Jump to content

Kniejas

Zarejestrowani
 • Content count

  280
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Kniejas last won the day on December 7 2013

Kniejas had the most liked content!

Community Reputation

17 Dobra

About Kniejas

 • Rank
  Stary Znajomy

Profile Information

 • Miejscowość
  Fangorn
 1. Kanada :) Jakoś tak mnie tam ostatnio nęci!
 2. Popatrzmy też na skalę przemysłową. Uwaga - filmik zawiera drastyczne sceny To też jest w imię nauki i postępu - one umierają żeby ludzie mogli szybciej zdrowieć i sami na sobie nie testować m.in. wpływu spalin i skrajnego stresu w dzieciństwie.
 3. Czy 4 VI powinien być świętem narodowym?

  To ja proponuję na święto narodowe dzień urodzin Lecha Wałęsy. I jego imieniny też!!
 4. II LO- pytanie-internat.

  Dzwoń ale szczerze to ja nigdy nie słyszałem o 'akademiku 2lo' w Łańcucie...
 5. :D A coś w temacie - jeśli starosta w naszym powiecie się nie zmieni przy okazji następnych wyborów to każdy będzie miał odpowiedź na to, czy jego pomysły nad mają poparcie. Jak tak to dla niektórych może to być sygnał ze warto zmienić powiat.
 6. Co właśnie piję/piłem?

  Bulion. Uwielbiam bulion! Czysty na porządnych wołowych kościach!!
 7. Haha! Już nawet na smartfonie można sobie apki ściągać do pędzenia! Spoko! BTW -> za 2 miesiące będę degustował moją pierwszą własną nalewkę z mandarynek i dzikiego bzu!!
 8. To też jakaś wiedza - wiedzieć że się mało wie.
 9. co z ławkami w parku???

  Haha I nowe kosze na śmiecie. Ciekawe, czy w umowie napisano jak długo mają służyć zwiedzającym. A może będą czujniki że po pośladach pozna czy turysta czy mieszkaniec i będzie inny czas na siedzenie? Ale też jak długo mają być ogólnie bo Król Wit przejdzie, skosi jak lampy i schowa do magazynu :D
 10. Bo w Polsce powinny być dwie umowy o pracę. Normalna i połówkowa. Praca to jest praca i nie dajcie sobie wmówić że może być inaczej. Jeśli ktoś narzeka na śmieciówki trudno zostaje emigracja W Polsce powinno być jasno - godzina pracy to godzina pracy. Max dziennie 8 godzin. Każda nadgodzina obligatoryjnie to nadgodzina. No i gwarancja pracy - ma być 40 godzin to ma być minimum 40 godzin. A nie że pracownik przyjeżdża do pracy na 2 godziny. Paranoja! Potem się dziwić że w końcu ktoś chce dobrego pracownika a zostaje sam szmelc leniwy i jeszcze ukradnie coś z firmy.
 11. Zacznę od tego że w Polsce praktycznie nie ma profesjonalny mediów śledczych. Tutaj musi być akcja sensacja i jakieś cycki. Równie dobrze na marszu Korwinistów ktoś mógłby strzelać z broni w powietrze i siłą zamykac kobiety w kuchni U Kaczyńskiego ktoś wydarłby wszystkie brzozy w Warszawie. No i co? No i pewnie korwiniści to tylko anarchia i patriarchat. Kaczylud to ruch antybrzozowy. Czyja by to nie była ta cała manifestacja i marsz. Skoro był legalny to problem w upilnowaniu porządku jest po stronie tego co wydał zezwolenie. Nie popieram słów o nielegalnym niszczeniu czegokolwiek bosego Cejrowskiego. Skoro tęczę postawiono legalnie to można ją też legalnie zdemontować. Chyba. W końcu to Polska
 12. Studencki wyjazd na Sylwestra 2013

  Student z 499zł? Przecież to od razu śmierdzi jakąś Sodomą pod przykrywką i to nie dla zwykłego studenta. Zaoczny pracuje i ma rodzinę. Dzienny zakuwa a na weekend objada rodzinę i kradnie jej słoiki. Lipa.
 13. Budżet na 2014 to wielka dziura!!

  Polska przecież cały czas jest zieloną wyspą. Każdy wyjeżdża, zostają dziadki, więcej umiera niż się rodzi no i gospodarka kwitnie. A bieda że skrzypi gdzieniegdzie po wsiach. Pierwsze co zrobić to wyjść z domu i rozejrzeć się po świecie. Nie ma sensu czytać gazet albo oglądać dzienników w tv. Bezsens. A o budżecie wszyscy się dowiemy że jest na 2014 rok skopany jak będę mowić o dziurze na 2015.
 14. Kościół powszechny, katolik, chrześcijanin

  Jak się nie podoba w jednym kościele trzeba zacząć chodzić do innego albo jeszcze do innego. W samym łańcucie kościołów że hoho. Ja tam chodzę do jednego kościoła i jakoś wszystko jest ok. Kazania w porządku. Msza ok. W czym problem?
 15. Takie ciekawostki ze świata przyrodniczego. Może na tym forum i w naszym regionie są osoby któe czasem się takimi sprawami interesują. 1. 15 lat unikał ludzi i kamer. Niezwykle rzadki gatunek wołu znaleziony na wolności http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,114927,14950584,15_lat_unikal_ludzi_i_kamer__Niezwykle_rzadki_gatunek.html#CukVid To może tylko dlatego przeżył. 2. Najstarsza istota na świecie mogła mieć nawet 507 lat. Zabili ją naukowcy http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14953176,Najstarsza_istota_na_swiecie_mogla_miec_nawet_507.html#Cuk Bo małż dał się złapać i jednak musieli sprawdzić co ma w środku I z komentarzy "ja pierniczę, ale mu zazdroszczę! 507 lat i ani jeden dzień nie bolał go kręgosłup " Dziękuję za uwagę :)
×