Jump to content

iguanna

Zarejestrowani
 • Content count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About iguanna

 • Rank
  Początkujący

Profile Information

 • Miejscowość
  Łańcut
 1. Gość_Sysyasykwil NIEMIEC_* bez przesady może niezbyt jasno się wyraziłam nie chodzi tu o to że lekarza odrzuca się na bok i nie pozwala mu wykonywać swojej pracy. Ratowanie życia to podstawa. Nie wiem jak dla Ciebie ale dla osób wierzących ostatnie namaszczenie jest ważną czynnością, a nie zabobonem jak twierdzisz.
 2. Fakt! Jeżeli ktoś nosi mundur powinien wszystko to z siebie dać do czego zobowiązuje go praca.
 3. No tak jak ktoś jest umierający to pierwszeństwo należy się księdzu.
 4. Umiejętność pomocy osobie poszkodowanej w wypadku jest niezwykle ważna. Każdy może znalezc się w takiej sytuacji. Oglądając reportaż dotyczący tematu, uświadomiłam sobie jak wiele osób nie potrafi udzielić pomocy osobie poszkodowanej. Czy to wynika z braku chęci czy może ze zbyt niskim propagowaniem w naszym kraju pierwszej pomocy? Jak sądzicie?
 5. Kobieta Wyzwolona

  jak świnka morska? dlaczego akurat świnka?
 6. Apel do braci katolików!

  Święte słowa :-)
 7. piękny łańcuszek :-)
 8. Ile ludzi tyle rożnych zdań :-)
 9. Impreza dosyć fajna, ale wydaje mi się,że zbyt słabo rozreklamowana. Zespoły hm... jak dla mnie mogły by być lepsze. Park maszyn - rewelacja, zostawiasz motocykl i niczym się nie martwisz :-) Ogólnie 4,5 /5
 10. Bezmyślność ludzka nie ma granic. Brak mi stosownego określenia na takich ludzi. Zero rozumu totalna pustka w głowie!!!!
 11. Rodzina 12+2 rodziny wielodzietne

  Uważam iż liczba dzieci powinna być w miarę dostosowana do możliwości finansowych rodziców ( wiadomo nie wszystko da się przewidzieć i zaplanować ). Przecież jesteśmy istotami rozumnymi i każdy powinien mniej więcej wiedzieć ile dzieci jest w stanie utrzymać. Chęć posiadania gromatki to nie wszystko. Sztuką jest zapewnienie im godziwego życia. Niestety na Nasze Państwo nie ma co liczyć w takiej kwesti.
 12. Najlepszy sklep w mieście?

  Sklep u Pana Pasierba jak najbardziej, Biedronka (chyba )więszość ją lubi, Amperek też super, Akspol owszem fajny, praktycznie wszystko jest, Boxer-fajna obsługa, Wrobud też polecam. Sklep na ul. Traugutta - bardzo fajny. Nie mogę zapomnieć o sklepie kosmetycznym u Pani Eli :-) REWELACA!!!! GODNY POLECENIA!
 13. Związki na odległość ...

  Miłość trzeba pielęgnować, dbać o nią. Człowiek potrzebuje drugiej osoby jej bliskości i nic tego nie zastąpi ani rozmowa telefoniczna ani pisane listy. Związek na odległość ma szansę przetrwania, w przypadku kiedy rozląka jest niedługa natomiast na dłuższą mete nie da rady.
 14. Najlepszy sklep w mieście?

  Cudownie pachnące mydełka, żele, balsamy, kremy, piękne filiżanki, czajniczki można zachwycać się w nieskończoność .Towar rewelacyjnie poukładany. Wszytsko na swoim miejscu. Pani sprzedająca bardzo miła. Polecam jak najbardziej sklepik ,,Stara Mydlarnia''.
 15. Robiąc przejście dla pieszych w tym miejscu ktoś zupełnie nie przemyślał tej sprawy do końca. Skoro już tam jest ( a i dobrze z jednej strony , że jest) powinno być dobrze oświetlone!!!! Jadąc tamtędy kiedy się ściemnia czy też po zmroku widoczność przechodzącego tam człowieka jest bardzo zła. Niektórzy kompletnie bezmyśnie włażą na pasy nawet nierozglądając się!!!
×