Jump to content

oko

Zarejestrowani
 • Content count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About oko

 • Rank
  Początkujący
 1. Restauracja Panorama

  No właśnie, czy coś się dzieje obecnie w Panoramie? Chodzi mi o to czy można tam zaprosić kogoś na wieczorną kawę lub jakąś kolację?
 2. Pub Kamienica

  Często bywam w różnych kawiarenkach na wyjazdach służbowych. Ale zawsze miło mi wracać do Kamienicy. Lokal dla mnie pierwsza klasa!!!
 3. Jest łąka, będzie strefa

  A ja jako mieszkaniec tych okolic zapytam o jaka dokładnie łąkę chodzi?
 4. Jak oceniasz pracę łańcuckiej Policji

  Nie wiem czy nie za późno, ale mam jedną uwagę. Proszę poruszyć problem tolerowania przez policję nieprawidłowo zaparkowanych samochodów na chodnikach, wysepkach, miejscach niebezpiecznych. Wstyd jest mi niekiedy za moje miasto gdy widzę turystów śmiejących się z takiej sytuacji.
 5. Właśnie mi się przypomniało (to tak dla potomności) w sylwestra otwarto nowy hotel Sezam w Łańcucie Sezam Łańcut
 6. Tam był sklep chyba z wikliną, jak dobrze kojarzę. Jedzonko dobre - sprawdzone.
 7. Witajcie! Czy ktoś się z Was orientuje się, czy istnieje jakiś ranking najlepszych miejsc noclegowych w Łańcucie? Potrzebuję zamówić dobry nocleg (na przyszły tydzień) dla znajomego właśnie w Łańcucie, no i pasuje mi, żeby to było coś z klasą. W zupełności nie mam pojęcia jakie standardy u nas panują. Pomożecie?
 8. Widziałem na mieście już plakaty informujące o koncercie. Chyba się wybiorę, będzie okazja powspominać lata młodości 8)
 9. Według mnie to jest przegięcie (pogrubiony tekst) Przecież kolizję może spowodować każdy nawet najlepszy kierowca i niekiedy jest uznany jako "winny" mimo, że to nie ta osoba zawiniła. Dlaczego młody kierowca, który dopiero nabiera doświadczenia ma być za to karany w ten sposób? O ile w przypadku przekroczeń prędkości to ma sens, to w drugim przypadku jest przesadą. Taka jest moja opinia A ja jestem za przyjęciem tej zmiany. POLICJA uznając winnego kolizji lub wypadku zawsze pyta nas czy zgadzamy się z tą decyzją, jednocześnie informując nas o przysługującym nam prawie odmowy i wtedy sprawa trafia do rozpatrzenia przez Sąd Grocki. Dlatego nie widzę tu żadnej "przesady". Należy pamiętać też, że wydanie decyzji co do winy poprzedza wysłuchanie świadków zdarzenia i osób uczestniczących w wypadku (kolizji). Regułą jest też, że większość kierowców lubi poszaleć autkami (mnie samego, pomimo już dojrzałego wieku, ponosi czasami ułańska fantazja), niestety problem pojawia się, gdy brak nam wyobraźni i doświadczenia
 10. O właśnie, też pytałem o to czy ten budynek aby czasem nie był w zabytkowy i okazuje się, że NIE. Obiekt nie jest taki stary, zabytkowa jest podobno tylko przednia fasada, a samo kino wybudowane podobno jest dużo później.
 11. Osoba, która jest pode mną ...

  Nie, nie miałem żadnego ważnego potkania. Osoba pode mną lubi jadę na motorze.
 12. Dni Miasta Łańcuta A.D. 2009

  Pokaz strażacki - fajny pomysł, dodałbym jeszcze może coś z pokazów Policji. Lasery też spoko, te ognie już mnie nudzą. Dmuchane zjeżdżalnie, Euro-Bugi, itp. Namioty z piwem i jakimś grillowanym żarełkiem Co do koncertu to z miłą chęcią widział bym KULT I zdecydowanie jestem za wakacyjnymi terminami.:shy: Puki co to tyle przychodzi mi tak na szybko do głowy...
 13. Wiem od znajomego, który pracuje (na wysokim stanowisku) w firmie B., że teren wraz z obiektami miasto sprzedało w/w firmie za niemałe pieniążki. I właścicielem jest firma. Obiekt (kino) ma być wyburzony i na to miejsce postawiony hotel z restauracją. Szkoda tylko tych ogródków, ale cóż, tak zadecydowały władze naszego miasta. Odnośnie pomnika, to wiem, że p.Sobuś stara się by pomnik został przeniesiony w inne miejsce by kombatanci mogli przy pomniku świętować swoje uroczystości. Było też spotkanie z władzami miasta i kombatantami gdzie firma (która była inicjatorem spotkania) przedstawiła alternatywę by pomnik pozostał na swoim dotychczasowym miejscu ale miasto musiało by zapewnić przynajmniej na czas uroczystości drugi alternatywny dojazd (wyjazd) gości hotelowych, co wydaję się sprawą logiczną. Niestety władze nie są zainteresowane skutecznym rozwiązaniem problemu. A szkoda, bo pewnie było by to najlepszym rozwiązaniem. Niestety nie jestem Wam w stanie przedstawić dokładnie tej sprawy, ale to co wiem od znajomych z B. to napisałem. Swoją drogą to najwyższy czas na hotel z prawdziwego zdarzenia w naszym mieście, więc ja jestem ZA tą inwestycją.
×