Jump to content

marshal

Zarejestrowani
 • Content count

  162
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About marshal

 • Rank
  Stały Bywalec
 1. Promocja, marketing ... Pytanie do Ciebie

  - Naklejki PL na samochód. - Może kalendarzyki? - Odpowiedni moderatorzy co mają chwile wolnego czasu, którzy wklejają artykuły z gazet regionalnych, bo dużo np jest w nowinach a tu o tym cisza.A tak to będzie wszystko w jednym miejscu
 2. Przyciemnianie szyb

  Pytanie padło już chwile temu ale może się przyda-w temacie. Ja szczerze polecam www.autoeska.pl/index.html Firma nawet przyjeżdza do klienta-pełne usługi. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Polecam omijać firmę pewną na warszawskiej w Rzeszowie , gdzie nie potrafią uszczelki założyć po wymianie szyby .takich to mają praktykantów ekspertów!Jak tu można polegać na fachowym wykonaniu takich usług. Z uwagi na sporą flotę współpracowało się z różnimi firmami. P.S.Myślę,że nie zostanie to odebrane za reklamę.
 3. Bake na blokach to w skrzynce dają nawet po 4 ulotki -firma bogata widać. http://www.dzialasz.pl/node/172 zacznij od tego.Może ten co roznosi umie czytać...
 4. Wrażenia: -Zbyt późno były rozwieszone plakaty-coś ostatni tydzień....... -Fajnie ,że na Rynku -Pogoda jak zwykle pokazuje swoją zmienność - Koncert,Mrozu wielki oczywiście szacunek,ale jak na gwiazdę Dni MIasta to jednak za mało znany.....zaśpiewał może dwa znane przeboje z radia przez to mało osób się bawiło i zainteresowanie w trakcie koncertu było mniejsze.Bo przecież wiadomo jak się bawi jak leci znany przebój, śpiewa się razem.
 5. Lepszym rozwiązaniem pokazującyh niezadowolenie jest protest pod Urzędem Wojewódzkim. Warszwawa pod pałacem prezydenckim, tym trochę należy utrudnić życie! Ostatnio była blokada stacji CPN w Lublinie, tankowanie za grosze, kawa kolejne tankowanie. To tylko utrudnia życie szefom stacji!Stacje cen nie dyktują!!!!To nie oni zarabiają po kilka zł na litrze!
 6. a wtym nowym budynku teraz koło tmr, dzisiaj widze wyszedł interesant wchodze, pani do mnie PROSZĘ POCZEKAĆ NA KORYTARZU, zwolniło się miejsce wchodze a pani która mnie wyprosiła ucina sobie pogawędkę przez telefon i na 99% prywatna sprawa Ja też nie brałem "kuroniówki" już i dzień się spóźniłem do podpisu bo pomyliły mi się dni.....były wielkie problemy...... Pracy nie ma ale za to pup ma się dobrze i rozrasta. Na tablicy trzy kartki na krzyż a na kartce informacja odnośne pracy w pokoju tym a tym.Nie można normalnie napisać na tablicy już o pracy wszytsko jak jest np w rzeszowie?No tak ktoś ma pracę w tym i tym pokoju i łaskawie udzieli mi informacji-śmiech!Dawniej urząd pracy miał tylko kilka pomieszczeń, a tam był generalnie sanepid-kosztem bezrobocia mnoży się to jak biedronki....szkoda tylko ,że nic nie oferują! A dyrektor ma się dobrze, dla niego jest dobrze jak jest,oby jak najdłużej utrzymać stołek!Że człowiek jest bezrobotny to jest gorszy i ma być tak traktowany panie dyrektorze?
 7. Jaki pan taki kram. Jak znajomy się swego czasu rejestrował to trwało to 4 godziny, bo tylko jedna łaskawie pani na tronie rejestrowała-myśli ,że łaske robi...ciekawe jakby taka paniusia była w odwrotnej sytuacji,ale jej to nie grozi,pan dyrektor widać ,że nie panuje nad tematem i można robić co się chce w godzinach pracy. Jak był jeszcze wydział komunikacji po sąsiedzku też można było wiele usłyszeć!Taka posada do czegoś zobowiązuje!-panie wielki dyrektorze i panusie!I to nie jest zdanie jednej osoby tylko wielu i nikt się nie uwziął!
 8. Może warto autorze postu napisać nawet i maila http://www.psselancut.pl/ Niestety kto chce miec biznes spożywkę powinien rygorustycznie przestrzegać przepisów i powinien je też respektować sanepid.Sprawa lodów też jest rygorystyczna. Wczoraj jak i często widzę na parkingu pijaczka z psem , jak wchodzi niemal do kosza przewraca go ,żeby wyciągnąć butelki , póżniej taka pani ze sklepu bierze je i wsadza do transportera ......bleeeeeeeee.Szkoda,że u nas nie są tak popularne jak na Słowacji butelkomaty, to napewno rozwiązuje po części problem.
 9. POzwolę sobie odświeżyć temat, ponieważ powraca on.... http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,3497 ... skiej.html
 10. Po pierwsze : już nie ta głowa Po drugie:Co babcia nie zrobi dla wnuka -rodziny. Powinno być więcej kampani w TV!!!
 11. Pizzeria Taverna

  Też podpisuje się obiema rękami!!!!
 12. Mandat za brak paragonu.

  Toalety w barach są bezpłatne ale dla klientów!!!!Taki napis tam się znajdował.A kogoś to bardzo boli,że sobie kelnerki zarobią kilka złoty.Nie jesteś klientem płać 1zł(majątek)Niech zajmą się większymi tematami.Nie zazdroszczę kelnerkom, a później to sprzątanie, a kultura społeczeństwa jest jeszcze niska.
 13. co z ławkami w parku???

  Czas na zmianę "szefa" muzeum.Nawet i osoby z kursów komentują ławki,a to nie jest promocja dla łańcuta.Likwidacja ławek to nie sposób walki z pijącymi osobami w parku.Może prohibicję wprowadzić?(śmiech)
×