Jump to content
Sign in to follow this  
Jeżyk

Jaki prezent czekał na Was pod choinką ?

Recommended Posts

Jeżyk    43

Pochwalmy się co też otrzymaliśmy w prezencie świątecznym. Ja już to czynię, dostałem elektryczną maszynkę do golenia a sam jako prezent podarowałem odtwarzacz do płyt DVD.

Joy_ride    4

nie lubię dostawać prezentów oraz też nie przepadam za wybieraniem prezentów dla kogoś :|

sam sobie robie prezenty ;)

ostatnio przed mikołajem był to TV + kinko domowe a teraz pod choinkę nowy sprzęt sportowy :D

michal21    2

u nas w domu - w gronie najblizszych robimy losowanie - tajne - kto komu kupuje prezent ;) mnie wylosowała osoba X i otrzymałem perfumy , coś do szafy oraz słodycze - nie wspominając oczywiscie o wspaniałej atmosferze świątecznej ,oby tak co rok ...

Ducati    0

U mnie tez niema prezentów pod choinką,ale kupilem sobie x-boxa 360 z nfs undercover.Bardzo kosztowna przyjemnostka ale mozna bardzo sie wciagac:D i mile spędzić czas.

Falkhor    63

Ze 3 kilo owoców, czekolady, odtwarzacz DVD, KINDER JAJO ;):D;), super kalendarz ścienny i... elitarną szkocką ;)

Guest Bake   
Guest Bake

ja tam też nic nie dostałem, nie uznaje takich rzeczy. Coś mi trzeba to sobie kupie a nie potem musze udawać ooo babciu jaki świetny sweterek, idealny do kościółka !