Jump to content

Gonzo09

Zarejestrowani
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Gonzo09 last won the day on August 4 2012

Gonzo09 had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutralna

About Gonzo09

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday 10/29/1994

Profile Information

 • Miejscowość
  Łańcut
 1. "STRAŻ MARSZU NIEPODLEGŁOŚĆI. CZEKAMY NA CIEBIE! Jesteś sprawny fizycznie, potrafisz działać w zespole, jesteś z Warszawy lub wybierasz się do stolicy 11 listopada i chcesz wspomóc Marsz? Dołącz do STRAŻY MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI wyślij swoje zgłoszenie na adres: sluzba@marszniepodleglosci.pl koniecznie według poniższego wzoru. Uwaga! Interesują nas przede wszystkim osoby, które będą potrafiły dobrać się w zespoły oraz nie boją się fizycznego wysiłku. Jeśli chcesz dołączyć do Straży Marszu Niepodległości razem ze znajomymi, niech zgłoszenie wyśle tylko jedna osoba spośród Was. W odpowiednim miejscu zaznaczcie na ile pewnych osób możecie liczyć. Podsumowanie zgłoszeń i rozsyłanie informacji będzie się odbywało na początku każdego miesiąca. Termin zgłoszeń na dany miesiącc mija 30-tego (najbliższy – 30tego lipca). Ostatni „nabór” odbędzie się pod koniec sierpnia – nie czekaj, zgłoś się już dzisiaj! Przyjmujemy wyłącznie zgłoszenia, które będą zawierały następujące informacje, podane DOKŁADNIE według schematu: 1. Imię i nazwisko 2. Województwo, miejscowość 3. Tel. kontaktowy i e-mail 4. Krótki opis – jedno zdanie o sobie (wiek, zajęcie, zainteresowania, co skłoniło Cię do do zgłoszenia się) 5. Wpisz jedną z trzech opcji: zgłoszenie pojedyncze/ chcę zorganizować grupę/ mam zorganizowaną grupę w ilości X osób np. 1. Jan Kowalski 2. dolnośląskie, Wrocław 3. tel. 111-111-111, jankowalski@jan.pl 4. Mam 30 lat, pracuję zawodowo; interesuje się historią Polski, trenuje bjj , działam w Stowarzyszeniu „XYZ”, chcę wspomóc organizację Marszu Niepodległości 5. Chcę zorganizować grupę ZADANIA STRAŻY MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI: - współpraca z organizatorami i pomoc przy organizacji Marszu Niepodległości - prowadzenie kolumny marszowej - pilnowanie porządku podczas przemarszu - ochrona Marszu Niepodległości oraz jego uczestników NIE BĄDŹ BIERNY, PODEJMIJ WYSIŁEK I WYŚLIJ SWOJE ZGŁOSZENIE JAK NAJSZYBCIEJ!"
 2. Możesz przytoczyć jeden cytat z mojego postu, w którym Cię "zmieszałem z błotem, zbanowałem, porównałem do najgorszego śmiecia"? Jak dla mnie, forum jest do "wyrażania WOLNEJ opinii", lecz także do polemiki z tymi "WOLNYMI opiniami". Nie uważam, że moje zdanie jest "święte i najprawdziwsze i tylko ono się liczy", nie wiem skąd tak wywnioskowałaś. Pragnę przypomnieć także, że nie odniosłaś się do żadnej tezy zawartej w mojej odpowiedzi na Twój post, czyżbyś nie wiedziała co odpisać?
 3. Skąd wnioskujesz, że nasza działalność ogranicza się do "rozklejenia kilku plakatów"? Nasze koło jeszcze formalnie nie powstało, a Ty już wiesz "wszystko" o naszej działalności. Prowadzimy rekrutację od dwóch tygodni, według Ciebie co powinniśmy dotychczas zrobić? Akcja "Kocham Polskę" była organizowana w ciągu dwóch dni. Rozwiesiliśmy tyle plakatów ile dostaliśmy. Jakbyś orientowała się choć trochę w temacie, to wiedziałabyś, że idea narodowca nie polega tylko na "działaniu w terenie". Na jakiej podstawie oceniłaś naszą działalność, ba radzisz nam zastanowić się nad sensem istnienia naszej organizacji, gdy my jeszcze formalnie nie istniejemy?
 4. Nie było możliwości zdobycia większej ilości plakatów dla Łańcuta, w przyszłym roku napiszę do Ciebie, to nam załatwisz więcej.
 5. W mieście rozwieszono 40 plakatów.
 6. http://www.youtube.com/watch?v=71Mo8bfw9-I
 7. dr Zbigniew Szydłowski

  Z prawniczego punktu widzenie jest to zniesławienie czyjegoś nazwiska jako osoby publicznej. Mogła Pani używać inicjałów (przykłady pokazują media), teraz padło nazwisko i to w świetle prawa jest karalne. Upoważnienie osoby poszkodowanej nie usprawiedliwia Panią. No coż, myśle że sprawa skończy się w sądzie cywilnym. Serdecznie pozdrawiam, bo zdrowie, a szczególnie układ nerwowy będą Pani bardzo potrzebne. PS Proszę się nie obrazić, ale nie dysponuję czasem na dalszy ewentualny dialog.
 8. dr Zbigniew Szydłowski

  Szanowny Panie lub Pani "charmedes". Dziwię się, że tak nierozważnie umieszczasz informacje o charakterze oszczerstw w sieci. Nietrudno było na podstawie prezentowanych zdjęć ustalić nazwisko poszkodowanego. Dla potwierdzenia podam jedynie inicjały- M.K. Teraz kilka gorzkich słów. Jeżeli lekarz popełnił błąd w sztuce to oczywiście każdy ma prawo domagać się sprawiedliwości, ale przed odpowiednimi urzędami. Jeżeli bez wyroku samorządu lekarskiego lub sądowego publikujesz w internecie takie informacje to teraz drogi kolego lub koleżanko (sądząc po lakierze na paznokciach) musisz się liczyć z tym, że z powództwa cywilnego zostaniesz pozwany do sądu o zniesławienie. A to trochę będzie Cię kosztować, bo internet nie jest anonimowy. Co do reszty zarzutów co do łańcuckiego szpitala. Ludzie - leczcie się w Rzeszowie, tam nikt nie robi błędów, wszyscy są mili, a na lekarza czeka się co najwyżej 5 min, do specjalisty czeka się tydzień itd. (ciąg pierdół) Znam osobiście dr Szydłowskiego. Osobowość ma specyficzną i kontakt raczej jest z nim trudny. Można powiedzieć,że sprawia wrażenie człowieka odpychającego. Wierzcie lub nie (bo nie macie prawa nikogo osądzać) że o wiele więcej dusz uratował niż przeoczył złamań.
 9. Tak, masz swoje prawo do popierania/niepopierania Młodzieży Wszechpolskiej, lecz Twoja ocena jest bardzo niesprawiedliwa i krzywdząca normalnych, aktywnych członków organizacji.
 10. Ale co przerasta "Młodzież Wszechpolską", poglądy narodowe?
 11. A co to znaczy dla Pana "narodowościowe"?
 12. W Walentynki (14luty) , w Łańcucie będzie przeprowadzana ogólnopolska akcja "Kocham Polskę". Osoby które chciałby pomóc bardzo proszę o kontakt na adres e-mail - mlodziez.wszechpolska.lancut.@wp.pl .
 13. Ze względów osobistych nie byłem na zeszłorocznym Marszu Niepodległości, aczkolwiek na tegoroczny, jeśli nic nie stanie na przeszkodzie na pewno się wybiorę. Co do sensu zakładania koła akurat Młodzieży Wszechpolskiej, nie uważam, że ta organizacja działa "słabo", śmiem twierdzić, że działa przynajmniej na takim samym poziomie zaangażowania jak inne organizacje narodowe o których wspomniałeś. Dodatkowo Młodzież Wszechpolska jest to grupa stworzona jak sama nazwa wskazuje dla ludzi młodych, na działanie w pozostałych jeszcze przyjdzie czas (myślę tu ewentualnie o "Obozie Wielkiej Polski") . Z resztą to od nas w Łańcucie będzie zależeć jaki poziom "siły" działania będziemy realizować. Moim zdaniem ogólne zaangażowanie organizacji, choć oczywiście też w jakiś sposób wpływa na działalność lokalnych struktur, nie definiuje z góry jaki poziom zaangażowania wykaże nasze koło. W każdym razie zapraszam do współpracy, jeśli nie poprzez formalne zostanie członkiem, to liczę na pomoc w poszczególnych akcjach. Czołem Wielkiej Polsce!
 14. No na pewno... Może jeszcze Hitlera i towarzysza Stalina upamiętnimy.
 15. To jest, że się tak wyrażę "pozdrowienie" członków Młodzieży Wszechpolskiej. Tak jak harcerze mają "Czuwaj", tak my mamy swoje "Czołem Wielkiej Polsce". Członkiem Młodzieży Wszechpolskiej można zostać do osiągnięcia 30 roku życia, ale oczywiście wspierać działania organizacji można przez całe życie.
×