Jump to content

Brunhilda

Zarejestrowani
 • Content count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Brunhilda

 • Rank
  Bywalec
 1. Twórczość klubowicza

  JA widzę że panowie na forum ostatnio poetycko rozkwitają. Tak trzymać płcio brzydsza :aniolek::aniolek::aniolek::aniolek:
 2. Pizzeria U Sołtysa

  Na takim cienkim cieście nie zje pizzy nikt gdzie indziej w mieście. Nawet do rymu :aniol: Taka ma swoich amatorów drodzy Państwo! Lokal w świetnym miejscu te pizze się je prawie jak w zamku ;) Wygodne loże to też spory plus.
 3. Kniejas Jakie ty masz to źródlo ze ma 20 procent wiarygodnosci??? Janowski jest fajny ale tylko w coverach swoje piosenki to ma takie niezbyt pociągając. :aniolek:
 4. Akcja plakatowa w Łanucie

  Przykuwa uwagę to na bank Kolorowy ciekawy i od razu widać adres. Chyba taki powinien być plakat fajnie się rzuca w oczy w tej zimie taki wiecie kolorowy Dobra forma promocji
 5. Wedding Day ;)

  Również gratulacje wielkie oby się wam wiodło jak najlepiej! :)
 6. KatMajster - dla mnie to tez wyjątkowa sytuacja bo zaprosiłam znajomych z okolic Mówiłam chodźcie bo w Łańcucie coś normalnego wreszcie zagrają
 7. 10.09.2010 Czeski wieczór w kinie.

  Super! Nie da sie ukryc że tylko Kino Zorza daje takie filmy a nie byle co! tutaj o tym filmie mnie bardzo zainteresował http://film.onet.pl/0,0,2211772,wiadomosci.html
 8. Lisy to ogromne szkodniki! Dobrze że są te akcje bo wścieklizna to straszna choroba!
 9. bake: czy to Bóg nas nie stworzył, czy nei cieszy się na widok swoich dzieci bożych jakkolwiek by nie były ubrane? Dla Boga tak ale ludzie to ludzie :)
 10. Czym wg Ciebie jest opętanie?

  Opętanie to termin na opętanie a choroba umysłowa to choroba umysłowa. W czym tu wybierac??
 11. Osoba, która jest pode mną ...

  Prawie bo to samo miejsce ale inne warunki Osoba podemną ma katar
 12. Nie ma opcji thank? Jakiś trójkącik przy temacie na górze wątku? Mniej ikonek przy szybkim pisaniu posta? Te takie do cytowania pogrubiania liter i inne? Post reply zamiast Odpowiedz? Brak emotek?? Dwie nowe ikonki przy nazwach działów na głównej stronie Brak shoutboxa? przyklejone tematy są na czerwono! Jakaś inkonka kotwicy i spinacza przy tematach.
 13. profesoq - coś wybrałeś? darekbielb i Falkhor - ja tez patrzę za jakimś aparacikiem w podobnej cenie! Ten panasonic lumix fz z serduszkiem mnie zaintrygował - ja chcę takie coś lepsze ze "sprytnym auto"
 14. Wybory 2010 r

  Kobieta? To by była sensacja ;) Miałaby ogromne poparcie już na starcie
×