Jump to content

Jadwiga

Zarejestrowani
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Jadwiga

 • Rank
  Nowicjusz
 1. W torebce zawsze mam...?

  Czasami jest w niej za dużo ale obowiązkowo: portfel z pieniędzmi , dowód osobisty, prawko, dowód ubezpieczenia OC - komunikacyjnego, drażetki tic-tac, husteczki zwykłe i odświeżające i ,,śmieci" też- to na codzień. I nne rzeczy oczywiście w zależności od potrzeby... Brakuje tylko tej WYMARZONEJ torebki .
 2. Falkhor - Dla katolików seks dopuszczony jest tylko w małżeństwie?.... Hmm... ...teoretycznie - tak, praktycznie - nie zawsze. Poza tym, pisząc, że seks jest przyjemny między dwojgiem kochających się ludzi, nie miałam na myśli tylko katolików. Stwierdzenie to dotyczyło ogólnie ludzi - różnych wyznań.
 3. Źródło - Charaktery/Onet.pl Znowu kilka zdań na temat wiary i seksu. Szczególnie seksu między małżonkami. Kilka myśli z artykułu: Co o tym myślicie? Kochani, nie należy pisać co małżonkowie powinni a czego nie powinni robić w łóżku, eksperymentować, czy nie. Nie każdemu sprawia przyjemność to samo. Jeśli dla kogoś życie seksualne w małżeństwie nie stanowi wielkiej wartości czy jest przykrym obowiązkiem, to znaczy, że brak jest tam prawdziwej miłości. Przecież seks jest przyjemny tylko wtedy, kiedy między dwojgiem ludzi jest prawdziwe uczucie...
 4. To straszna tragedia i nie ważne czy ktoś znał chłopaka, czy też nie. Ktoś w tym momencie na pewno opłakuje jego śmierć - rodzice, rodzeństwo? Zginął człowiek w bardzo młodym wieku i drażni mnie kiedy ktoś pisze, że nie jest mu go żal. Ja też go nie znałam ale jako człowiek i matka współczuję rodzinie. Ból po stracie dziecka z pewnością jest niewyobrażalny.
 5. Mam pytanie. Czy opis:,, kursuje w soboty" oznacza, że autobus kursuje TYLKO w soboty a w pozostałe dni tygodnia nie?
 6. Mnie też ,,dotknęły" te studzienki. Tyle czasu to trwa a tak beznadziejnie zrobione.
 7. Szkoły jazdy :)

  "jak pies wygłodniały, to doskonale wie, jak jedzenie wysępić"... ale facet to nie pies!
 8. Szkoły jazdy :)

  A czy w ogóle jakiś mężczyzna jest w stanie spędzić 30 godzin z kobietą tak ''na sucho"? ;D
 9. Szkoły jazdy :)

  Ja robiłam prawko w "Rondzie" i bez najmniejszych problemów zdałam za pierwszym razem. Moja koleżanka pomimo mojego namawiania poszła do "Besta" (oczywiście jeździła z Mariuszem) i niestety na egzaminie nie bylo juz tak kolorowo. Później zdecydowała się zrobić jeszce kat. A. Egzamin zdany za pierwszym podejściem.
 10. Stuprocentowy mężczyzna to taki, który dba o to, by jego ukochana kobieta zawsze czuła się z nim dobrze i nie miała ochoty, żeby zrobić ,,skok w bok". .
 11. Ja u siebie najbardziej pielęgnuję skórę twarzy. Dbam, żeby była dobrze nawilżona i dotleniona, bo nie chcę żeby pojawiły się jakiekolwiek zmarszczki.
 12. To nie tylko w jednej parafii tyle chcą za tą posługę i co najgorsze - w ogóle nie mają wyrzutów, że ,, skubią" tych, co za pracę otrzymują wynagrodzenie 7, 10 zł/h. Ja pracuję uczciwie za nieduże pieniądze i nikt mnie nie zmusi, żeby dbać o księży za te ciężko zarobione pieniądze. Czasem chodzę do kościoła ale tylko po to, żeby pomodlić się do Boga a nie wypełnić kieszeń księdza.:amen: Witam! Jest mi miło, że mój post się spodobał. :dzieki:
 13. Mnie najbardziej drażni to, że księża biorą tyle pieniędzy za ślub, pogrzeb itd. Przecież dla niektórych to połowa wynagrodzenia za miesiąc pracy albo cała renta czy emerytura. Nie mówiąc już ile miesięcy musi ktoś odkładać pieniądze, żeby zamówić msze gregoriańskie. Ludzie kochani! Czy wy uważacie, że za pieniądze można komuś "wykupić" wejście do Nieba? Jeśli ktoś wierzy, że po 30 mszach czyjaś dusza opuści czyściec, to owszem może przez te 30 dni pójść na mszę i na cmentarz, ale po co za to płacić? Poza tym, jeśli ktoś wierzy, że Pan Bóg mógłby kogoś skazać na jakieś wiekuiste męki, to po prostu nie ufa w Jego dobroć i miłosierdzie.
 14. Na mnie działa jazda samochodem. Myślę wtedy o jeździe a nie o tym, co mnie dołuje. Na nieszczęście benzyna jest co raz to droższa... .
×