przyglądnąłem się. Zawsze można sprawdzić, zapytać.
 7. http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,4873/q,B%C3%B3g.bogowie.bostwa Ciekawy tekst odnośnie tematu tutaj rozpoczętego.
 8. Znajoma farmaceutka kolegi z pracy mówiła co podczas zjazdu młodzieży zeszło im w aptece najbardziej. Prezerwatywy. Na potęgę. Między innymi prezerwatywy - ale nie będę dalej pisał bo ktoś to uzna za zbyt kontrowersyjne i jeszcze stwierdzając pomówienia.
 9. To nie jest kwestia widzimisię. Jeżeli tak to rozpatrujesz to tym bardziej każdy z nas ma prawo do wyrażenia niezadowolenia.
 10. Na pewno nie katolickiej:D Nie kupuj skrzynki bo ukradną. Nie montuj bramy bo z zawiasów wyrywają. Po co Ci i szyby w oknach skoro w każdej chwili ktoś może wybić kamieniem?
 11. Afera solna - nasza Polska Fukuszima.

  Gdzie Ci tu ktokolwiek sieje 'fałszywe nadzieje'?
 12. Rodzina 12+2 rodziny wielodzietne

  Dobry tytuł artykułu - "Przedsiębiorstwo rodzina". Aby mieć przedsiębiorstwo trzeba mieć kapitał. Sam znam rodzinę wielodzietną, która jest bardzo religijna i nie wyobraża sobie antykoncepcji. Większość dzieci mają nieplanowanie. Radzą sobie, chociaż nie bez problemów. Ale ojciec jest zaradny i finanse są pod kontrolą.
 13. Rada Powiatu broni TV Trwam

  Stronniczość w artykule też mi się nie podoba i nie identyfikuję się z tokiem myślenia autora. Nie podoba mi się jezyk jakim artykuł został napisany. Zaznaczyłem wyraźnie - statystykę która jest pod koniec z podlinkowanymi argumentami, które mogą być wyjściową do analizy i dyskusji.
 14. Rada Powiatu broni TV Trwam

  Ciekawa statystyka do przedyskutowania w artykule
×