Jump to content

danny

Zarejestrowani
 • Content count

  521
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

danny last won the day on June 4 2014

danny had the most liked content!

Community Reputation

15 Dobra

About danny

 • Rank
  Znany w Mieście

Profile Information

 • Miejscowość
  Lancutensis
 1. Rzecz o Zbigniewie Stonodze, przedsiębiorcy który ma kontakty, ma pieniądze, ma informacje i prowadzi osobistą nagonkę na obecnych rządzących. Proponuję podejść do tematu poważnie i oglądnąć kilka filmików. Kanał YT https://www.youtube.com/user/sejmowewiezienie Strona http://sejmowewiezienie.pl/ Jak myślicie co facet robi? Czy tylko chodzi o to że mu Urząd skarbowy nie oddał zaległego VAT i że przyczynili się do śmierci starej matki oraz że prokuratura zasypuje go oskarżeniami/wyrokami, z których każde idzie do kasacji, czy oprócz tego jest jakieś drugie dno? Obecnie SLD po raz kolejny cienko przędzie, PO słabnie. Ruch narodowy miał nie startować do wyborów, a jednak wystartuje, to co - z udawanym grymasem wraz z innymi prawicowymi partiami będą popierać w razie czego PIS? Może ktoś z góry wymyślił sobie że pora na zmianę opcji i wykorzysta Stonogę (taka tylko moja frywolna myśl). A może on nie ma nic wspólnego z ewentualną zmianą władzy? Widać w konflikcie z Ukrainą że nasi obecnie wyrażnie obrali opcję anty-ruską lub jak kto woli pro-USA. Koleś chce publicznie rozpocząć temat-medialne tabu, że rządzą nami byli komuniści i chce wyjawić ich ciemne interesy, mówi nazwiskami i podaje kwoty, puszcza nagrania znanych osób, może też coś być o katastrofie smoleńskiej. Ciekawe że nic mu jeszcze nie zrobili a jedzie ostro. Proponuję śledzić co się dzieje, jego konto Facebook i pomyśleć przed wyborami.
 2. Sklep z akcesoriami erotycznymi

  Jak bym był marketingowcem, to bym taki sklepik otworzył gdzieś w miejscu gdzie by robił zamieszanie, np niedaleko kościoła zrobił by się raban, musiał by przenosić sklep ale wtedy darmowa reklama by była i każdy by wiedział o sklepie.
 3. Kradzieże w Łańcucie

  W Łańcucie nie słyszałem ale w niektórych miastach były takie kradzieże powszechne. Jednej nocy potrafią z kilku aut ukraść w jakimś rejonie.
 4. Jeśli pytasz o drugą imprezę organizowaną przez miasto/gminę/powiat to nie widzę miejsca. Natomiast mogło by coś powstać alternatywnego, oddolnego tworzonego przez samych młodych, ale bez wielkiego rozmachu.
 5. Krzyż na sejmowej sali - jednak zostaje

  Bardzo podoba mi się postawa JKM, on nawet nie bierze tej sprawy na poważnie tylko się naśmiewa, bo poważnymi ludzi Palikota nie można nazwać. Świetne wystąpienie Mikkego, genialnie się uśmiałem. A Palikotowcy jeszcze za postępowanie sądowe muszą zapłacić. https://www.youtube.com/watch?v=6GpAuMlgmJ4
 6. Polskie miasto Lwów

  Trzeba zacząć że państwa Ukraina nie było przed wojną. Co prawda nacja ukraińców jak i białorusinów była, mieszkali w Polsce wschodniej ale nie mieli oficjalnego państwa. Jak wspomniał Szczus nawet granica obecna z Ukrainą jest sztuczna, jak i to państwo. Jeśli ten twór jest sztucznym tworem to i może się łatwo rozpaść. Ciekawa jest obecna sytuacja. Nieważne czy zamieszki obecne w Ukrainie to reżyserka czy nie, ale fakt państwo nie jest jednolite, wględnie jest podział na bogatą wschodnią Ukrainę, biedną zachodnią i Krym. Coś może się wydarzyć, a MAX kolonko (ktoś mu pisze te teksty) w najnowszym wydaniu mówi o zmianie granic wschodnich i wcieleniu części ukrainy. Fakt że aneksja obecnie ziem z Lwowem mogła by spowodować destabilizację naszego państwa (choć z punktu sentymentalnego przyłączenie Lwowa korzystne), czy zachęcanie do tego nie jest jakąś kolejną grą ze strony Kolonki. Bo kolejna ciekawostka akurat co za "przypadek" kilka dni temu w bodajże panoramie był dłuższy reportaż o Śląsku, który chce się odłączyć (lub/i uzyskać autonomię). Skoro my możemy zająć tereny Ukrainy, to Niemcy będą wtedy miały takie same moralne prawo zająć część ziem Śląska, dawnych Prus i Gdańska? Przy czym oddanie Śląska to wg mnie większa strata gospodarcza niż korzyść z zajęcia Lwowa. Ostatnie słowo reportażu najciekawsze i jak zwykle najbardziej zachodzi w pamięć. Jeśli Ślązacy nie uzyskają nic u władz to pójdą do Strasburga. To oznacza determinację, ale i to że o naszych granicach będzie już decydować jakiś tam sąd a nie my sami?
 7. Naziemna Telewizja Cyfrowa

  MUX 1: TVP1 HD, TVP2, TVP Info, Polo TV, Eska TV, ATM Rozrywka TV, TTV; MUX 2: Polsat, Polsat Sport News, TVN, TVN7, TV Puls, PULS 2, TV4, TV6; MUX 3: TVP1, TVP2 HD, TVP Regionalna, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Polonia, TVP Rozrywka; MUX 4 (TV Mobilna, dostęp płatny): Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat News, Polsat Film, Kino Polska, TVP Seriale, Comedy Central, Nickelodeon i stacje radiowe: Roxy FM, AntyRadio, Moje Polskie Radio, Radio Złote Przeboje, Radio Bajka, Radio Eska Rock, Radio PIN, Radio Plus, Radio Zet, RMF FM, RMF MAXXX i Radio Tok FM. To który mux odbierzesz lub nie, zależy od ustawienia anteny i nadajników.
 8. Jak tam jestem generalnie za ruchem narodowym, dbanie o historię, "tradycyjne" wartości, do tego dołącza się ostatnio wspomnienia o żołnieżach wyklętych (polskich bohaterach) i dobrze że coś się dzieje w tym kierunku. Boję się tylko aby nie była to przykrywka przed wyborami na uzbieranie elektoratu dla PIS. Co prawda ruch na stronie odcina się od polityki (i innych partii) to różnie jeszcze może być.
 9. heh, już któryś raz słyszę że trudno znależć dobrego pracownka. Ja mogę odwrócić sytuację, trudno znaleźć pracodawcę co dobrze płaci i nie kombinuje. Żyjemy już w globalnej wiosce i każdy chce ciągnąć do góry nie w dół, każy wie ile w np w anglii się dostaje za tę samą pracę, to ludzi zniechęca tutaj bo czują że są dymani (no ogólnie, niekoniecznie przez pracodawców). Co do umow śmieciowych to uważam dobra sprawa podczas np studiowania. Jednak z braku pracy i nie studiujący pracują na umowę zlecenie. Tak jak powiedział Szczus, tutaj na podkarpaciu można dawać jakiekolwiek umowy, i tak ludzie złożą podanie. A wymagania wobec pracowników jak w normalnej pracy.
 10. Jeszcze jest dużo do odkrycia, łacznie z naszym pochodzeniem
 11. Kilka razy już oglądałem Bosaka i uważam że jest dobry, świetnie konstruuje zdania i potrafi się jasno wypowiedzieć. Nasze władze nie lubią szeroko pojętego ruchu narodowego, ta cała gadka o mowie nienawiści i faszyźmie to jest nawet troche śmieszna, jak już nawet słysze jak się o tym Palikot wypowiada.
 12. Budżet na 2014 to wielka dziura!!

  Po długim odcięciu od telewizji antenowej, zacząłem interesować się "publicystyką" w internecie, a tu jest to czego nie usłyszy się w eterze. Zmusza to do zastanowienia. Witold Kieżuń: "W tej chwili struktura gospodarki polskiej jest strukturą gospodarki kraju skolonizowanego, taka sama jak struktura Rwandy, Burundi, Nigerii, krajów afrykańskich.." Polecam na spokojnie posłuchać całości lub i innych wygłoszeń. Tymczasem na Węgrzech >>> http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,14575265,Orban__Dla_zagranicznych_firm_era_kolonizacji_na_Wegrzech.html#TRrelSST Może hasło populistyczne ale czy rzeczywistość powoli się nie odczarowywuje, również w Polsce? Minister Finansów Rostowski podniósł wiek emerytalny, zrobił skok na kasę OFE, zawiesza sankcje jakie nakładają progi ostrożnościowe co nie przeszkadza w kolejnym zadłużaniu, łata dziurę w budżecie czym się da a tu prognozy są o możliwej kolejnej fali emigracji http://forsal.pl/artykuly/742047,emigracja-mialy-byc-masowe-powroty-jest-kolejna-fala-wyjazdow-z-polski.html Co o tym myślicie? Czy to tylko kwestia czasu aż wpadniemy w poważny kryzys jak Grecji, Portugalii, Hiszpanii, czy nie ma się czym martwić?
 13. Właśnie, polecam oglądnąć i posłuchac jego wywiady z redaktorem radia wnet, oraz jego inne opinie o polskim rządzie po zamachu zamieszczane na yt. Albo jego wywiady np ten http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/amerykanie-maja-wszystkie-rozmowy-oni-znaja-prawde/hhs34 To jest wierzchołek góry. Ja tam mam w miarę jakąś swoją wizję Smoleńska, ale może to innym razem.
 14. Ciekawe, hmm, że w ogóle ktoś się publicznie o tym wypowiada. Ale zaraz zaraz... zabójstwo Petelickiego? czy to mu się przypadkowo powiedziało czy on coś wie...? A może następuje za kulisami zmiana władzy naszej władzy? Artykuł odnosi się do powiązań polityki z biznesem i do tajemniczych zgonów. Jednakże jeśli chodzi o Smoleńsk to polecam poszukać hasła "seryjny samobójca" które odnosi się do samobójstw osób związanych z wycieczką prezydenta do Smoleńska. Dlaczego seryjny samobójca? O tym właśnie mówił były szef ABW czyli "samobójstwo" w piątek, sekcja zwłok w poniedziałek..
 15. Wojna w Syrii

  Według mnie USA dba o swoje interesy (np źródła energii) i o swoją politykę. Strażnik pokoju to taka propaganda jak wiele rzeczy tam. A jak było z Irakiem, głównym powodem ataku były rakiety (chyba dalekiego zasięgu) które miał niby mieć Husajn. I okazało się że rakiet nie ma, Blair podał się do dymisji bo to była ustawka Usa z UK. A musieli się mocno śmiać z polskich żołnieży jak pamiętam w polskich wiadomościach nadali wideo jakoby z odnalezienia rakiet. Potem dementowali że to pomyłka żołnierzy. Ciekawe że Urzędnik z USA dzwonił do Tuska, może po prostu oswajał z interwencją w Syrii. Ale już nie damy się drugi raz nabrać na wysłanie żołnieży, a może nie ma po prostu pieniędzy.
×