Jump to content

Tadeusz

Zarejestrowani
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Tadeusz

 • Rank
  Nowicjusz

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Łańcut
 1. Kobieta Wyzwolona

  pewnie chodzi o to że ani świnka ani morska
 2. Kawiarenka internetowa

  Boże... co za marnotrawstwo... nie lepiej hot spoty ????
 3. Apel do braci katolików!

  ale czy to nie racja? Większość w naszym kraju stanowią katolicy, którzy powinni szanować zwierzęta a na Sylwestra większość z nas wpada w jakąś histerię i musi strzelać huczeć zdając się zapomnieć jakie idee poprzez swoja wiarę szerzy i powinien szanować. Nazywają się katolikami patriotami wtedy kiedy to wygodne i wtedy kiedy to ładnie wygląda - przed księdzem, sąsiadem urzędnikiem. W Krakowie poszli po rozum do głowy i robią pokaz laserów - efektywne i nikt nie ucierpi każdy zadowolony. Ale zanim to dojdzie do Polski C.... Petardy fajerwerki powinny być zakazane, powodują TYLKO straty - w ludziach i urazy zwierząt. Cóż w tym takiego podniecającego podpalić huknie błyśnie i człowieczek zadowolony... Zwierzęta domowe inaczej reagują na huk. Posiadają narządy słuchu czulsze od ludzkich i na duży huk reagują bólem. Po prostu ich to boli. Dbamy o różne prozaiczne sprawy na co dzień, jesteśmy otoczeni milionem bzdurnych przepisów a nie potrafimy zająć się głupimi petardami? Gość_Nie ateista_*masz rację, chcę po prostu zwrócić uwagę na to,. że Ci którzy powinni respektować pewne zasady zdają się je zapominać kiedy mają na to ochotę, kiedy przepisy zasady stają się niewygodne. zwierzęta też mają uczucia, odczuwają jak my strach, tylko psu nie dam rady wytłumaczyć że piany sąsiad odpala petardy tak że trzęsą się szyby w oknach ale nic mu nie grozi, skulony w kącie trzęsie się ze strachu i bólu.
 4. IMG_1337.jpg

  Piękne zdjęcie! Pieknie oddaje atmosferę forum!
 5. Bake za kogo Ty się uważasz? Bo brzmi to jakbyś był co najmniej równy jej Eminencji... trochę pokory przed kapłanem... to wszystko oszczerstwa pomówienia prowokowane przez nie katolickie czasopisma. Kościół przetrwał 2000 lat prześladowań przetrwa i te!
 6. Apel do braci katolików!

  Bracia! Już św Franciszek troszczył sie o losy naszych braci mniejszych. Te nauki są wpojone głęboko w katolicki kręgosłup moralny naszej wspólnoty. Wszyscy wiemy jak sylwestrowe fajerwerki ranią a nie jednokrotnie zabijają naszych milusińskich. Apelują by w dniu dzisiejszym zwracać uwagę ateistom, i tym podobnym by nie używali petard i materiałów pirotechnicznych. Ten mały odsetek nie katolików potrafi być złośliwy i specjalnie używać petard by niszczyć zdrowie/ życie naszych kochanych zwierząt. Nie dajmy się mniejszości !!! Reagujmy! Z Bogiem!
×