Jump to content

spit

Zarejestrowani
 • Content count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About spit

 • Rank
  Stały Bywalec

Contact Methods

 • Website URL
  http://waciobird.pl
 1. A ziemia okrągła jest :-)

  Zrobiłem wersje zimowa :-) --> Panorama Przeworska z lotu ptaka
 2. A ziemia okrągła jest :-)

  Klik mam na to dowód :-) panorama Przeworska
 3. Mgła

  20 minut rozkładania rupieci, ubierania się a sam start to tez inna bajka może to być kilka prób jak wiatr nie wieje stabilnie w jednym kierunku lub jakaś linka się zaplącze więc czasami nie jest łatwo oderwać się od ziemi.
 4. Białobrzegi i Budy Łańcuckie pod wodą

  W piątek latałem nad zalanymi terenami więcej zdjęć jest tutaj most w Białobrzegach jeszcze nie przejezdny
 5. Mgła

  Fajnie że Wam się moje zdjęcia podobają, czytając takie komentarze od razu nabieram motywację do wczesnego wstawania :-) Sam i samotnie niestety, koledzy to lenie nie chce im się wcześnie wstawać :-)
 6. Mgła

  Dzisiaj jest fajna mgła więc pokaże wam jak ona wygląda z mojej perspektywy W dole Wisłok miejsce zrobienia zdjęcia Rogóżno, charakterystyczna wieża kościoła miejsce zrobienia zdjęcia Więcej zdjęć tutaj
 7. Spacerek po parku

  Z rybim okiem nie jest tak łatwo jak dam więcej nieba to zamek będzie "wygięty" :-) Jak się przyjrzysz na kamieniu po prawej siedzą nastolatki i uczą się palić papierosy :-) . Bake jaki tam talent ot zwykłe pstryki .
 8. Falkhor chyba to śniadanie czymś mocniejszym popijałeś :-) Jaka zima toż to prawie wiosna tylko ciemno strasznie w locie iso 1600 muszę używać masakra , wiatrak jest z ostatniego lotu i to pan z wiatrakiem na plecach :-) :
 9. Wiatrak w Markowej

  W skansenie jest drugi ale w super stanie a sam skansen miałem kiedyś okazję dokładnie pozwiedzać i warto zobaczyć jak kiedyś ludzie żyli . Żeby tam trafić trzeba wjechać w jakąś polną drogę, jak masz gpsa to współrzędne zdjęcia pomogą. Skansen :
 10. Takich widoków to ja mam baaardzo dużo więc chcesz zrobić ze mnie biedaka ? :-)
 11. Zdjęcie z cyklu ciekawe miejsca w okolicy :-) . Wiedzieliście o jego istnieniu? Stoi tak na uboczu, w necie znalazłem opisy tylko tego z skansenu. Z góry ciekawie się prezentuje ciekawe czy jest coś jeszcze w środku, musze się kiedyś tam wybrać i zrobić mu sesję foto z ziemi :-)
 12. Spacerek po parku

  :-) spróbuj do rowerzystów albo samochodów łatwiej CI będzie i znacznie więcej tego jeździ, zauważyłem że małe dzieci podobnie mają najpierw machają machają a za chwile rzucają czym popadnie jak by sprawdzając czy to coś jest w zasięgu. A tak poważnie to może być dla Ciebie droga impreza jak trafisz, może zniszczenie mienia a na pewno poważne zagrożenie życia.
 13. Spacerek po parku

  Mogłem założyć inny obiektyw ale z premedytacja użyłem fisheye :-) , jak już pisałem chciałem pokazać doskonale wam znane miejsca inaczej. Balans bieli trochę inny ale jaki efekt :-) a fisha uczę się używać na ziemi bo w powietrzu sprawuje się wyśmienicie Dzięki fajnie że się trochę podobają, o taki efekt mi chodziło
 14. Spacerek po parku

  Dzięki ale dzisiaj był wyjątkowo ładny dzień a ja to tylko uwieczniłem. Zniekształcenia to obiektyw rybie oczko, z premedytacją go użyłem bo chciałem pokazać troszkę inaczej miejsca które doskonale znacie. Fisheye uzależnia musisz spróbować :-), generalnie używam go do innego typu zdjęć ale jest super kontrastowy więc do takich widoczków też się nadaje zwłaszcza jak chce odmiany czy udowodnienia że ziemia okrągła jest :-) Kolory to troszkę zwiększone nasycenie i winieta z obiektywu więc niewiele nienaturalności , lubię nasycone i kolorowe zdjęcia.
 15. Ładna pogoda dzisiaj była więc wybrałem się na krótki spacer z aparatem po parku zobaczyć jak wygląda stąpając po ziemi :-) Zdjęcia z mapą w którym miejscu pstrykniete są tutaj na panoramio , galeria bez kombinacji dla znających teren :-) tutaj Kilka na zachętę :
×