Jump to content

lukascompl

Zarejestrowani
 • Content count

  1,354
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About lukascompl

 • Rank
  Popularny na Forum

Contact Methods

 • AIM
  7637071
 1. Bezpłatna próbka kawy znanej marki- wystarczy tylko rejestracja- ślij wiadomość na adres : kawaodprzyjaciela@gmail.com w temacie wpisując swoje IMIĘ- dostaniesz w ten sposób maila z informacją.
 2. Jubileuszowy konkurs NFM nr 1

  W takim razie proszę o zwrot moich enefemów!
 3. Protest w Łańcucie

  Z tego filmu niezbyt wiele mogę wnioskować ale zastranawiam się po co aż tylu było tam policjantów- i czy tylko stali czy teź dawali mandaty za zakłócanie ruchu drogowego?- i dlaczego aż tyle osób zostało oddelegowanych w jedno miejsce- a inne miejsca w powiecie mogły być w tym czasie bardzo niebezpieczne!!
 4. Dziwisz się że forum upada?

  Ja proponuje stypę pożegnalną tego forum heheh
 5. Protest w Łańcucie

  Wybacz ale to co piszesz jest zupełnie bez sensu- przy ulicy A.Krajowej stoją bloki mieszkalne- od wielu lat i jakoś się nie zawaliły- co więcej węzeł nie jest dużym obciążeniem fizycznym nacisku na podłoże- a co dopiero zwykły pas drogowy- jak można twierdzić iż ekrany nie spełniają roli w zimie- to jest absurdalne co piszesz- lepiej nie wypowiadaj takich opinii bo niektórzy jeszcze pomyślą że to prawda!!
 6. Protest w Łańcucie

  Ludzie nie zrozumią nigdy że by inwestycja mogła służyć większości niektóre osoby muszą zrezygnować ze swoich idiotycznych postulatów: --nie ma już możliwości budowy obwodnicy południowej- tereny zostały zabudowane przez budynki mieszkalne, --gotowy jest projekt przebudowy który spełnia wszelkie warunki prawne, co więcej są pieniądze i poparcie ze strony samorządowców powiatu na tą budowę --bezpieczeństwo ludzi zostanie znacznie poprawione --cała inwestycja jest tylko tymczasowe ze względu na budowę autostrady po północnej stronie miasta- już za kilka lat większość tranzytu będzie przerzucona właśnie tam! -- co do ekranów to nie są idiotyczne- zmniejszaja wyraźnie natężenie hałasu- chronią zdrowie najbliższych mieszkańców dużych dróg- to nie wymysł kogoś tam tylko koniecznośc
 7. http://pl.youtube.com/watch?v=vacNR7g5DL0&feature=related
 8. ponownie szukam właściciela

  To nadaje sie do warna- co to za słownictwo?- a poza tym próbujesz wyciągnąc dane chronione ustawa o ochronie danych osobowych i to jest nielegalne!
 9. POZDROWIENIA, ŻYCZENIA

  Pozdrawiam wszystkich użytkowników i przepraszam za moją długa nieobecność- wkrótce wrócę by dalej z wami tworzyć to forum- nie pozdrawiam tylko osobnika który jest nadpodubliwy i bije dzieci wieczorami- mieszkańcy Łańcuta - brońcie swoje dzieci za wszelką cenę! Niech żyje NMFŁ- userzy z wszelkich kontynentów, narodów i orientacji(politycznych, społecznych, seksualnych, religijnych, zawodowych etc.) łaczmy się!
 10. Qmar, Ja tylko tłumaczyłem innym użytkownikom jak jest- zreszta pisałem też do administracji- a żałosne i głupi ludzie zawsze sa i będą wsród nas
 11. Twój wywód jest tak dziecinny jak i sam ty - zapewne- to powiem ci do słuchu- jeśli to umiesz przeczytać- konto angela jest zbanowane od dnia 2007-08-01, 17:38 - a logowanie się na komputerach wszelakiej maści nie jest zakazane nikomu- więc angela logowała się u mnie i za to niesłusznie została zbanowana- i co gorsza administracja dalej jej nie odblokowała. A ty mały zawistny i ograniczony w swoich dyrdymałach userze powinienes jednak coś zrobić ze swoja nadpobudliwoscią- żeby tak okładać jakiegoś dzieciaka za byle co?- ty powinieneś się chyba bac iż jego rodzice nie pozwą ciebie do sądu za uszkodzenie ciała tego dziecka- zresztą twój całościowy obraz pokazuje jakim złym jesteś człowiekiem i jakie bzdury piszesz na tym forum. Spotykać się z takimi osobnikami to podwójna strata czasu i nie tylko tego.
 12. Oj widze iz na forum ostatnio się mało zmieniło- zagladam tu dziś gdyż wczoraj skontaktował się ze mna levi', - zagladam a tu kontynuacja kłamliwych oszczerstw na mój temat w wykonaniu Baka, - ale cóz się dziwić gdy w innym temacie czytam o agresywności tego uzytkownika w stosunku do jakiegoś dzieciaka- taka agresja jest tylko wyrazem głębokich pokładów zła- bo jak długo mogłes zostałeś oślepiony przejeżdzając przez centrum miasta w nocy?-twoja osobowość to dopiero nadaje się do specjalnej rubryki. A poza tym z nieustającym bólem wyjasniam iż moja nieobecnośc związana jest z ogromem zajęć i udziałem w pewnym projekcie medialnym- grunt, abym zasygnalizował iż w niedługim zapewne czasie powrócę na forum. W związku z tym serdecznie pozdrawiam wszystkich nowych userów, gdyż starzy doskonale mnie znaja i chyba za mną tęsknia- serdecznie pozdrawiam :kiss:
 13. Bake, jaki to był plan- jakies podchody?
 14. Żałoba narodowa

  Tak 26 osób czy 3 w porównaniu z ponad 200000 osob vami które zgineły na polskich drogach tylko w tym roku- to rzeczywiście różnica-ale znając pana prezydenta - to on ma zawsze rację- no albo jego brat :nerd:
 15. Premier: zdecydowałem się na wybory, ale...

  Opatrzności niech będą dzięki- koniec tej cyrkowej i zenującej zabawy tej całej koalicji- podsłuchów, zbierania haków i marnowania czasu potrzebnego na zmiany- nie wspominając o zniszczeniu wizerunku naszego kraju w świecie- I to nie będzie plebiscyt, ale przegrana PiS-u- za całokształt- oby do października.
×