Jump to content
Sign in to follow this  
Joy_ride

Kevin sam w domu

Recommended Posts

maciej    32

Hmm panowie obawiam się iż wasze typy są nietrafione w tym roku :P

Wigilia

W Wigilię, TVP1 zaprasza do obejrzenia parafrazy "Opowieści Wigilijnej" Karola Dickensa - "12 wieczorów wigilijnych" oraz wzruszającej opowieści "Święta Rodzina". Tego dnia widzowie obejrzą również komedię romantyczną "Powiedz tak" z Jenifer Lopez i Matthew McConaughey. Jedynka poleca także film Stevena Spielberga - "1941".

Boże Narodzenie

W Boże Narodzenie Jedynka zachęca do obejrzenia filmu animowanego dla całej rodziny - "Happy wkręt". Perypetie ambitnego i szybkiego samochodu Zygzaka będzie można zobaczyć w filmie "Auta".

Pojawi się także druga część przygód, nieco rozkojarzonego kapitana Jacka Sparrowa z Johnym Deppem, Orlando Boomem i Keirą Knightley - "Piraci z Karaibów. Skrzynia umarlaka". Natomiast wielbiciele mocnych wrażeń i Stevena Seagala, w filmie "Bestia", będą towarzyszyli byłemu agentowi CIA Jakowi Hopperowi w pełnej niebezpieczeństw wyprawie do Tajlandii.

W wieczornym kinie TVP1 w drugi Dzień Świąt szalone przygody sympatycznego taksówkarza z Marsylii w "Taxi 3", komedia romantyczna "Czterdzieści dni i czterdzieści nocy oraz pełen brawury film "Mściciel", w którym rolę główną zagrał Jean–Claude Van Damme.

Sylwester

W Sylwestrowy wieczór Jedynka zaprasza wielbicieli mocniejszych wrażeń. W Sylwestrowym Maratonie Filmowym widzowie zobaczą: komedię grozy "Mumia" (z Rachel Weisz i Brendanem Fraserem), "Pociąg śmierci" z Piercem Brosnanem w roli głównej oraz "Wyspę węży" - przerażające przeżycia turystów podczas spływu afrykańska rzeką.

Świąteczna Jedynka to także specjalne wydania seriali: "Klan" i "Plebania" oraz programów: "Jaka to melodia?" i "300 procent normy". Nie zabraknie także spotkania z bohaterami "Londyńczyków" i "Ojca Mateusza". W sylwestrowy wieczór TVP1 zaprasza tradycyjnie na "Szopkę sylwestrową", a po północy na "Toast noworoczny z Jedynką" i "Szopkę noworoczną", której autorem jest Marcin Wolski.

zrodlo

Oj heh ;)

W Polsacie będzie Kevin jednak ;p

Zwykle film ''Kevin sam w domu'' i jego kontynuację można było oglądać w okolicach Świąt Bożego Narodzenia (przeważnie w wigilię i w Sylwestra). W tym roku obydwa filmy o Kevinie McCallisterze Polsat wyemituje w przedświąteczny weekend - czytamy na stronie tvpolsat.info. 19 grudnia o 20.00 zostanie wyemitowana pierwsza część, a dzień później o tej samej porze drugi film.

zrodlo

Falkhor    63

'Kevin sam w...' - To bym sam chyba nie wiedział, że święta są, jak by nie puszczali tego filmu :P

michal21    2

ha! a ja wlasnie wczoraj obejrzałem ten film ( kanał Five Scotland ) i mogę - sobie - uroczyscie zakomunikowac - okres świąt Bozego Narodzenia uznaję ża rozpoczęty !

:P

Guest Jaruszczow   
Guest Jaruszczow

to już nie będą takie same święta... dokąd zmierza ten świat?? :P

święta bez Kevina to jak herbata bez cukru, niby będą ale.....

seba    15

To fajnie że święta zaczynają się już 19 grudnia ale mam nadzieje że skończą się tradycyjnie ,musze tylko szefa o tym poinformować.

Falkhor    63

Ducati - Popatrz sobie na TVP2... ja ostatnio stwierdziłem, że... ta stacja może juz przestać nadawać w technikolorze 8) bo albo 4j pancerni, Kloss... an Wołodyjowski, Wakacje z duchami - będzie taniej w B&W :)

Będzie Kevin na 100% :D Święta uratowane ;)

Falkhor    63

Niah. Jakby tak puścili wieczorkiem po Wiadomościach np. Cannibal Holocaust to wtedy z TV byłoby coś nie tak ;)

Wiwat KEVIN! Kevin na prezydenta! :)