Jump to content

seba

Zarejestrowani
 • Content count

  453
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

seba last won the day on July 24 2012

seba had the most liked content!

Community Reputation

15 Dobra

About seba

 • Rank
  Stary Znajomy
 • Birthday 08/25/1975

Contact Methods

 • Website URL
  http://lkslancut.futbolowo.pl/lkslancut/index.php

Profile Information

 • Miejscowość
  Łańcut
 1. Metro w Łańcucie!

  Zapewne wystawa modeli wagoników itp.
 2. http://www.facebook.com/events/468175856570886/ Manifestacja startuje o godzinie 17 na rzeszowskim rynku. Następnie głównymi deptakami i Aleją Lubomirskich pod pomnik Armii Krajowej, gdzie zostaną wygłoszone przemówienia. Zachęcamy do promowania wydarzenia wśród swoich znajomych. Prosimy o zabranie ze sobą flag narodowych. W ramach obchodów tego święta w Rzeszowie planujemy też imprezy . Jedną z nich jest koncert patriotycznego zespołu Tormentia, który odbędzie sie po manifestacji. Patronat nad marszem objął Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. Zapraszamy Narodowy Rzeszów CHWAŁA ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM !
 3. Koniec piłki nożnej w Łańcucie

  Ludzie wracający z pracy nie demolują miasta , nie o to chodziło. Młodzież po imprezach typu disco robi znacznie większe straty materialne niż kibole , także ofiar śmiertelnych jest więcej niż po zadymach na stadionach ,prowadzą auta po alkoholu czy narkotykach i powodują wypadki , bardzo często atakują osoby postronne co w przypadku kiboli jest rzadkością . Kibole to grzeczne aniołki w porównaniu z dziczą wracającą z imprez .
 4. Koniec piłki nożnej w Łańcucie

  Mniej dyskotek w regionie=mniej wandalizmów (np. zdemolowane przystanki, połamane znaki drogowe , uszkodzone ogrodzenia , pijanych nieletnich leżących bądź czołgających się po ulicach, mniej bójek itp.) Klub a właściwie pierwsza drużyna już nie istnieje a miasto pomalowane i oklejone jak nigdy przedtem .Jak widać po napisach nie tylko kibice to robią , ale też fani zespołów muzycznych czy różnych organizacji .O ile wlepki są mało szkodliwe bo łatwe do usunięcia to napisy na nowych elewacjach robią idioci bez rozumu, napis na starej elewacji jeszcze mogę zrozumieć , może właściciel ją wtedy odnowi . Taki wielki i nowy i to tuż przy stadionie a naszym piłkarzom i tak to nie pomogło
 5. Pamiętajmy o naszej fladze

  Wspaniały pomysł . Gratuluję , pamiętajmy jednak o 2 maja , to święto flagi państwowej .
 6. Zamach na władzę w Polsce

  Tak wygląda w Polsce wolność i demokracja :
 7. Zamach na władzę w Polsce

  Gdyby Mu się udało to był by bohaterem narodowym. Pytanie czy to nie była prowokacja ABW , znaleźli jelenia i podpuścili , pomogli znaleźć dojście do materiałów wybuchowych a potem wielki szum bo zatrzymali terrorystę . Ciekawe czy pseudo rząd chce coś sprzedać , podnieść akcyzę lub podatek czy trzeba zrobić szum bo wprowadzili ustawę o GMO .
 8. Myślisz że krążenie kilka razy wokół centrum to mniejsza emisja spalin do środowiska ? Świta pana burmistrza ma swoje miejsca po drugiej stronie ulicy tak samo jak policja .
 9. Cz Ty jesteś aż tak ograniczony ? Piłka nożna i "maryjka" to tylko przykład, młodzież ma wiele możliwości spędzania wolnego czasu a jednym z nich jest gra w piłkę .Sam wymieniłeś wiele możliwości.
 10. Nie wierze że policja nie zna miejsc gdzie prawie zawsze są imprezy czy to "maryjka " i inne miejsca w parku , planty, plac za MDK , policja chyba celowo omija te miejsca.Policja chyba ma prawo sprawdzić co ktoś ma w kieszeni , jeśli ktoś przyszedł do parku a w kieszeni ma otwartą butelkę czy puszkę z piwem to wiadomo że to wypije w miejscu publicznym.Na to są przepisy , jak dostanie taka osoba dwa czy trzy mandaty to się odechce picia np. w parku. Słynną "maryjke" zawsze omijam , miałem okazję przechodzić tamtędy kilka razy więc odradzam innym.
 11. Więc według Ciebie jeśli 350 dzieci zamiast pić na "maryjce" trenuje sport to jest coś złego ? Kluby kibica robią wiele akcji dla domów dziecka i schronisk dla zwierząt ,także robione są paczki dla dzieci w szpitalach , poczytaj troche o tym zanim oczernisz pseudo kibiców , mniej gw i tvn .
 12. Masz bardzo głupie podejście do tematu piłki nożnej , gra w piłkę a kibicowanie to dwie różne rzeczy . W Łańcuckiej Stali pomimo braku drużyny seniorów trenuje ponad 350 dzieći ,a w przyszłości może będzie więcej . W tym roku zadymę zrobili kibice żużla . Nie pisze się o tym że kluby kibica pomagają domom dziecka ,czy schroniskom dla zwierząt , nagłaśniane są tylko zadymy a wiarygodność polskojęzycznych mediów jest zerowa.
 13. Koniec piłki nożnej w Łańcucie

  Zanim zaczniesz coś komentować to poczytaj trochę o danym Klubie . HISTORIA NIE BOLI! Dla przypomnienia w Sezonie 93/94 FKS STAL ŁAŃCUT grał w III Lidze. STAL ŁAŃCUT zajęła 14 miejsce z dorobkiem 23 pkt. Spadła tylko dlatego że Stal i Resovia Rzeszów spadły z II Ligii. 30 lat temu - czyli w sezonie 81/82 Stal Łańcut zajęła 1 miejsce w klasie wojewódzkiej, z dorobkiem 40 pkt. W sezonie 83/84 Stal Łańcut zajęła 4 miejsce z dorobkiem 31 pkt. do 38 pkt. lidera Unii Nowa Sarzyna. Policz lata zanim coś napiszesz!! Sytuacja w Klubie jest bardzo zła ale w przyszłości piłka nożna w Łańcucie jeszcze będzie istnieć.
 14. Koniec piłki nożnej w Łańcucie

  Na ostatnim posiedzeniu zarządu postanowiono wycofać drużynę seniorską z rozgrywek A-klasy w sezonie 2012/2013. Decyzja była bardzo trudna ale musieliśmy zdecydować czy rozwiązujemy grupy młodzieżowe czy seniorów. W lutym zrobiliśmy wszystko co się dało ażeby uratować piata ligę dla Łańcuta. Jednak wiele czynników sportowych jak i poza sportowych wpłynęło na osiągnięty negatywny wynik. Nie posiadamy wystarczających środków finansowych ażeby zbudować silną drużynę pozwalającą na powrót do klasy okręgowej. Na dzień dzisiejszy również nie dysponujemy tyloma zawodnikami ażeby zbudować pierwszą drużynę nie rezygnując z juniorów starszych. Dlatego postanowiliśmy postawić na młodzież. Rozwinąć w jeszcze większym zakresie grupy młodzieżowe. Natomiast młodych chłopców którzy skończyli wiek juniora wypożyczyć na rok. By od nowego przyszłego sezonu już ze swoimi wychowankami zacząć od początku w rozgrywkach PZPN. Lista zawodników zmieniających barwy: Mateusz Walkowicz (1984) - Jawor Krzemienica (Definitywny) Mateusz Petryk (1987) - Wisłok Czarna (Definitywny) Dawid Frączek (1990) - Jawor Krzemienica ? Seweryn Stafiej (1991) - Włókniarz Rakszawa ? Dobiesław Nowak (1980) - Wisłok Czarna Rafał Kostewicz (1989) - Piotr Pomykała (1990) - Orzeł Wysoka ? Dawid Łysik (1991) - Kamil Stopyra (1993) - Wisłok Czarna Dawid Szmuc (1993) - Rafał Baran (1992) - Szarotka Rogóżno (wypożyczenie) Szymon Bonecki (1993) - Orzeł Wysoka (wypożyczenie) Mateusz Szwed (1993) - Jacek Wolańczyk ( 1992) - Irek Stopyra (1992) - Victoria Kidałowice ? Maryan Ivanovskyy (1991) - Wisłok Dębica ? Ostap Lialiuk (1991) - Mykhaylo Muzyka (1992) - Wisłok Dębica ? Adam Naróg (1982) - Czarni Kraczkowa
 15. Paintball - miejce

  Może takie forumowe zawody zrobimy ???
×