Jump to content

Kudłaty

Zarejestrowani
 • Content count

  139
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Zła

About Kudłaty

 • Rank
  Stały Bywalec
 1. Parkowanie w Łańcucie

  Pracownicy sklepów, urzędów, banków, szkół blokujący miejsca przez kilka godzin powinni być wyeksmitowani na parking przy e40. A jak nie to powinni mieć wprowadzony abonament na długie parkowanie, wtedy ci co mają blisko do pracy zaczną chodzić pieszo.
 2. Godzina policyjna dla młodzieży?

  A co z tymi poniżej 17 lat? co mają starszych kolegów i koleżanki?
 3. A to nie jest ten fryzjer na osiedlu 3 maja? obok sklepu z tonerami do drukarek?
 4. Dobre warsztaty

  Na Bocznej Kasprowicza jest dobry warsztat Anmar - polecam, bo naprawdę solidnie robią. i pewne jest że nie wsadzają części z "odzysku"
 5. picie alkoholu przez nieletnich

  Ale " czym skorupka za młodu nasiąknie"..
 6. Byłam kiedyś świadkiem jak pod sklepem X jak dorosły osobnik wręczał małolatom alkohol. Dziwię się rodzicom, że nie zainteresują się swoimi pociechami. Policja powinna wysyłać na weekendy patrole nie oznakowane pod sklepy i do parku. Co sądzicie na ten temat?
 7. Alkohole 24h

  A mało to samochodów na Widamidzie? Pracownicy mają prawo jazdy to mogą dowozić...
 8. Alkohole 24h

  A może Asia całodobowa? właściciel by rączki zacierał
 9. Najlepszy sklep w mieście?

  Często tak się zdarzało
 10. Najlepszy sklep w mieście?

  Lubię robic zakupy w asi przy kosciuszki, ale chyba zaprzestanę, tam jest tak zimno że ręce zamarzają. Nie rozumiem, żeby to nie interesowało właściciela, kierownictwo też ma w nosie- lepiej wydzierac się przy ludziach na pracowników. Chyba się przeniosę na podzwierzyniec z zakupami, tam cieplej tylko atmosfera mniej przyjazna klientowi. Ale nie można miec wszystkiego..
 11. Serwis komputerowy Łańcut

  Za Supersamem jest serwis komputerowy.
 12. Niekoniecznie wieśniak, miastowy też ma fantazje...
 13. Dobre warsztaty

  Na ulicy Bocznej Kasprowicza jest nowy warsztat samochodowy " ANMAR" - polecam firma solidna z Rzeszowa.
 14. A jak się ma temat higieny w takim przypadku: do sklepu " X " przychodzi pan, który wcześniej gołymi rękami w parku zbierał butelki - butelki wkłada do brudnej torby - potem te butelki / niejednokrotnie brudne i śmierdzące ze ślimakiem w środku / tymi samymi rękami wkłada w sklepie do transportera - pani mu daje pieniądze i na koniec on tymi samymi rękami daje pani pieniądze. A pani zakłada foliowe rękawiczki w celu segregowania butelek i często jeszcze używa odświeżacza żeby zabic " aromat " pana i butelek. I gdzie tu higiena? I jak ty wypic piwo z butelki?
×