Jump to content

patryk88

Zarejestrowani
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About patryk88

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Odświeżam temat... Bardzo proszę o pomoc... Nie wieżę, że mieszkańcy Łańcuta nie mają jakichś starych zdjęć, no chyba, że takowi na forum nie zaglądają
 2. Od postu Jeżyka zainteresowanie moim tematem całkowicie spadło... Proszę - nie krępujcie się... Chętnie przyjmę Waszą pomoc:)
 3. aktualne zdjęcia wykonam raczej sam, ale dziękuję za zainteresowanie tematem...
 4. zdjęcia zamku sprzed kilku/ kilkudziesięciu lat też mogą się przydać
 5. Przez stare zdjęcia rozumiem zarówno te naprawdę stare czyli tak jak piszesz nawet i te 120 lat, ale również te sprzed 20, bo przecież miasto się zmieniało od tego czasu... sam środek miasta - kiedyś w miejscu dzisiejszego parkingu była zajezdnia autobusowa... Więc zdjęcia z PRL i czasów nie tak odległych będą również mile widziane. A co do zgody na przetwarzanie zdjęć - do każdej fotki będzie odnośnik skąd ją wziąłem.... Jak już mówiłem - nie podpisze się moim nazwiskiem pod niczym czego sam nie zrobiłem.
 6. Witam wszystkich forumowiczów. Mam wielką prośbę. Aktualnie przygotowuję się do wykonywania pewnego projektu na temat miasta Łańcut i do wykonania mojej "wizji" są mi potrzebne stare zdjęcia, mogą być nawet skany z książek (dowolne okolice, oczywiście kościół farny, zamek i park). Wszystkich chcących pomóc proszę o umieszczanie wszelkiego rodzaju materiałów. Aha - jeszcze jedno. Materiały te będą użyte w projekcie, oczywiście nie podpiszę się pod nimi moim nazwiskiem, ale potrzebuję Waszej zgody na ich publikację. Z góry dziękuję.
×