Jump to content

serownik

Zarejestrowani
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About serownik

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Czy Autor postu jest przedstawicielem któregos z operatorów? bo jeżeli nie to chyba niezbyt dobrze postrzega rzeczywistość pisząc peany na cześć operatorów komórkowych, którzy nie wykazli sie kompletnie, a obarczanie Burmistrza, że nie działa w interesie operatorów jest kpiną, bo zdania mieszkańców miasta na temat nadajnika sa różne.
 2. Ad Miecz.4. Żyję w Powiecie Łańcuckim i obserwuje a, że moje obserwacje sa własnie takie no cóż - prawda czasem jest bolesna i kłuje w oczy. Jeżeli znasz argumenty za nagrodzeniem wymienionych osób to je po prostu wymień.
 3. Czym zasłuzyli sie dla powiatu osby, które otrzymały odznakę zasłuzony dla Powiatu Łańcuckiego w 2011: - Stanisław Barnat - po prostru pracuje. - Bernadeta Kochman - jako redaktor naczelny Gazety Łańcuckiej (kilka wydań rocznie) publikuje artykuły chwalące Starostwo. Nie dopuściła do krytyki komercjalizacji szpitala ani podwyżek dla Starosty. Prywatnie żona Sekretarza Starostwa (nepotyzm?). - Ryszard Mendrala - jako radny powiatu uratował Starostę wchodząc do Zarządu gdy komercjalizowano Szpital (ot poprostu zmienił zdanie w tym temacie). A mógł Starosta starcić stołek! Proponuję zmianę nazwy na odznaczenia na "zasłuzony dla Starosty Adama Krzysztonia"!
 4. Droga E4 przebiegająca przez Łańcut miała byc zmodernizowana w 2011 jednak remont został odsuniety (winą był kryzys, który jest albo go nie ma zaleznie od tego co trzeba wytłumaczyć). W dniu dzisiejszym rząd zapowiedział, że modernizacja drogi przez Łańcut znalazła sie wśród zadań prioryrtowych i wkrótce będzie realizowana! PO odda co zabrało?
 5. Budowa chodnika w Krzemienicy

  Ani, kanał ani woda ani gaz nie przeszkadzają bo są "puszczone" po działkach mieszkańców. Przeszkodą raczej jest niechęć władz gminy do remontów na terenie Krzemienicy
 6. Budowa chodnika w Krzemienicy

  Proszę o wypowiedzi na temat budowy chodnika w Krzemienicy od torów kolejowych w kierunku Szkoły. Szczególnie interesuje mnie: 1. dlaczego zarządca drogi/wójt pozwala na marnowanie publicznych pieniędzy? 2. co robią Radni, że od zimy nic się przy budowie nie dzieje? 3. co na to wszystko sołtys Buk? Sprawa ma wymiar dosyć skandaliczny a postawa w.w. osób pokazuje ich niekompetencję lub brak woli
×