Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Akcja Wspomagam NFM 2009

Recommended Posts

maciej    32

i na tym się skończyło?

Uzbieraliśmy prawie cała kwotę resztę dołożyliśmy jak co roku :)

A wspomaganie NFŁ SMSem ? To pytanko raczej dla adminów, nie wiem czy realne, ale dla Userów było by wygodne.

Dla mnie osobiście wszystkie te konkursy, akcje sms-owe w obecnym świecie są dziwne :) Wysyłam sms-a np za 2 zł neto, a faktycznie wpłacam 0.82 zł (59% ceny zabiera firma udostępniająca płatności sms )

Więc zasadność akcji typu wspomagam sms jest według mnie mnie strata pieniędzy dla wpłacającego :)

W dobie kont internetowych, które można założyć w kilka chwil i bardzo często przelewy kosztują grosze lub 0 zł, sms wypada cienko :D

Ale oczywiście jak ktoś chce to mogę podać dane sms :)

PS. Dla przykładu Darczyńca wysyła nam sms za 9 zł netto - my otrzymujemy z tego raptem 3,69 zł netto ;) Darczyńca wysyła z konta bankowego 8 zł( załóżmy, że przelew kosztuje 1 zł - czyli też koszt 9 zł) - My otrzymujemy 8 zł :) Komentarz chyba zbędny ;)

Jeżyk    43

Święta prawda Maćku. SMS to kiepski interes, ale nie znałem tych szczegółów . Dzięki.

Falkhor    63

Co już pojaśnił Maciej - SMS nie opłaca się ze względu na to, że WASZE pieniądze są przejadane przez operatora... Dlatego taka opcja nie ma po prostu sensu ekonomicznego 8)

Sign in to follow this