Jump to content

joseph

Zarejestrowani
 • Content count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About joseph

 • Rank
  Początkujący
 1. Street workout w Łańcucie

  Ścieżka zdrowia była w Bażantarni, ale jak to zwykle bywa komuś przeszkadzała...
 2. Street workout w Łańcucie

  Siema, mam pytanie czy w Łańcucie jest miejsce gdzie można uprawiać tego typu sport? Kiedyś na terenie byłej jednostki wojskowej były tego typu rurki do podciągania i innych ćwiczeń, jednak nie wiadomo dlaczego je usunięto. Także na placach zabaw przed blokami znikają tego typu sprzęty. Wie ktoś coś może? Kolejne pytanie, czy orientuje się ktoś może do kogo można zgłaszać projekty inwestycji typu skate park, który chyba był inicjatywą oddolną? Taki mały street workout park można by postawić właśnie na terenie mosiru, w okolicach ww. skateparku.
 3. Rada Powiatu broni TV Trwam

  Ludzie i tak będą w większości głosować na starych. Społeczeństwo jest po prostu głupie. Jak mówił Korwin-Mikke, problem z demokracją jest taki, że dwóch żuli z pod budki z piwem ma większą siłę w głosowaniu niż jeden profesor... :/
 4. O, można jarać przecież dzięki za przypomnienie, dobrze że Łańcut to takie małe zagłębie
 5. Konsekwencje mogą wynikać z ustawy. Cały ten zakaz pokazuje kto rządzi w naszym mieście i potwierdza opinię, że ściana wschodnia, a szczególnie Podkarpacie jest ciemnogrodem słuchającym bezmyślnie księży.
 6. Cała ta "telewizja" jest na żenującym poziomie. Zaczynając od prezenterek, na reportażach kończąc. No i wszechobecny ksiądz prałat praktycznie w każdym odcinku..
 7. Ksiądz prałat obiecał pewnie specjalne błogosławieństwo dla rady....
 8. Tak, zapasy można i tydzień wcześniej robić, ale po to sklepy są otwarte w weekend, żeby można było kupić w weekend. Dno. Btw, co by było jakbym sprzedawał pocztówki a gratis dodawał piwo??
 9. Jeszcze ciekawy jest wykaz ulic objętych zakazem. W praktyce jest to całe miasto. Biorąc pod uwagę tylko ulicę Piłsudskiego, zaczyna się ona na wlocie od Rzeszowa, kończy przy GImnazjum nr 1. A ulic w wykazie jest bardzo dużo... :/ Dno dno dno, ale ksiądz będzie zadowolony...:/
 10. Nie wiem czy ten temat już się gdzieś pojawił, sprawa dość świeża. Otóż natrafiłem na uchwałę rady miasta: http://www.lancut.pl/asp/pl_start.asp?typ=13⊂=1&subsub=0&menu=3&artykul=1610&akcja=artykul Wynika z niej, że podczas trwania spotkania młodych w Łańcucie w centrum nie będzie możliwy zakup żadnego alkoholu. Czy nie jest to chorą przesadą? Rozumiem wprowadzać taki zakaz podczas trwania imprezy masowej jak np. Dni Miasta Łańcuta, wtedy chodzi o bezpieczeństwo. Ale spotkanie młodych arch. przemyskiej??? W czym i komu ma pomóc ten zakaz? Kogo Rada Miasta chce uszczęśliwiać, czyżby księdza prałata?? Może chodzi o to, żeby młodzież przyjeżdżająca nie była narażona na wszechobecny widok alkoholu na półkach i nie potrafiła się opanować przed kupnem? To chyba wydaję się niemożliwe, wszak przyjechać ma śmietanka katolickiej młodzieży! Czy można z ich strony spodziewać się zagrożenia bo, w co szczerze wątpię, kupią piwo?! "Genialnym" wręcz posunięciem jest rozszerzanie zakazu na lokale praktycznie w całym centrum!!! Pozwolę to sobie nazwać idiotyzmem. Nie dziwne będzie, że park w tym czasie będzie przeżywał prawdziwe oblężenie, nie tylko smakoszy piwa, ale prawdopodobnie ponadprzeciętnej liczby policjantów(którzy zamiast pilnować porządku na ulicach, będą bawili się w kotka i myszkę z pijącymi piwo). Kończąc, podejrzewam, że w trakcie trwania spotkania młodych, lokale objęte zakazem, zorganizują wspaniałe imprezy zamknięte, na które zapewne będzie niewiarygodnie ciężko się dostać... Pokaże to wspaniałość tej uchwały. Gdzie wolność wyboru? Gdzie uzasadnienie uchwały?
 11. @PJU, złodziejska prywatyzacja Śrub?? No to gratuluję wiedzy, zerowej
 12. A ja na Hadława nie zagłosuję, gdyż wg mojego subiektywnego zdania, w mojej opinii jest to człowiek niegodny zaufania i przez puste gesty i działania dążący do celu (wg mnie swojego zysku).
 13. edit ----- Post został usunięty z powodu naruszeniem imienia pana Adama Hadława. Wyjaśnienie : link
 14. Mam dziwne wrażenie, że osoby rafal1990, piotreklancut i majka20 to: Jedna i ta sama osoba (czyt. Adam H.) osoby bardzo zbliżone do Pana H. (bliska rodzina itp.). Skąd ten wniosek? Identyczny styl wypowiedzi, podpisywanie posta tym "pozdrawiam". Coś mi tu nie halo;) O do grona "Adamiaków" doszedł jeszcze Krzychu. No i git, ale co ja tam wiem, przecież jestem sztabowcem innego kandydata. --- Oświadczenie Adama Hadława link
 15. Ja się za sztabowca żadnego nie uważam, ale na kilometr wyczuję rodzinne wsparcie jakie Adam H. dostaje tutaj od 2 użytkowników, między innymi od Ciebie Piotreklancut (swoją drogą na pewno Łańcut? A co do nicka, brakuje polskich znaków na klawiaturze? ) Gratulacje za dar jasnowidzenia, ale jednak z defektem gdyż sztabowcem nie jestem. Jestem zwyczajnym obywatelem, który wyraża swoje negatywne zdanie na temat kandydata Adama H. Nie popieram tutaj żadnego kandydata, na Pana Kumka również nie mam zamiaru głosować. Nasuwa mi się jeszcze na myśl pytanie, dlaczego Pan Adam H. w opisie swojej osoby twierdzi, że jego rodzina zamieszkuje Łańcut od pokoleń? BZDURA!
×