Jump to content

Pinezka

Zarejestrowani
 • Content count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Pinezka

 • Rank
  Bywalec
 1. No tak jak Warszawa to juz klasa ha ha ha. Duża wioska się wypowiada.
 2. Może źle Cię rozumiem, ale... czy Ty nazywasz Lombard zespołem z dolnej półki, a Szymona Wydrę - bardzo dobrym?! Popieram Cię "kalka3dbms".
 3. Czy widział ktoś Cyburta i pozostałych kandydatów na burmistrza?teraz im nie zależy na niczym. Uaktywnia sie przed wyborami. Dziękuję Panu Kumkowi, Hadławowi, Strzygłowi pani Pilawie. Zapamietamy to sobie.
 4. Z tego co sie orientuje to Szymon ma być w Piwiarni, czy to aby taka super gwiazda? przeciez grał na Dniach Miasta.
 5. Nowy zarząd w ŁKS Stal Łańcut

  Analizujac nowy zarząd to niestety powtarzają się stare nazwiska np. księgowy ?/ czy aby dobra decyzja?/, no i "dziadki" też są którzy doprowadzili do stanu jaki mamy obecnie. Nie jestem wróżką ale coś to niezbyt dobrze wyglada. No ale trzeba dać im szansę.
 6. Faktycznie była to wielka impreza, bo zawitała nawet nasza "niedoceniona", "nieomylna", "prawdomówna" radna Monika :-)
 7. Nowy zarząd w ŁKS Stal Łańcut

  Oj mam obawy co do finansów klubu !!!
 8. Ale ty kolego mylisz daty! Przecież Dni Miasta nie są 18 lutego tylko w czerwcu więc nie rozumie twojego niezadowolenia. Z tego co się orientowałem w MDK-u nie ma jeszcze dokładnego programu Dni Miasta.
 9. no chyba nie tak do końca.
 10. A ja bym posłuchał czego nie udało zrobić się w Soninie
 11. Krytyka Muzeum-Zamku w Łańcucie

  Muzyka ukoi brak kapci;), dziurawe alejki:D nieudolność władz zamku:P
 12. Krytyka Muzeum-Zamku w Łańcucie

  Nowy pomysł zamku:D kolędy lecą cały dzień aż głowa puchnie, nawet teraz wieczorem. Ciekawe czy dyr. ma zezwolenie na publiczne odtwarzanie.
 13. Wy się wysilacie, a pani wójt wiecie co robi? - śmieje się z Was:)
 14. XIII Sesja Rady Powiatu

  Jak Wy chcecie dostać informację od Prezesa Kongregacji jak tam zasiada całe towarzystwo wzajemnej adoracji wraz z niedoszłą panią burmistrz. Teraz pomyślcie co by było jakby została burmistrzem:)
×