Jump to content

mbari

Zarejestrowani
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About mbari

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday 01/10/1970
 1. policja i wykroczenia

  hehe nie Łamcie przepisów to policja nie bedzie was zatrzymywac, mnie kontrolowali kilka razy ale bez powodu i nie znależli nic do czego mogli się mogli przyczepic hehe, raz nawet sam ich wzywałem do stłuczki i dostałem mandat ale nie mam im za złe bo to była moja wina niestety i przy tym byli bardzo mili, nie mam policjantom nic do zarzucenia, poprostu pełnią swoją funkcję najlepiej jak potrafią :)
 2. heh jeźdźiłem tam do szkoły przez 4 lata, 2 lata autobusem i 2 samochodem i można by troszkę ponarzekac ale miałem okazję kilka rzy wyjeżdżec z tej ulicy podporządkowanej i miło jest jak ktoś cię wpuści, żeby można było wjechac na drogę główną bo są mili kierowcy naprawdę, sam staram się wpuszczac innych jak widzę że stoją i próbują włączyc się do ruchu to miłe uczucie kiedy ktoś mignie ci awaryjnymi albo nawet podniesie rękę żeby podziękowac. Nasze drogi nie są najlepsze i trzeba się z tym pogodzic Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów
 3. Banda z Łańcuta ???

  Wie ktoś może co to za ludzie się ostatnio włoczą po Soninie (prawdopodobnie z Łańcuta) np. w środę 30.01.2008 wieczorem ? :mlotkiem_go:
×