Jump to content

agad

Zarejestrowani
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About agad

 • Rank
  Nowicjusz

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.agad.pl/
 1. Zamek nie posiada fotografa z prawdziwego zdarzenia. Pomimo interesujących ujęć, zamek na zdjęciach jest źle wykadrowany (np. obcięte wieżyczki). Więc ujęcie ma dotyczyć frontu zamku, może być z lekkiego ukosa. Jeżeli ktokolwiek dysponuje zbliżeniami na poniższe elementy, za to dodatkowo zapłacimy: - dach z rynnami, - tynki, gzymsy, detale architektoniczne, kroksztyny, sztukaterie.
 2. Tak, można używać. Dla zainteresowanych - cała inwestycja związana m.in. z remontem dachu była wykonywana od lipca 2010 do czerwca 2011. Wystarczy wejść na naszą stronę i poczytać sobie, co jeszcze wykonywaliśmy. Można również złożyć zapytanie do muzeum, by potwierdzić, że taka realizacja miała miejsce. Co do wykorzystywania zdjęć zamku w celach reklamowych - jakby nie spojrzeć jest to dla Was oraz Waszego miasta promocja. Fotografowanie zabytków oraz ich zamieszczanie w różnych źródłach (również komercyjnych) nie jest zabronione. W kwestii praw autorskich - standardowa umowa. Jeśli nikomu nie zależy na zarobku to trudno, poszukamy w innych miejscach.
 3. Witam, jesteśmy firmą z Torunia, która wykonywała dla zamku m.in. wymianę dachu. Poszukujemy fotografa, który posiada w swojej kolekcji zdjęcie zamku lub jest je w stanie wykonać. Zależy nam na bardzo dobrej jakości zdjęć, aby można je było wydrukować w formacie np. 60x40cm. Dla zainteresowanych: na skrzynkę marketing@agad.pl proszę przesłać próbki zdjęć większe niż 1024x768 wraz z podaniem ceny za zdjęcie (jeśli ktoś nie poda, będzie to równoznaczne z tym, że zdjęcie wraz z prawami autorskimi udostępni nam za darmo). Zapraszamy do nadsyłania!
×