Jump to content

JozefRutkowski

Zarejestrowani
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About JozefRutkowski

 • Rank
  Nowicjusz

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.bmqmed.pl/

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Łańcut
 1. Reklama firmy

  To jedno z działań, które pomaga kształtować pozytywny wizerunek firmy, ale oczywiście samo to nie wystarczy, aby wypromować swój biznes. Działania marketingowe najlepiej zlecić specjalistom, którzy przygotują dla Ciebie indywidualną strategię i będą ją efektywnie wdrażać Ja współpracuję z nimi: https://sem7.pl/oferta/pozycjonowanie-lokalne Widać, że mają duże doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych dla lokalnych firm, są naprawdę skuteczni - mam znacznie więcej klientów niż dotychczas, to chyba najlepsza rekomendacja
 2. Samochód dla żony

  Panuje błędne przekonanie, że samochód dla kobiety powinien być mały i że lepiej się takie prowadzi. Tymczasem takie wcale się nie trzymają drogi. Dla pań ważne jest bezpieczeństwo i wiem, jak boją się wypadków. Postawiłbym na coś dużego. Miejski SUV z dużą "strefą zgniotu" może zaoszczędzić kobiecie dużo nerwów. Po za tym oczywiście dobry kurs prawa jazdy, może nawet jakiś kurs doszkalający i ewentualna wiedza z zakresy pierwszej pomocy i taka kobietka będzie królową szos.
 3. Spawalnicza giełdy ogłoszeń

  Ja sobie od czasu do czasu lubię pospawać w garażu, ale jestem całkowitym amatorem. Generalnie sprzęt spawalniczy jest dość drogi, ale na giełdzie https://strefa-spawania.pl/gielda znalazłem bardzo fajne używane spawarki i akcesoria spawalnicze.
 4. Suplement na stawy

  Zastanawiam się teraz nad zakupem suplementu diety na stawy dla mojej babci, bo od kilku lat cierpi na RZS. Chciałem kupić Hyalutidin w jednej z aptek w Łańcucie https://www.hyalutidin.pl/apteki Myślicie, że babcia ucieszy się z takiego suplementu? Mam nadzieję, że ten suplement pomoże jej i ręce nie będą tak sztywnieć.
×