Jump to content

magdaaa

Zarejestrowani
 • Content count

  475
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About magdaaa

 • Rank
  Stary Znajomy

Contact Methods

 • AIM
  5250348
 1. Szukam fryzjera pana Darka Kiełb, który znajduje się gdzieś na terenie Łańcuta, okolice rynku. Jeśli ktoś korzysta z jego usług to bardzo proszę o telefon i adres salonu :-) Z góry dziękuję :-)
 2. Ja mam taką osobę, a tak nie powinno być bo coś nas kiedyś łączyło itd, ale w tym przypadku liczy się sposób rozstania, jeśli ono było ok to można się spotkać na ulicy i porozmawiać, a jeżeli nie było ok to nie chce się widzieć tej osoby mimo, że już sie nic nie czuje
 3. Co studiujecie lub co zamierzacie studiować?

  Wszystko zależy od Ciebie Jak mocno postanowisz to się uda. Ja to dopiero mam przechlapane, kończe studia a co dalej to wyjdzie w praniu...
 4. Jak to uczelnie zdzierają kasę ze studentów

  Ja to mogę dużo powiedzieć na temat zdzierania kasy ze studentów, mimo że u mnie zaświadczenie jest darmowe. Chodzi o ćwiczenia terenowe, które trzeba zaliczyć, a żeby zaliczyć trzeba przynajmniej na nich być, a żeby na nich być to trzeba sobie samemu zapłacić i to nie małą kwotę, bo takie ćwiczenia odbywały się średnio 3-4 tygodnie w każdym roku studiów. Były to wyjazdy za Kraków na jeden dzień i do Krynicy na kilka dni, przeważnie tydzień, dwa. Mimo, że w Krynicy zakwaterowani byliśmy w ośrodku szkoleniowym uczelni to i tak musieliśmy płacić za pobyt, nie pamiętam ile, ale około 16zł bez wyżywienia za dobę plus dojazdy na miejscu i dojazd do Krynicy. Jak kogoś nie stać na takie ćwiczenia to nie ma zaliczenia, a jak nie ma zaliczenia to nie zalicza roku, a w konsekwencji studiów.
 5. ME w Moskwie

  Jak dla mnie to totalna bzdura. W życiu gorszej bzdury nie słyszałam. Dlaczego mieliby odwołać trenera, który poprowadził ich do wicemistrzostwa świata? Zresztą wydaje mi się, że trener ma dobry kontakt z zawodnikami, do każdego podchodzi indywidualnie, ja nie widzę żadnych niepokojących sygnałów na drodze trener-zawodnicy. Wydaje mi się, że to co się dzieje w drużynie, bo przecież coś złego musi się dziać, zaczęło się od rezygnacji Mariusza Wlazłego. Kiedyś wypowiadał się Świderski, że każdego coś boli, każdy jest zmęczony, ale pozostają i grają, a Wlazły już wcześniej coś kombinował. Poza tym brak Piotra Gruszki. Podsumowując brak 2 czołowych zawodników mógł mieć decydujący wpływ na to co teraz dzieje się z naszą drużyną. A jeśli chodzi o dzisiejszą nie za dobrą grę Gacka, cóż każdy ma swój gorszy dzień, a libero jest jeden. Szkoda mi ich było. Czasem jak się widzi, że nic nie wychodzi to można się jeszcze bardziej podłamać, czuje się bezsilność a zarazem złość na siebie. Ciężko się podnieść.
 6. Hehehe, niedługo modowie będą musieli swoje posty nawzajem moderować ;D
 7. Zgadzam się z Tobą. Już dawno stwierdziłam, że kobiety mają gorzej. Ja zamieniłabym się na 1 dzień, żeby dowiedzieć się jakimi kategoriami myślą mężczyźni, co jest dla nich tak na prawdę ważne itd.
 8. Najpopularniejsze studia.

  Za moich czasów popularna też była fizjoterapia.
 9. Żądamy WF bez ocen!

  Kuru Tak każdy może napisać o każdym przedmiocie, ja nie widzę sensownych argumentów za tym, żeby się uczyć tabliczki mnożenia bo mogę skorzystać z kalkulatora, Ty nie musisz chodzić na WF bo wali Ci czy masz prosty kręgosłup czy nie, czy dobrze się rozwijasz czy nie. I na WFie uczysz się nie tylko jak się w coś gra, ale kształtują się pewne cechy typu umiejętność pracy w zespole, cierpliwość itd. Ale to tylko moje jakże głupie zdanie, ja to w ogóle głupia jestem, takie głupie te moje argumenty. Ale to przecież nie moja wina, że urodziłam się taka głupia...
 10. Żądamy WF bez ocen!

  Kuru, Zeby biegać za piłką to też trzeba umieć, znać zasady itd więc na wfie też można się czegoś nauczyć. W liceum miałam kolegę, który przez 4 lata miał zwolnienie z WFu bo nie chcialo mu się ćwiczyć. Po maturze wielokrotnie starał się o pracę w Straży Granicznej, gdzie musiał zdawać testy sprawnościowe, jak myślicie dlaczego się tam nie dostał? Teraz poszedł po rozum do głowy i biega, jeździ na rowerze. Kiedy miał okazję pobiegać to mu się nie chciało. No jasne, że powinno się oceniać uczniów na WFie tak samo jak na innych przedmiotach co doskonale opisała Terelka więc nie będę się powtarzać. Czasem sprawność fizyczna nie jest jedynym kryterium. Np. ja na testach sprawnościowych wychodziłam kiepsko, ale umiałam dobrze odbijać piłkę, serwować, z kolei inne dziewczyny lepiej wychodziły na testach sprawnościowych, ale z odbiciem było gorzej.
 11. Chłopczyk czy dziewczynka?

  W mojej rodzinie był przypadek, że kuzyn zmienił nazwisko przyjmują nazwisko żony. Oczywiście mojej rodzinie to się nie podobało. Kiedyś może liczyło się nazwisko, jakieś tam hrabiowskie czy coś takiego, a teraz już nie. Ważniejsze są inne rzeczy, a nie nazwisko.
 12. Ploteczki

  Ja lubię plotkować. Dla mnie plotkowanie to rozmawianie o kimś, a ja lubie wiedzieć co słychać np. u moich znajomych z liceum itd. A co do facetów, to oni mówią, że nie lubią plotkować, a robią co innego. Znam wiele takich przykładów.
 13. Jakich zespołów / artystów słuchacie najchętniej?

  rudzia, a jakich zespołów lub artystów słuchasz? Bo mi się podoba SDM, ale już Jacek Kaczmarski nie bardzo.
 14. Sex bez zobowiązań

  Człowiek człowiekowi nie równy. Znam osoby które cenią seks z jednym partnerem i seks bez uczucia nie wchodzi w grę, ale znam też takie, które co imprezę z kim innym, nowo poznanym, bez uczucia, dla zaspokojenia swych potrzeb. I tak jest bez względu na płeć, bo znam takie kobiety i takich mężczyzn.
 15. Herbatka tradycyjna czy smakowa ?

  To była gotowa herbatka kupiona w sklepie czy sporządzona przez Ciebie ?
×