Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Choinka już ubrana ?

Recommended Posts

maciej    32

Panowie i panie czy już dostał was zaszczyt ubrania w tym roku choinki :) Czy jeszcze się wstrzymaliście ?

Chętne osoby zapraszam do dodawania zdjęć swoich choinek :)

Czy wieszacie jakieś swoje własne ozdoby ? czy wszystko kupne.

A koło domu jakieś światełka lub inne świąteczne wystawy u was są robione ?

Zaczynając temacik, napiszę że u mnie jak co roku Choinka jest w domku oraz światełka na balkonie. Generalnie sam ubieram, dziś nie było mrozu więc dość ładnie mi to poszło. Generalnie wszystkie ozdoby u mnie na choince są kupne. (przechodzą z roku na rok). Choinka sztuczna. Przy prawdziwej więcej roboty :P

Pierwsze przymiarki :P Trzeba zacząć od światełek i cukierków. Reszta poooteeem :P

PICT8974.JPG

Efekt końcowy :P

PICT8997.JPG

Falkhor    63

Jeju, to już? :)

Ostatniom trochem zabieganym....

Ja zaczynam od światełek, potem bańki, na końcu łańcuchy, podczas procesu je się cukierki a na drugi dzień kupuje się nowe cukierki i dopiero wtedy się je wiesza 8)

A macie jakieś takie... rodzinne ozdoby, w sensie np. starą bańkę, albo cukrowego dziadka czy coś takiego mocno tradycyjnego, historycznego? :P

maciej    32

Falk podobny zwyczaj jak u mnie niczym skończyłem cała to te cukierki co widać zostały tylko w połowie :)

Taki słodki dodatek do pracy :P

okimaxim    0

ja musiałam dwie ubierac w piątek... a wczoraj sie okazało że jedna musze rozebrac bo sie na niej światełka spaliły i trzeba zmienic... :)

Falkhor    63

MUSIAŁAM... jak się musi tylko, to lepiej choinki nie ubierać. Choinkę trzeba CHCIEĆ ubrać. Ona wtedy znacznie ładniej wygląda, lepiej pachnie (nawet sztuczna), efektowniej świeci, cukierków jest więcej, bombki ładniejsze...

okimaxim    0

ale jak ja bym nie ubrała to nie bylo by choinki ;] nawet nikt mi nie chcial pomoc czy doradzic a potem tylko kazdy krytykuje... dla mnie to mus :P

darekielb    13

ja co prawda zakładałem tylko światełka, ale zawsze coś ;)

1a.jpg

Wszystkie ozdoby są kupne a domu i ogrodu nie podświetlałem choć miałem plan to zrobić :P

Choinka jest sztuczna

maciej    32

Może ktoś jeszcze się pochwali swoją :P i opowie coś o swojej tradycji związanej z zielonym drzewkiem

Falkhor    63

Mocno świątecznie się robi, jak człowiek te fotki wszystkie ogląda...

To i ja coś wrzucę, ale z minionych świąt. Podczas tych obecnych - będzie już żywa choinka i fotę musiałbym wrzucić pewnie PO świętach :P

368078a1ee52ae11med.jpg

;)

Jeżyk    43

Bardzo elegancko. Domyślam się że to nakrycie z lewej ze szklaneczką to dla nieznajomego gościa jak, karze tradycja

A sam pomysł zdjęcia świątecznego stołu jest godny poparcia i naśladowania. Warto sięgnąć po aparat w dzień wigilii.