Jump to content

olik

Zarejestrowani
 • Content count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About olik

 • Rank
  Początkujący
 1. Serwis rowerowy

  ale ja rozumiem tylko za to, czyli wymianę hamulców, centrowanie koła i założenie licznika - podana była kwota 45, przy płaceniu nagle urosło do 80 za co konkretnie nie wiem, bo wytłumaczenie, że dłużej zeszło z centrowaniem, i linka do hamulca była w osłonce przerzutek, i jeszcze założenie licznika (które było we wcześniej ustalonej cenie) niestety do mnie dociera, mam nauczkę aby żądać dokładnego rachunku, aby wiedzieć za co dokładnie zapłaciłam, bo tak niestety kompletnemu laikowi wciśnie się wszystko
 2. Skandal żeby płacić aż 5 zł. za 10 minut postoju na parkingu pod MDK. Przecież to jest publiczna jednostka, jakim prawem pobierają opłatę i to w niedzielę. Nie mówiąc o Pani parkingowej i jej haśle, że cyt. "w Bieszczadach płaci się po 5 zł.". Nieuprzejma i niemiła. Jak to jest, gdy inne parkingi w Łańcucie (te oddane w dzierżawę) nie mogą sobie tak windować ceny, a tutaj czy ktoś w ogóle to kontroluje?? To może za niedługo biblioteka miejska, urząd, szpital zaczną pobierać opłaty za parkować po ich budynkami.
 3. Serwis rowerowy

  sklep rowerowy wraz z serwisem jest przy Farze, sama tam dawałam rower do naprawy. Z tym, że niestety cenowo to sobie stanowczo za dużo liczą - miała być wymiana hamulców tylnych, wycentrowanie koła, założenie licznika no i co by tam jeszcze wyszło, tak aby rower na wyjazd był sprawny, koszt miał wynieść - 45 zł, a wyszło 83 zł i Pan nie był w stanie dokładnie wymienić za co dodatkowego doliczono prawie 40 zł., (na pytanie odpowiedział - dłużej zeszło centrowanie, i coś z linką do hamulców, która miła obudowę od przerzutek??, ale to, że koło należało dopompować to już nie dojrzał). Także nie wiem, bo się nie znam, zapłaciłam, sama napompowałam i już
 4. ZNALEZIONO KOTKĘ

  W dniu 23 stycznia br. znaleziono kotkę, chyba już chwilę musiała się błąkać. Czeka na swoją panią/pana. WSZELKIE INFORMACJE POD NUMEREM 664-300-248 Bardzo proszę o rozpowszechnianie i przekazywanie tej informacji innym osobom ponieważ nie będzie mogła ona u mnie zostać i będę zmuszona oddać ją do schroniska
 5. 1.właśnie Pan G. wyprzedaje majątek i podaje że to niby w związku z podwyżkami dla nauczycieli:??: a subwencja to na co jest?? 2.podawał że w 2006 roku jak przejmował urząd miasto Łańcut nie posiadało podstawowego dokumentu jakim jest strategia rozwoju, dopiero trzeba było ją opracować .... no a co z "Planem rozwoju lokalnego gminy miasto Łańcut na lata 2004-2006 i 2007-2010" z 2004 roku, który na pewno istniał bo go mam?? pewnie jakby jeszcze dobrze poszukać to znalazłyby się inne "nieprawdy" Pana G. Prawda jest taka, że papier przyjmie wszystko co podadzą kandydaci i niestety większość ludzi temu wierzy:(
 6. Schronisko dla psów

  Proszę informujcie znajomych, że z Łańcuta są psy w schronisku w Mielcu. Zadbane więc na pewno nie bezdomne i bardzo, bardzo tęskniące za swoim właścicielem.
 7. Schronisko dla psów

  Łańcut nie ma podpisanej umowy ze schroniskiem w Rzeszowie więc pies tam na pewno nie trafił.
 8. Schronisko dla psów

  PSY z Łańcuta nie trafiają do schroniska w Rzeszowie. Szukaj w Mielcu. Wiem, że ostatnio tj. 26 lutego trafił tam właśnie duży psiak - bernardyn. Może to ten?? Daj znać czy to Twoja zguba aby dalej nie szukać właściciela.
 9. Witam, Właśnie dostałam informację od wolontariuszki, że w schronisku w Mielcu jest pies z Łańcuta. Gdyby ktoś wiedział, że komuś psiak zaginął bardzo proszę o przekazanie informacji.
 10. Temat nieaktualny. Sunia właśnie wróciła do domu:):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 11. Mała, czarno - brązowa, z przodu biała krawatka, mordka lekko siwa. Sunia ma też ogon podkręcony jak u świnki. Jest nieduża, płochliwa ale pyskata. Zaginęła wczoraj wieczorem z ogrodu. Bardzo proszę o POMOC i wszelką informację. Nagroda czeka!!!!!! tel. 664 848 390 Tak ponadto czy ktoś się orientuje do którego schroniska oddawane są bezdomne psy terenu Łańcuta??
 12. witam, tak jak w temacie szukam transportu na trasie Łańcut - Leżajsk godz. przed 6.00 (tak by być w Leżajsku 6.45). Niestety Pola najwcześniejszy kurs ma przed 7 ale może ktoś wie o innych przewoźnikach lub sam jeździ (dopłacę do benzyny)
 13. szukam dobrego adwokata

  prawo cywilne - a konkretnie o najem
 14. kogoś sprawdzonego i rzeczywiście dobrego. Kogo polecacie??
 15. czy ktoś chodzi, był u nas na basenie??? w jakim wieku uczęszczający? czy ćwiczenia ze sprzętem???
×