Jump to content

Szczus

Zarejestrowani
 • Content count

  906
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30

Szczus last won the day on March 10 2014

Szczus had the most liked content!

Community Reputation

63 Super !

About Szczus

 • Rank
  Znana Osobistość
 • Birthday 01/09/1986

Profile Information

 • Miejscowość
  Łańcut
 1. Jakie auto na gaz

  miałem i escorta i focusa 1 . Sa to auta nieźle wyposażone ładne wyglądające i w porównaniu z innymi w tej klasie tanie . Awaryjność średnia. W trasie niziutkie spalanie . Wieczny problem z rudą . W miare wygodne . Określił bym mianem średniaka ale narazie daje sobie spokoj z Fordami o ile silnik byl niezawodny to co chwila drobne usterki trzeba było usuwać. Focusem 2 nie jeździłem ale się interesowałem tym modelem . I też wyskakiwały mu drobne usterki , blacha słaba jak w fordach . Ale podobno fordy z gazem nie maja problemow opinia mojego znajomego który zakłada gaz .
 2. Jak chronić kręgosłup

  ja spędzam dużo czasu w ciężarowce mam podobny problem . Zauważyłem że rozciąganie od czasu do czasu w przerwie trochę pomaga
 3. MDK - alejki

  popieram pełną gębą muzeum wojskowości w Łańcucie coś wspaniałego aż nie do wyobrażenia , tym bardziej że Łańcut potrzebuje nowych atrakcji . Zastanawiałem się nad sensem trzymania dwóch MDK w Łańcucie nie lepiej było by przenieść całą działalność do nowej filli zamiast wynajmować tamte pomieszczenia ośrodkowi zdrowia ?
 4. najlepszych nie znam ale kolega był u jednego co mu prowadził rozwód więc jeśli jesteś zainteresowany daj znać na priv to ci napisze i ile zapłacił .
 5. Od początku byłem przeciwnikiem tej budowli ze wzgędów ekonomicznych . Zgadza się budynek okazały i piękny ale czy nasze miasto stać na utrzymanie ??/ na pewno nie dwa MDK w jednym małym mieście za te pieniądze można by wybudować wspaniały kompleks sportowy który moim zdaniem na podzwierzyńcu bardziej był potrzebny . Ale kości zostały rzucone niech się następni martwią za co to utrzymają . Mam nadzieje że się wokół tego budynku coś będzie działo bo szkoda żeby tyle pieniędzy poszło w błoto .
 6. Czy to zdjęcie z łańcuta?

  hehe pewnie szukasz kobiety z tego zdjęcia . Wydaje mi się że to koło hali sportowej w Łańcucie albo stadion , bo nie przypominam sobie żeby w bażantarni był tak wysoki płot na basenie .
 7. PRZEDSZKOLE ŁAŃCUT

  moim zdaniem nie widzę w tym nic złego , nie popieram przemocy ale też bezstresowego wychowania . Jeżeli dzieciak robił coś niedozwolonego to trzeba go uczyć od początku że są tego konsekwencje . Ja pamiętam jeszcze jak ja chodziłem do przedszkola to czasem trzeba było nakrzyczeć na mnie bo nie posłuchałem byłem bezkarny .
 8. w samym łańcucie ciężko będzie ale w okolicach myślę np http://www.podsemaforem.pl/ w skansenach w markowej,kolbuszowej
 9. Odchudzanie

  ostatnio jem dużo otrębów z jogurtem oraz pije wodę ale jakiś oszałamiających efektow nie dalo. Najszybciej zrzucam kg kiedy biegam ale wieczorem !! Bo jak biegam rano to przez dzień uzupelniam spalone kalorie a jak wieczorem to jestem zmęczony i tracę apatyt nie jem na noc . I nie potrzebowalem dietetyka sprawdzilem to w praktyce . Jeżeli ograniczamy jedzenie drastycznie to będzie efekt jojo .
 10. Pobierz drugie wydanie kwartalnika „Gmina z pomysłem”. W numerze: - Grożą nam podwyżki podatków i opłat. Tak zakłada Wieloletnia Prognoza Finansowa Gminy Łańcut. Czy można uniknąć takiego scenariusza? - 1400 mieszkańców gminy Łańcut nie ma pracy, połowa z nich to osoby poniżej 35 roku życia. Dlaczego inwestorzy omijają gminę Łańcut? - Kasa na energię. Rośnie liczba gmin, w których dzięki zaangażowaniu samorządów mieszkańcy masowo instalują kolektory słoneczne w cenach 70-80% niższych niż rynkowe. - Obniżyli podatki i wszyscy na tym zyskali. Są gminy, w których mieszkańcy nie płacą podatków od domów i garaży, a dochody budżetowe rosną. - Co samorząd gminy Łańcut może zrobić dla kobiet? Zapraszamy do konkursu z nagrodami. Gazetę można pobrać ze strony www.jakubczarnota.pl
 11. Obchody 93 rocznicy śmierci płk. L. Lisa - Kuli

  Czyli Major za życia ?Pytanie czy takie awanse pośmiertne mają sens ? Witold Pilecki został niedawno awansowany na Pułkownika ,dla mnie zawsze będzie już Rotmistrzem ale wystarczy poczytać komentarze na ten temat : -"Wydaje mi się, że ten pośmiertny awans gmatwa życiorys rotmistrza Witolda Pileckiego. W historii jest on znany jako rotmistrz i tak powinno pozostać. O pułkowniku Pileckim nikt nie słyszał. Gloryfikacja zasług rotmistrza Pileckiego powinna nastąpić w innej formie. Pułkowników mamy na pęczki a rotmistrz jest tylko jeden, no może dwóch." -"Jak można ZDEGRADOWAĆ Rotmistrz Kawalerii Wojska Polskiego do stopnia kojarzącego się z typami siedzącymi za biurkiem i dbającymi by im włos z głowy nie spadł. Witold Pilecki to najodważniejszy człowiek o jakim słyszałem. Według mnie jest to świadome fałszowanie historii, by zatrzeć ślady po Bohaterze."
 12. Krzyż na sejmowej sali - jednak zostaje

  Nawet jak by dać granice błędu 25 % to dalej większość jest za ,a skoro mamy "Demokracje to większość rządzi" czy jakoś tak
 13. Mini problem

  nad morzem robią tzw tarasy(schodki) żeby klif się nie osówał więc może tylko łopata wystarczy i trochę chęci ??
 14. niestety nie mam dostępu do plotek w drugim krańcu Polski wię jak już założyleś temat to opisz o co chodzi dokładnie
 15. no i długo jeszcze będą szukać ... szkoda tylko że chłopaki z MW dwoją się i troją zbierając na to pieniądze a nasz bogaty rząd wysyla kikla milionów zł na wspieranie banderowców .
×