Jump to content

lapczas.com

Zarejestrowani
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

lapczas.com last won the day on September 25 2013

lapczas.com had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutralna

About lapczas.com

 • Rank
  Nowicjusz

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wysoka
 1. Markowa skansen - zagroda muzeum 2013

  Witam Przedstawiam film przedstawiający skansen w Markowej. Większość filmu nakręcona w technice timelapse (zdjęcia poklatkowe), z około 3000 tysięcy zdjęć. Więcej moich filmów: https://www.youtube.com/user/MrHejas bądź na stronie: http://lapczas.com/
 2. Witam Przedstawiam krótki 3 minutowy film który pokazuje Wysoką, wykorzystując technikę zdjęć poklatkowych. Jest to pierwszy, z cyklu filmów poświęconych Gminie Łańcut. Można go również znaleźć na stronie naszej gminy.
 3. Film poklatkowy o Albigowej

  Witam Przedstawiam krótki 3 minutowy film który pokazuje Albigową, wykorzystując technikę zdjęć poklatkowych. Jest to drugi, z cyklu filmów poświęconych Gminie Łańcut. Można go również znaleźć na stronie naszej gminy.
 4. Zacznę od drugiego pytania. Wydaje mi się że ujęcia szczegółowe, są bardziej charakterystyczne dla pokazywanych miejscowości. Proponujesz więcej ujęć szerokich? Natomiast w pierwszej kolejności fotografuję miejscowości w gminie, a nie samo miasto, więc na razie stacja odpada, jeśli mówisz o stacji kolejowej.
 5. Zaczynam pracę nad Cierpiszem, Handzlówką i Kraczkową, ale który będzie pierwszy tego nie wiem.
 6. Dziękuje. Największą motywacją dla mnie będzie, jeśli ludzie będą oglądać te filmy i będzie zainteresowanie nimi. Na razie czekam na pogodę i przystępuje do jesiennych ujęć.
 7. Witajcie Mam na imię Marcin. Fascynuje mnie tworzenie ze zdjęć, filmów poklatkowych. Zapraszam do ich oglądania. Na razie zrobiłem 2, dotyczące naszej okolicy. O Albigowej i Wysokiej. http://forum.lancut.org/topic/14056-gminy-%C5%82a%C5%84cut-w-obiektywie-wysoka-i-albigowa-filmy-o-gminie/
 8. Witam Prezentuję pierwsze 2 filmy, z cyklu, pokazującego miejscowości Gminy Łańcut. Cykl nazywa się "Gmina Łańcut w obiektywie". Na początek film z Wysokiej oraz Albigowej. Zapraszam do oglądania. Filmy te znajdują się również na stronie gminy.
×