Jump to content

OneSilverDollar

Zarejestrowani
 • Content count

  236
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

OneSilverDollar last won the day on July 26 2013

OneSilverDollar had the most liked content!

Community Reputation

11 Dobra

About OneSilverDollar

 • Rank
  Stary Znajomy
 • Birthday 01/01/1914

Profile Information

 • Miejscowość
  Daleko
 1. Poezja

  Wpadłam na pewien pomysł, że w tym temacie będziemy zamieszczać wiersze, które się nam podobają, ewentualnie pisać swoje uczucia względem nich. Nie ważne czy są znanych autorów czy nie. Co wy na to? To może pierwszy
 2. W głosowaniu domowym wyszło, że nie wpuszczamy W ogóle jak ksiądz się pojawił na osiedlu to moi bardzo wierzący sąsiedzi zaczeli "uciekać"
 3. Dlaczego oni potrafią, a my nie czyli coś o gospodarce

  Niby jak nasza gospodarka ma rosnąć jak ludziom i przedsiębiorcą podkłada się ciągle kłody pod nogi? Nasi politycy myślą, że jak podwyższą podatki np. ten słynny VAT, to w budżecie będzie więcej pieniędzy.. Z tego co pamiętam z ekonomii (prosze mnie poprawić jak coś napisze źle) PKB to wszystko to co się produkuje.. Jak się podwyższa podatki to ludzie mają mniej pieniędzy (budżet dyspozycyjny) dla siebie a co za tym idzie mniej kupują. Skoro mniej kupują to po co przedsiębiorca ma produkować dobra? Zapasy kosztują..
 4. 5 pomysłów na związek partnerski w Polsce

  Zmiana warty Zamiana Norma:D
 5. I LO czy II LO

  Też tak myśle, arkusze maturalne wszędzie takie same.. Do Rzeszowa jedzie się godzine lub dłużej, ale jak są korki.. Rzadko, ale są..Zazwyczaj pojawiają się, wraz ze spadnięciem pierwszego śniegu.
 6. The Elder Scrolls " Skyrim

  Zgadzam się
 7. Dziki kraj

  Szkoda, że tak niszczeje.. Mogliby to odremontować albo całkiem zburzyć i wykorzystać inaczej to miejsce.
 8. Miranda

  Zna ktoś z was ten angielski serial? Uważam, że jest świetny, lubię angielski humor. Zawsze go oglądam kiedy mam doła, bo poprawia mi nastrój
 9. Organizacje poza rządowe

  Oj tam oj tam Myślałam, że wam inteligentni użytkownicy łańcuckiego forum, nie trzeba tłumaczyć i zajarzycie
 10. Nie można zdejmować krzyża to znak Polski

  Aa widocznie nie zna pojęcia ateizm ten Twój kolega Skoro uważa, ż nie chodzenie do kościoła to ateizm haha Kościół z dużej litery rozumiem jako ta instytucja, a kościół z małej to dla mnie budynek, wiec nie tłumacz mi tego co i tak wiem. Moje ostatnie słowa to był sarkazm, ale widac niektórzy nie rozumieją.. Ps. Nie jestem za Palikotem
 11. Zmęczenie

  To pewnie czytasz gazeta.pl ?
 12. Polskie miasto Lwów

  Nie umiemy spożytkować tego co mamy, po co nam następne tereny? Po za tym, musielibyśmy wpompować mase kapitału w te tereny.. Lepiej zajmijmy się tym co mamy..
 13. Polskie miasto Lwów

  Raz odwiedziłam Lwów, czułam sie jak bym sie przeniosła w czasie. A co do Ukrainców? Oni nie lubią Lachów.
 14. Nie można zdejmować krzyża to znak Polski

  Zgadzam się z Tobą, KK dba tylko o siebie, wmawiając tym wszystkim ciemnym ludziom, że dba o nasz kraj. KK nigdy nie dba o państwo w którym się znaduje, zawsze stara sie zabrać najwięcej dla siebie, i ustanowić tak prawo, aby miał z tego korzyści. Nie interesują go losy ludzi, tylko kasa i władza. Dlatego ostatnio podnosi głos i mówi, że "propaguje się nienawiść do Kościoła". bo widzi i czuje, że ludzie się zaczynaja po mału buntować, niestety jeszcze troche minie czasu żeby się cokolwiek zmieniło i nasi politycy a także zwykli ludzie przestali lizać dupy biskupom. I tak! To atak na KK.
×