Jump to content

sam28

Zarejestrowani
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About sam28

 • Rank
  Nowicjusz

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Łańcut
 1. Regał na opony do garażu

  Chyba wiem o co Ci chodzi. Stworzenie takiego regału możesz zlecić jakiemuś spawaczowi, aby zrobił Ci to z rurek. Założę się, że robił już takie rzecyz, bo ostatnio są bardzo popularne. W Łańcucie trudno będzie coś podobnego znaleźć - tak mi się przynajmniej wydaje. Rzuć jeszcze okiem tutaj https://www.ajprodukty.pl/regaly-i-stojaki/regaly-na-opony/regal-na-opony-3-polki-modul-podstawowy/6211989-19442393.wf?productId=19442347 Są mniejsze, ale ten tutaj pomieści do 15 opon do prawie 350kg na 1 półkę. Na https://www.ajprodukty.pl/regaly-i-stojaki/regaly-na-opony/6211989.wf masz tego trochę więcej.
 2. Jaka wypożyczalnia samochodów w Krakowie

  Warunki ubezpieczenia rzeczywiście są bardzo ważne. Nie bez znaczenia jest pewnie wysokość kaucji, limitu kilometrów itd. Z Krakowa dorzucam jeszcze od siebie SalekBus - wprawdzie auta dostawcze, ale takie również są chętnie wypożyczane http://salekbus.pl/
 3. Nie, jeszcze niczego nie próbowałem. Wiesz, penis to delikatna sprawa, nie chciałbym pogorszyć. Możesz coś więcej napisać na temat ćwiczeń, tych tabletek czy innych metod? Mam na myśli ich skuteczność.
 4. Zarejestrowałem się, aby zapytać o to anonimowo. Otóż chodzi zbyt mały członek. Ktoś będzie się śmiał, a dla mnie ma to duże znaczenie i powoduje ni małe kompleksy. Z tego też powodu, moje życie seksualne - cóż, właściwie nie istniee ;/ Ktoś jeszcze to może przerabiał?
×