Jump to content

salamandra

Zarejestrowani
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About salamandra

 • Rank
  Nowicjusz

Profile Information

 • Płeć
  Nie ustawione
 • Miejscowość
  Łańcut
 1. Biznes

  W co można zainwestować w Markowej?
 2. Współfinansowanie budowy nowej Komendy Policji w Łańcucie

  Oj,oj co to się porobiło pod moją nieobecność w moim kochanym mieście. Pani radna Rupar strasznie się uaktywniła na forum. Doszły mnie słuchy, że planuje kandydować na burmistrza miasta. Nie wiem czy to żart, czy prawda, ale czytając wpisy to pewnie prawda. Tylko tak się zastanawiam jaki ma w tym cel. Mieszka w Łańcucie pare lat, to i chyba nie jest jeszcze emocjonalnie związana z miastem, a może chęć awansu społecznego? Startowała do sejmu i lipa. Pewnie by było lepiej jakby wygrała to przynajmniej mielibyśmy medialny spokój i mniej obciachu jej wypowiedziami na temat burmistrza. Nie jestem zwolennikiem obecnych władz, ale takie pisanie głupot to jest żenujące. Niczym nie mogę się wykazać, to przynajmniej dowale Gwizdakowi, może lud to kupi. Oj moje miasteczko zacznie topić się w nienawiści i chęci brylowania niektórych osób. Szkoda mi było opuszczać moje miasto, ale teraz zastanawiam się czy nie była to dobra decyzja. Liczę tylko na mądrość łańcucian przy zbliżających się wyborach.
 3. W co grają radni w UM?

  A w szczególności zastanawia mnie postawa Pani radnej Joanny Rupar, w co ona gra? Pozwolicie Szanowni Państwo, że zamieszczę wpis jaki dokonała Pani Joanna Rupar na swojej stronie Facebooku: Joanna Rupar Jacku, masz sporo racji, ale myślę że nic tak nie mobilizuje ludzi jak płacenie wysokich rachunków. Jeżeli mieszkańcy pozostaną bierni przy tak drastycznym wzroście opłat za wywóz śmieci o 100 czy 200% to pewnie niewiele ich już poruszy. Ja ma jednak ciągle nadzieję, że jest w mieszkańcach potencjał do zmiany. Nie może być wiecznie "bylejakość" Z tego co wiem to na sesji Rady Miasta urząd przedstawił mniejsze stawki, a radni Pani Rupar i ona sama podobno zagłosowała za większymi stawkami, więc co jest grane?. Może ta pani da nam rzetelną informację.
 4. Koniec Zespołu Szkół Tekstylno Gospodarczych w Rakszawie

  A może by tak referendum i podziekować tej osóbce za współpracę. Przeciez to jeszcze dwa stracone lata.
 5. Koniec Zespołu Szkół Tekstylno Gospodarczych w Rakszawie

  a czy zauważyliście na zebraniach ten jej rozbrajajacy, "dobroduszny" usmiech? Jak nie to zaobserwujcie to! to jest kpina w jej wydaniu.
 6. Koniec Zespołu Szkół Tekstylno Gospodarczych w Rakszawie

  masz zdecydowaną rację. ściągnęła kasę z naszych podatków, rozbija się nowymi autami, a nasze sprawy ma daleko w d....pie. Ale tak została wybrana.
 7. Koniec Zespołu Szkół Tekstylno Gospodarczych w Rakszawie

  u pani wójt to tylko kasa, kasa, kasa, a nie gmina, ludzie, problemy.
 8. Plebiscyt na wydarzenie roku 2012

  Czy nikt mi nie potrafi powiedzieć ile zespołów było w grupie Gracji?. Czy to owiane jest tajemnicą :-)
 9. Koniec Zespołu Szkół Tekstylno Gospodarczych w Rakszawie

  ojtam, ojtam. Teraz jak będzie jechać obok tej szkoły to bedzie w pełni szczęścia, że zapaprała majątek gminy.
 10. Z: Kawiarenka internetowa

  Szczus na Podzwierzyńcu dyrektorem Filii MDK jest też Pan Piechowski.
 11. Koniec Zespołu Szkół Tekstylno Gospodarczych w Rakszawie

  A pani wójt stchórzyła :-)
 12. Plebiscyt na wydarzenie roku 2012

  Czy może mi ktoś napisać ile było zespołów w tej grupie?
 13. Plebiscyt na wydarzenie roku 2012

  Księżniczko chyba sie dopiero obudziłaś :-). Nominacje juz dawno zamknięto. A Twoje faworyzowanie to w tej chwili to nie na miejscu :-)
 14. piOtrek zgadzam się z Tobą. Malkontenci zaczynają zabierać głos. Gdzie byli kiedy Maciej ogłosił plebiscyt? Mentalność Polaka narzekać, narzekać, ale dać od siebie to nic.
×