Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Akcja Wspomagam NFM 2009

Recommended Posts

Falkhor    63

[align=center]409bb74716a98060.jpg[/align]

Tak, tak, to już będzie TRZECI rok, jak tworzymy wszyscy razem NFM. 3 lata obfitujące, we wzloty, upadki, odrodzenia, niejedne narodziny pewnie też - ale to co najważniejsze - stworzyliśmy coś, czego nie było i prędko takiego samego nie będzie. Ha! Na pewno nie będzie - bo my trwamy mocno dalej, rozwijamy się i... forumujemy.

Do forumowania jednak poza połączeniem z Netem i komputerem wyposażonym zasadniczo w klawiaturę - trzeba serwer, na którym istnieje strona. A to nie jest za darmo. Jak nie wyceniamy czasu pracy AdminTeamu, nie ma żadnych uciążliwych reklam, opłat za rejestrację, limitów pobierania czy cokolwiek w tym stylu - tak nas ktoś wycenia za to, że NFM działa od strony technicznej. Powstrzymajmy jednak prostokosych fanatyków naszego Forum 8) przed szturmem na serwerownię - nie tędy droga, bo to rzecz normalna i akceptowana.

Zwracamy się zatem z prośbą o dobrą wolę wspomożenia nas finansowo - drobnymi kwotami albo takimi po-prostu-dogodnymi kwotami, za które każdy otrzyma szczere podziękowania na łamach Forum. Nie zakładamy, że uzbieramy całą potrzebną kwotę - ale nawet gdyby kwota uzbierana była wyższa niż potrzebna na chwilę obecną - to zostanie ona przeznaczona na następne koszty związane z utrzymaniem serwera. Jak zwykle zapewniamy, że nasze zyski z Forum i tak spokojnie wystarczą na kwaterkę w krajach ciepłego południa, drinki i limuzyny, totez zwyczajowo nie przeznaczamy tych pieniędzy na uciechy własne. ;)

Ponadto - wśród donatorów - rozlosujemy upominki (niezależne od przekazanej kwoty; zadecyduje o tym krzywa redakcyjna sierotka).

Formy wsparcia - bezpośrednie przekazanie pieniędzy na ręce Admina 8) oraz przelew na wskazane konto .

Mbank :

[align=center]

NFM Łańcut

85 1140 2004 0000 3402 3555 5377

w tytule : Wsparcie NFM 2009 - nick z forum[/align]

Istnieją jeszcze inne możliwości zapłaty poprzez : MoneyBookers, Paypal

W razie zainteresowania prosimy o kontakt z administracją.

-------------------------------------------------

Z góry dziękujemy. Także za to, że nadal z nami jesteście i mamy dla kogo pracować :) 8)

Guest Bake   
Guest Bake

ja proponuje taki konkurs jak w stanach ale:

Administrator siedzi na półce nad zbiornikiem z wodą i można kupić za powiedzmy 20 zł kulki którymi rzucamy w spust. Jeżeli trafimy nieszczęśnik wpada do wody ;) co Wy na to ?

Ja wspomogę delikatnie forum bezpośrednią wpłatą u admina.

maciej    32

ja proponuje taki konkurs jak w stanach ale:

Administrator siedzi na półce nad zbiornikiem z wodą i można kupić za powiedzmy 20 zł kulki którymi rzucamy w spust. Jeżeli trafimy nieszczęśnik wpada do wody ;) co Wy na to ?

Ja wspomogę delikatnie forum bezpośrednią wpłatą u admina.

Hehe :) myślę, że kiedyś może takie coś zrobimy :(:D

PS. Dziękujemy Bake

Qmar    0

mi to lotto (raz mnie maciej w autobusie nie poznałes Ty łobuzie) a Falka to gdzies w sklepie widziałem jak srajtaśme kupował xD

Falkhor    63

To już nawet srajtaśmy nie można spokojnie kupić, żeby Cię fani nie podglądali? 8)

A z tymi losami do trafiania w spust to czemu nie. Tego jeszcze w życiu nie robiłem, a akcja szlachetna 8)

Guest Mongol   
Guest Mongol

Nie kumam - wystarczy wyłączyć adblocka by zobaczyć a to reklamę heliosa, a to reklamę jakiejś "krainy łańcut"...

Po co przeprowadzacie zbiórkę skoro na forum są umieszczone reklamy ?

Dla mnie to trochę dziwna sytuacja: coś jakby przepijać zwykłą pensję, a na chleb zbierać "co łaska"...

No i czy macie zezwolenie na zbiórkę ? :)

Guest Bake   
Guest Bake

z heliosa są wejscówki na konkursy a kraina łańcut to zaprzyjaźniona strona.

A Pan Panie Mongole nie ma czasem problemów z urzędem imigracyjnym :)

Guest Mongol   
Guest Mongol

Jak to Cejrowski powiedział: "Za darmo nie reklamuję."

maciej    32

Nie kumam - wystarczy wyłączyć adblocka by zobaczyć a to reklamę heliosa, a to reklamę jakiejś "krainy łańcut"...

Po co przeprowadzacie zbiórkę skoro na forum są umieszczone reklamy ?

Dla mnie to trochę dziwna sytuacja: coś jakby przepijać zwykłą pensję, a na chleb zbierać "co łaska"...

No i czy macie zezwolenie na zbiórkę ? :)

Tak jak Bake napisał :)

Z Heliosa mamy darmowe bilety do rozdania w konkursach.

A Kraina Łańcut to strona partnerska.

NFM od początku opiera się na datkach społeczności NFM. I na razie nie mamy w planach tego zmieniać.

Uważamy, iż jeśli komuś podoba się to co robimy, całe zaplecze NFM to drobną kwotą nas wspomoże na kolejne miesiące istnienia w internecie.

Każdy ma wolną wole oraz wolny wybór i to szanujemy.

Falkhor    63

Spokojnie, jak ruszę w teren to pozbieram :) Licze tez na tych, co nas obserwują, niewiele piszą i do tej pory tez często nas wspomagali :) Będzie pozytywnie :)

Guest Mongol   
Guest Mongol

Słuchał ktoś z was kiedyś radia VCPR ? Gorąco polecam - jest tam mowa o dobrowolnym finansowaniu... :)

Falkhor    63

Jak nie uzbieramy 4 patyków, to i tak nie bardzo jest się czym martwić :) nawet gdyby więcej, to poświęci się jedna osobę do spisania umowy o dzieło. A może ktoś chce się zrzec majątku? :) Przecież NFM to od dawien dawna pralnia brudnych pieniędzy pochodzących z przemytu piasku do Izraela 8) 8)

Guest Bake   
Guest Bake

kanały przemyt owe się pozamykały a ten piasek z Afganistanu to nie to samo !

Wprowadźmy nfm podatek ! :)

P.S jeżeli stan składek 0 zł to widzę że admini nam zwykłym userom nie dają dobrego przykładu .... :)

maciej    32

kanały przemyt owe się pozamykały a ten piasek z Afganistanu to nie to samo !

Wprowadźmy nfm podatek ! :)

P.S jeżeli stan składek 0 zł to widzę że admini nam zwykłym userom nie dają dobrego przykładu .... :)

hehe Bake my i tak zawsze na końcu dokładamy :)

Falkhor    63

A czasem nie zawsze na końcu :) :) Przed, w trakcie i po fakcie też. Poza tym opłacić tych wszystkich prokuratorów, bramkarzy, sędziów, kurierów... To na prawdę kosztuje 8)

Falkhor    63

Oki, jest UPDATE

Od dwojga Userów (zastrzegli sobie anonimowość) do tej pory 45zł. W drodze płatności są jeszcze 3 osoby, tylko muszę odebrać im gotówkę 8)

Jeżyk    43

A wspomaganie NFŁ SMSem ? To pytanko raczej dla adminów, nie wiem czy realne, ale dla Userów było by wygodne.

Sign in to follow this