Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Bake

Gdzie najlepszy kebab?

Recommended Posts

Guest Jaruszczow   
Guest Jaruszczow

ja dam przykład a contrario, jadłem w dawnym Old Pubie i mi niezbyt smakował, tak więc nie polecam ;]

Guest Godzio   
Guest Godzio

BIRINCI na Ottona z Pilczy!

U nich to mięso jest takie dziwne, aczkolwiek jeśli kebaba kupuję w Łańcucie, to tylko tam.

Guest Bake   
Guest Bake

mi się wydaje że to jakaś mielonka jest... taka mieszanina

to taka imitacja kebaba od turka z Rzeszowa... ale kiepska. Przykro mi to pisać ale pisze co myślę. Jeżeli komuś smakuje - super dla mnie za drogo i niesmacznie

Joy_ride    4

no jest następna knajpka z KEBAB'em mieści się obok pizzeri sołtysa wprost na wylocie z ul. Zamkowej a zwie się HonoTu jeden kaliber/rozmiar kebaba 7,5zł są też hot-dogi i zapiekanki.

Falkhor    63

Joy - Ano właśnie tamtędy przechodziłem w środę i aż mnie zaskoczyło :) Trzeba będzie spróbować :D

Bake - Owszem jednym smakuje, innym nie. A że sposobów na mięso do kebaba jest trochę, to dobrze, że powstaje kilka kuchni, to każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Joy_ride    4

KEBAB

mi smakuje mięso całe czyli płaty mięsa nałożone na siebie i grillowane 8) to co jest w Birinci tez ujdzie, lubię mięsko z greco lecz troszkę nadrabiają chyba drobiem :/

Zawsze jak jestem nad j.Białym idę do "Bistro Bar" gdzie można zjeść kebaba przyrządzanego przez prawdziwego Turka< ludzia 8)

Dla Łańcuta widzę jeszcze "Kurczak po Amerykańsku" coś podobnego do KFC w chrupiącej panierce :) przyrządzany w specjalnych smażalniach Link

to jest następny pomysł po smacznym kebabie 8)

Ducati    0

Mi sie wydaje ze najlepszy kebab jest tam kolo wypozyczalni kaset jest taki budynek i w nich kebab.

____

Edit by Falk - Dubel link i link offtopowy zarazem.

Falkhor    63

Ducati - To właśnie jest BIRINCI. Tam robią kebaba z opiekanego mięsa mielonego, w HONOTU - z całych płatów, nabijanych na rożen.

Ducati    0

Np.mogli by zrobic jedno miejce, np. tam na plantach gdzie dawaliby wszystkie rodzaje kebaba.Pozdrawiam i Życze wszystkim wesolych i spokojnych Śwąt.

Guest Godzio   
Guest Godzio

Jak dla mnie najlepsze kebaby to w Big City Pizza w Auchanie :)

tam jest najlepszy kebab w promieniu 500km od łańcuta

Falkhor    63

Dobry kebab to smaczny i niedrogi. Jedna i druga cecha zależy wszak od naszego podniebienia i kieszeni ;)

Mnie się ostatnio jakoś przejadły te fastfoody. Mam maniakalnego smaka na... śledzie i wędzone ryby :)

JEDNAK.... ostatnim kebabem był taki średni z Birinci :( Duży jest na prawdę... duży.

Guest Bake   
Guest Bake

Ja dzisiaj byłem w tej nowej knajpie honotu tej koło sołtysa i niemiło się zdziwiłem - palili papierosy (w barze w którym jest tylko jedzenie bez piwa itp) bardzo się rozczarowałem, nie zamierzam jeść przesiąkając jednocześnie odorem papierosów... może innym razem będzie lepiej ...

SunShine    0

Byłam dziś w tym Big City Pizza w Auchanie na kebabie skoro tyle osób zachwala, ale nie był dobry... Masa suchej twardej kapusty, mięsa dużo ale jakieś takie mało słone ogólnie smakowało jak niesłony kurczak... A na bułce złamał mi się plastikowy widelec. Do tego drogi... Ogólnie bez smaku kebaba. Sos też mi nie smakował. Chyba trzeba będzie pójść do antico tam podobno jest dobry.