Jump to content

dinana

Zarejestrowani
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About dinana

 • Rank
  Nowicjusz

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość
  Opole
 1. Poszukiwałam wskazówek na to jak zatrzymać opaleniznę na dłuższy czas, co roku mam z tym problem i po niedługim czasie mój naskórek wraca do swojego macierzystego koloru. Udało się znalazłam użyteczny artykuł z którego wyciągnęłam kilka fantastycznych wskazówek które na pewno wypróbuję na swoim ciele, tutaj link: http://poradyzdrowie.pl/jak-wzmocnic-przedluzyc-opalenizne, jeżeli znacie też jakieś skuteczne sposoby proszę o podzielenie się nimi w tym wątku.
 2. Poszukiwałam wskazówek na to jak zatrzymać opaleniznę na dłuższy czas, co roku mam z tym problem i po niedługim czasie mój naskórek wraca do swojego macierzystego koloru. Udało się znalazłam użyteczny artykuł z którego wyciągnęłam kilka fantastycznych wskazówek które na pewno wypróbuję na swoim ciele, tutaj link: http://poradyzdrowie.pl/jak-wzmocnic-przedluzyc-opalenizne, jeżeli znacie też jakieś skuteczne sposoby proszę o podzielenie się nimi w tym wątku.
 3. Poszukiwałam wskazówek na to jak zatrzymać opaleniznę na dłuższy czas, co roku mam z tym problem i po niedługim czasie mój naskórek wraca do swojego macierzystego koloru. Udało się znalazłam użyteczny artykuł z którego wyciągnęłam kilka fantastycznych wskazówek które na pewno wypróbuję na swoim ciele, tutaj link: http://poradyzdrowie.pl/jak-wzmocnic-przedluzyc-opalenizne, jeżeli znacie też jakieś skuteczne sposoby proszę o podzielenie się nimi w tym wątku.
×