Jump to content

patrysssja

Zarejestrowani
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About patrysssja

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Witam, Czy ktoś zamawiał placki, ciastka i tort u Pani Ireny Kozdroń z Czarnej? Jaka jest mniej więcej cena za wszystko i czy dobre były? Bardzo proszę o pomoc. Pierwsze miałam termin umówiony u Pani Nycz z Czarnej ale jak usłyszłam cene to zrezygnowałam, a potem znalazłam tutaj nr do Pani Kozdroń i się umówiłam. Trochę to dziwne do Pani Nycz telefon można znalezc wszedzie a do Pani Kozdroń tylko na tym forum.
 2. Witam Chciałabym się dowiedzieć od osób które miały swój ślub w Łańcucie, jaki jest jego koszt "co łaska" w kościołach w Łańcucie. W szczególności chodzi mi o Fare w Łańcucie i Parafie Chrystusa Króla. Pozdrawiam
 3. Mam takie pytanko, co będzie na ulicy piłsudzkego naprzeciwko bloku I oraz nowej biedronki ? A w miejscu starej biedronki, też coś powstaje, ktoś się orientuje?
 4. Restauracja Bogdanka

  A mógłby ktoś załączyć zdjęcia z wesela z Bogdanki ? Chciałabym zobaczyć jak to wygląda z takiej perspektywy.
 5. Bogdanka- wesele

  Byłam, widziałam... Tylko chciałam zobaczyć jak to wygląda z perspektywy wesela.
 6. Bogdanka- wesele

  A osoby który miały wesele w Bogdance mogłby się pochwalić zdjęciami z tego wydarzenia? Bardzo prosze
 7. Bogdanka- wesele

  A osoby który miały wesele w Bogdance mogłby się pochwalić zdjęciami z tego wydarzenia? Bardzo prosze
 8. Bogdanka- wesele

  Ehh a moje pytania zostały pominięte...
 9. Bogdanka- wesele

  Wznawiam temat. Czy osoby które były w Bogdance na weselu mogłby powiedzieć czy jest wystarczająco miejsca do tańczenia w tej altance (grzybku) na zewnątrz ? Zmiesci sie tam min 30 tańczących par? A co jeśli pogoda nie dopisze? Wtedy jest w środku? A jak wygląda w takim razie układ w środku jak tam jest tak ciasno? Ma ktos może zdjęcia z wesela w Bogdance? Proszę bardzo o odpowiedzi!
×