Jump to content

strzelec

Zarejestrowani
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About strzelec

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Szukam instruktora nordic-walkingu.
 2. instruktor aerobicu

  Szukam chętnych do prowadzenia zajęć aobicu. Zainteresowanych prosze o kontakt e-mail: paula378@02.pl, tel. 698308124 lub PW
 3. Poszukuję instruktora brydża sportowego. Zainteresowanych proszę o kontakt paula378@o2.pl lub tel. 698308124
 4. Witam szukam pilnie instruktora tenisa ziemnego, 360 godzin grupa 12 osób - można podzielić na mniejsze zespoły. Oferty proszę kierować na paula378@o2.pl lub 698308124
 5. Nie chcę Was martwić i do końca podburzać wiary w księży, ale "chodzą po wsi słuchy", że za poświęcenie mostu Budy Łańcuckie-Korniaktów msza "kosztowała" ok 7 tys. zł plus oczywiście przyjecie Bpa. i jego świty (obiad - zapewne wystawny i takie tam...) Nie wiem ile w tym jest prawdy, nikt przecież świecki przy tym nie był, ale ziarno prawdy w każdej plotce jest!
 6. Msze gregorianki, zapytanie

  Drogi Waszaku nie napisałam, że dla mnie zapłacenie księdzu to sprawa "dobrobytu" po tamtej stronie. Chodziło mi o to, że takie jest nasze społeczeństwo. I tak i tak znajdzie się ktoś kto zapłaci a nawet niektórzy będą się "przebijać" kto da więcej. Ale w gruncie rzeczy to trochę piszecie obłudnie, że nie zapłacilibyście, bo się księdzu nie należy - pewnie nie, ale jakby ludzie nie dawali i tak ich nie nauczyli to nie wołali by (księża) coraz więcej. Czy na pewno tacy nonknformiści z Was? Nie płaciliście za chrzest dziecka, ślub czy pogrzeb? Ja osobiście nie spotkałam "chrześcijanina", który chodzi do kościoła i nie poddaje się obowiązującym "regułom".
 7. Msze gregorianki, zapytanie

  Cześć Przepraszam, że się wtrącam bo widzę, że we trzech tu dyskutujecie, ale jeśli chodzi o msze gregorianki to wydaje mi się, że ksiądz księdzem w każdej parafii jest jaki jest ale tu chodzi o duszę zmarłego i poczucie rodziny, że wypełnili wszystko aby jemu tam po drugiej stronie było lepiej. Łatwo dyskutuje się, że ksiądz bierze za dużo, ale - tu zwracam się do Bake bo widzę, że on jest najbardziej sceptycznie do tego nastawiony - jeżeli z Twojej rodziny ktoś pożegna się z dotychczasowym życiem, to nie dasz na gregorianki? Zresztą nie ma wymogu żeby taka msza odbyła się w konkretnej parafii, więc śmiało można szukać księdza, który "weźmie" mniej.
 8. Może szybszy okaże się Wójt Gminy Białobrzegi? On też ma ambitne plany wybudowania krytego basenu i lodowiska, a trzeba przyznać, że do tej pory wypełniał swoje wyborcze obietnice:)
 9. Niby wszyscy zachwalają i pewnie w większości przypadków jest to uzasadnione. Weźmy jednak na przykład szczepienia dla małych dzieci. NFZ refunduje tylko podstawowy (obowiązkowy) pakiet szczepień dla maluchów - który wiąże się z czasem nawet kilkakrotnym kłuciem brzdąca. Taka forma szczepień funkcjonuje już od lat, jednak ostatnio bardzo modne stały się tzw. szczepionki skojarzone - za odpowiednią opłatą dziecko może otrzymać tylko jedno wkłucie. Niestety nie spotkałam ani jednego lekarza, czy też pielęgniarki, która otwarcie powiedziałaby, że taka forma szczepienia jest ok. Wszyscy zgodnie twierdzą, że to wybór rodziców! Co więcej można znaleźć niepokojące doniesienia, że szczepionki skojarzone mogą wywoływać różne powikłania a nawet autyzm u dzieci! Jak w takiej sytuacji ma zareagować przeciętny rodzic, który nie posiada szerokiej wiedzy medycznej? Z jednej strony sprawdzone od lat Szczepionki i ból dzieciaczka - z drugiej mniej płaczu, ale niepewność...
 10. zorganizowanie wystawy

  a jak to się ma cenowo? bo np w Krakowie w jakiejkolwiek galerii trzeba słono zapłacić za możliwość wystawienia swoich prac. Jak jest z tym w Łańcucie?
 11. Witam Czy jest możliwość zorganizowania wystawy zdjęć gdzieś na terenie Łańcuta? Z kim ewentualnie należy się skontaktować w tej sprawie? Bardzo proszę o info na ten temat, z góry wielkie dzięki za wszystkie odp.
×