Jump to content

Kwasek

Zarejestrowani
 • Content count

  149
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Kwasek

 • Rank
  Stały Bywalec
 1. Czekam, aż zobaczę wkrótce patrole czołgowe i odrzutowce z alkomatami.
 2. Bake - Gdy zbierzesz newsy z 10 serwisów pogodowych, że w Łańcucie pada a jeden z mieszkańców osiedla Maczka w relacji live pokaże, że nie pada, to 10 źródeł pada pod ciężarem faktu, dowodu. Póki ktoś nie zmoknie, nie uwierzy. Chyba że wierzy.
 3. Bake - W Biblii jest też napisane "Boga nie ma". Rozumiesz, że jest jeszcze kontekst poza cytatem?
 4. Msze gregorianki, zapytanie

  Biedy ksiądz? Znam jednego, parafia w Bieszczadach. Jeździ głównie rowerem oraz polonezem. Polonezem wtedy jak się nie da rowerem. Teraz będzie że to tylko jeden co potwierdza regułę? Sprzedawanie wiary - o jakie produkty chodzi? O te opłaty za msze i śluby i pogrzeby i chrzty? Jest co łaska i tyle, ludzie "postaw się za zastaw się" też dołożyli swoje 5 groszy (no jasne że więcej niż 5 groszy!) Przerobiony dekalog - żeby nie robić wizerunku? W sensie autor takiej opinii zna ten dekalog, który był na samym początku tak? Gratuluję słusznego wieku i pamięci.
 5. Kamera internetowa w naszym mieście ?

  Zimą i latem widok na plac i w stronę Krzemienicy będzie bardzo przyjemny. Latem zieleń i kwiaty, może będzie też widać ławeczkę? W zimie choinka i ozdoby.
 6. Dedek - Przesada mówić DNO o łańcuckiej policji! Jest to bardzo obraźliwe dla funkcjonariuszy, którzy codziennie stawiają odpór tępakom, brutalom i złodziejom. Ktoś, kto nazywa policję DNEM albo wiwatuje "JP na 100%" powinien się klepnąć i nigdy nie korzystać z pomocy policji. Czytaj: kradzież, pobicie, włamanie, porwanie, molestowanie, zabójstwo, oszustwo. Niesamowicie uderza mnie bezczelność osób, które tak łatwo wszystko kategoryzują. Pomyśl o innych policjantach, którzy to czytają a nie tylko o tych, o których piszesz!
 7. "By żyło się lepiej"

  Polak nie wierzy w darmowe pieniądze. Polak wierzy w pieniądze kradzione.
 8. Scena brukowa karmiąca zgłodniałych postkomunistów tanimi paszkwilo-plotkami potrzebuje takich potworków by mieć o czym pisać bo jest masa która chce to czytać. To tylko rynek.
 9. Jusia - Tory torami, do atomówki to im bardzo daleko. Bardziej od pociągów możesz się bać tego co przewożą. Popatrzmy długofalowo. Za 100 lat co będzie? Za 200? Wszyscy ucierpimy na krótkowzroczności. Wiarygodne źródła? Takich nie ma. Są bardziej prawdopodobne i mniej.
 10. Łańcucki cmentarz komunalny OnLine.

  Powiedzcie mi jeszcze że pobierać to oni będą pieniążki wirtualne i będzie raj.
 11. Nie jest to głupi pomysł. Jedyne co trzeba zrobić to uzdrowić resztę systemu edukacji. :apple:
 12. Może lepiej będzie po prostu podzielić kościół na sekcję dla panów i dla pań? Może jakiś bramkarz (selekcjoner?)?
 13. Zgadnij co to za polityk!

  Zgadnę co to za polityk. To jest polityk nierealny.
 14. Jutro panie urzedniczki i panowie sobie odpoczną od peten.... klientów! może ktoś przyniósł swojego pendrivea z domu i zasyfił całą sieć?
×