Jump to content

pi0trek

Zarejestrowani
 • Content count

  324
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

pi0trek last won the day on October 9 2013

pi0trek had the most liked content!

Community Reputation

53 Super !

About pi0trek

 • Rank
  Stary Znajomy
 1. Dokładnie. Powoli zmierza to w kierunku wprowadzenia czegoś na kształt godziny policyjnej. Zapewniam że gdyby miał takie mechanizmy, Gwizdak już dawno wprowadził by zakaz opuszczania domów po 21. Nasz Jaśnie Pan Na Łańcucie - Jego Nieudolność Stanisław Gwizdak. Ale tak to wygląda jak miastem rządzi nieudacznik o zapędach na dyktatora. Do tego zupełnie pozbawiony zasad oraz kultury. W mieście liczy się tylko zdanie emerytów takich jak: Zdzisław Kluz Jadwiga Kuźniar Tadeusz Dubiel - były milicjant/policjant. Krzysztof Szczepaniak Andrzej Barnat, oraz Biegający każdego dnia do urzędu i załatwiający swoje kolesiowskie interesy Pan S z AK. również pies za komuny (nie wpisuje nazwiska bo radnym nie jest chociaż co wybory aspiruje na takiego). Jak długo będziemy jeszcze na nich głosować? Zbliżają się kolejne wybory - pokażmy im gdzie jest ich miejsce.
 2. Woda i ścieki w Łańcucie w 2014 roku droższe

  odbiegam od tematu. Jakie jest pani zdanie na temat wprowadzenia przez radę miasta "godziny policyjnej" w Łańcucie?
 3. DNI MIASTA ŁAŃCUTA 2014r.

  Czyli, że niby mi się nic nie podoba?
 4. DNI MIASTA ŁAŃCUTA 2014r.

  ok. coś ciekawego ale w dobrej cenie ;-)
 5. DNI MIASTA ŁAŃCUTA 2014r.

  no proszę. Wystarczy odrobina chęci i można coś ciekawego znaleźć.
 6. Odbiegając od tematu. Falkhor: "g!@no" ciężko określić jako wulgaryzm. Chyba nikogo to słowo nie gorszy. A co do braku informacji że w artykule znajdują się wulgaryzmy, to napisałem że jest to artykuł z "NIE" a to już mówi samo za siebie
 7. http://www.wykop.pl/ramka/1773162/obywatel-czyli-gowno-bezkarni-urzednicy-niszcza-zycie-i-zdrowie-czlowieka/ Warto przeczytać od początku do końca. Nie wiem dlaczego sprawa nie została nagłośniona.
 8. Naziemna Telewizja Cyfrowa

  Ja mam antenę ustawioną na nadajnik w Leżajsku (okolice) i wszystkie 3 MUXy śmigają pięknie.
 9. Woda i ścieki w Łańcucie w 2014 roku droższe

  Państwo w państwie
 10. Woda i ścieki w Łańcucie w 2014 roku droższe

  No to jak to działa?? Radni odrzucają A "jaśnie nam panujący pan na Łańcucie" i tak może sobie z tym robić co chce?? To po co wy tam jesteście??
 11. O czym ty w ogóle piszesz? Incydenty? Co roku to samo, albo jeszcze gorzej. Tęcza faktycznie nie była bezpośrednio na trasie, ale rosyjska ambasada już tak. To że nie ma ofiar to tylko odrobina szczęścia! Nie ma znaczenia że to tylko nieliczni z tłumu robili rozrubę. Organizator nie potrafił nad tym zapanować. Banda debili, zamaskowanych tchórzy. A co do tęczy to twoja wypowiedź jest po prostu prymitywna. Jaka to różnica czy demolują taką instalację czy jakąś inną? Cienka granica. Do tej pory twoje wypowiedzi uważałem za dosyć wartościowe. Ale stawanie w obronie tej chołoty.....???
 12. MDK w Łańcucie - pozorowane inwestycje

  Co się stało z oryginalnym postem? Dlaczego go nie ma skoro jest cytat?
 13. Nauczycielka z uczniem

  A co tu myśleć?? Polskie prawo jasno określa co robić w takim wypadku. Jak by to był nauczyciel i uczennica to nikt by się nie zastanawiał tylko zaraz został by okrzyknięty pedofilem i zamknięty na 12 lat z takimi samymi. To działa w dwie strony!!!! Płeć tu nie ma znaczenia!!!
 14. Który dokładnie parking masz na myśli?
 15. Chciałbym wszystkich ostrzec przed parkowaniem samochodów przy ulicy zamkowej (mniej więcej na wysokości synagogi). Sytuacja wygląda następującą. W jednym miejscu ustawiony jest znak pionowy informujący o tym że dwa stanowiska postojowe przeznaczone są na postój pojazdu kierowanego przez osobę niepełnosprawną. Sęk w tym że wymalowane na jezdni znaki poziome nie zgadzają się z tym co jest na znaku pionowym. Znaki poziome niedawno zostały wymalowane a jednocześnie nie zostały usunięte poprzednie oznaczenia. Wygląda to w taki sposób że linie starsze (troszkę ciemniejsze) znajdują się między liniami nowszymi (jaśniejsze). Jednocześnie znajdują się tam trzy symbole wózka inwalidzkiego (dwa nowe i jeden starszy). Reasumując: dwa miejsca na znaku poziomym a trzy na znakach pionowych. Byłem dzisiaj świadkiem, jak policjanci wystawili mandat starszemu mężczyźnie za postój pojazdu na tym trzecim "dorobionym" miejscu. Dodam że obok stały dwa samochody, które miały za szybą położone karty postojowe. Tak więc wychodzi na pierwszym miejscu niechlujność władz, które nawet nie pofatygowały się aby prawidłowo oznaczyć miejsca postojowe (dziękujemy panie burmistrzu) oraz nadgorliwość naszej policji, która zaczyna działać nie "dla" a "przeciwko" obywatelowi. Za pośrednictwem forum bardzo bym chciał prosić o wyjaśnienie tej sprawy. Moim zdaniem podchodzi to już pod wyłudzanie pieniędzy!
×