Jump to content

DesireHD

Zarejestrowani
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About DesireHD

 • Rank
  Nowicjusz

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Rzeszów
 1. Koniec Świata 21.12.2012?

  Szczerze ? Myślę, że grudzień minie jak każdy inny miesiąc - przynajmniej u nas w Polsce - ludzie mają większe i realne problemy. W innych krajach - być może. Ale skoro nie będzie żadnych oznak - to pewnie spędzą ten dzień w oczekiwaniach, po czym się rozczarują i wrócą do rzeczywistości.
 2. Koniec Świata 21.12.2012?

  Pozwolę sobie wypowiedzieć się na ten temat - jako student 3 roku archeologii, o specjalizacji archeologii nowego świata. Kilka miesięcy temu archeologowie odnaleźli drugi kalendarz - na ścianie jednego z domów - jest on dużo dłuższy. 21 grudnia 2012 roku kończy się jeden z cyklów (ten dzień - już minął dawno temu - w historii zaszło wiele zmian w kalendarzu - i 21 grudnia 2012 roku - w kalendarza Majów - minął już dawno - w naszym - będzie za miesiąc) - ale po nim, następują kolejne. Pierwszy znaleziony kalendarz majów - nie był zachowany w całości. Druga sprawa - zaraz po dokonaniu tego odkrycia mięliśmy sympozjum na ten temat - profesor, który dokonał znaleziska wypowiadał się, że współcześni kapłani Majów - zaprzeczają, jakoby miał nastąpić według ich wierzeń koniec świata - w formie masowych zniszczeń i kataklizmów. Zresztą, jeżeli zapytasz przeciętnego potomka Majów - powie Ci, że mają dużo poważniejsze problemy jak koniec świata. Tak więc - 21 grudnia 2012 roku końca świata nie będzie. Archeologowie po wielu latach badań - mają niepodważalne i bezdyskusyjne dowody, że sam kalendarz majów - jest dużo dłuższy. Co potwierdziło znalezisko drugiego - w pełni zachowanego kalendarza. Posiada on wiele następnych cykli. Z pewnością dla wielu fanatyków będzie to ogromne rozczarowanie. Najbardziej wkurzające jest to, że ludzie tworzą teorie - a nie znają nawet cząstki historii Majów, czy innych ówczesnych cywilizacji. Dzisiejsi potomkowie Majów - mają świadomość istnienia tych teorii - podsumowują je jednoznacznie - śmiechem.
 3. Hej, szukam osoby chętnej do wspólnych treningów na siłowni, jak i biegania. Jestem na redukcji - w październiku na stałe przeprowadzam się do innego miasta - chce przez te ostatnie dwa tygodnie docisnąć treningi. Żeby wejść w rytm. Ale samemu, powoli nie mam siły - większość znajomych uprawiających sport mieszka w Rzeszowie - trochę nie ma sensu specjalnie codziennie jechać. Jeśli jest ktoś zainteresowany i też nie ma z kim trenować w Łańcucie - proszę o wiadomość. Kuba. 20 lat. Przede wszystkim bieganie - 6x w tygodniu - jeden z dni wolny na regeneracje stawów. Ustalamy trasę i startujemy. Im więcej chętnych osób tym lepiej.
×