Jump to content

paolka

Zarejestrowani
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About paolka

 • Rank
  Nowicjusz

Contact Methods

 • AIM
  5023976
 1. Prezent na walentynki

  Każde święto jest w mniejszym lub większym stopniu komercyjne. Przed Walentynkami pojawia się sporo tzw. zbieraczy kurzu: plastikowe serduszka i cały ten kolorowy kicz - tak naprawdę to pójście na łatwiznę. Wcale nie trzeba jednak kupować drogiego prezentu, według mnie liczy się zaangażowanie, zadbanie o to, aby prezent był przydatny danej osobie, aby trafiał w jej gust i upodobania lub był oryginalny. Jeden z moich pomysłów : własnoręczne ozdobienie kubka (są takie specjalne farbki do porcelany) i wypełnienie go ulubionymi słodyczami obdarowywanej osoby.
 2. Sprzedam TANIO podręczniki

  Sprzedam podręczniki używane ( nie zniszczone ) do liceum oraz do gimnazjum. Dołączam zeszyty lub zeszyty ćwiczeń gratis:) Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na Prywatne Wiadomości. Oto lista : Fizyka i astronomia część 3 wydawnictwo Nowa Era - do liceum ogólnokształcącego oraz profilowanego, technikum Przeszłość to dziś, literatura, język, kultura, wyd. Stentor część 1,2,3 - do liceum i technikum, Matematyka, wyd. Nowa Era , część 1 i 2 - do liceum ogólnokształcącego, kształcenie w zakresie podst. i rozszerzonym. Geografia- geografia środowiska przyrodniczego, część 1,2,3 wyd.Operon- do liceum i technikum, W.Wiecki Biologia część 2, wyd.operon- do liceum i technikum. Balerstet,Bartnik,Holak,Lewiński, Łaszczyca, Sabath,Skirmuntt Enterprise część 3 coursebook wyd. Express Publishing New Hotline, student's book, elementary, wyd.oxfordUniversity Press Chemia dla gimnazjum część 1 wyd. Nowa Era Kulawik,Litwin Historia część pierwsza wyd. M. Rożak- do gimnazjum Geografia świata, gimnazjum część 1, wyd. WSiP ,F.Plit Wiedza o społeczeństwie wyd. Żak, część pierwsza- gimnazjum Biologia część pierwsza, wyd. Nowa Era- do gimnazjum, M. Kłyś
 3. oddam kotka

  Szaro-bury kotek szuka domu. Jest towarzyski i skory do zabawy,ma około 2 miesięcy. Oddam go za darmo w dobre ręce. Jeśli jest ktoś zainteresowany przygarnięciem kociaka proszę pisać na *Prywatne wiadomości* .
×