Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

20 największych wpadek fotoedytorów

Recommended Posts

Falkhor    63

[align=center]20 najbardziej katastrofalnych prac w Photoshopie[/align]

Rany 8) jak w opisie strony - ludzie biorą za takie rzeczy tęgie pieniądze i zostawiają... palce, mnożą tła, dublują, konwertują i... totalnie się zapominają w twórczym szale.

Które podoba się Wam najbardziej? :D Dla mnie LEXAR oraz facet z czekiem :D

Falkhor    63

Darek - No ten wacek to oczywiście ślad po próbie zacieniowania tej tkaniny, bo to samo jest chyba na udzie jej lewym.

A co do Lexara... no szok :o Na szczęście ja kupiłem te 4gb :D :D

Qmar    0

teraz działa :D

dobre z tym wackiem :D

kiedys widziałem jak ktos przerobił jedną modelke i zabardzo sie rozpedził...... usunał jej pępek zupełnie :D

Falkhor    63

Qmar - Być może było to zdjęcie modelki, która... nie ma pępka, ostatnio o tym było - bo się jej tak po prostu wkomponował, że został tylko delikatny dołeczek 8)

331642620009a26b4921f1e1

Znane są historie o modelkach, którym w trakcie retuszu zdjęć usunięto pępek. W przypadku gwiazdy Victoria’s Secret, Karoliny Kurkowej, jest na odwrót. Na wszystkich jej fotografiach pępek jest dorabiany lub wklejony z brzucha innej modelki.

Czeszka w wyniku źle zawiązanej pępowiny ma jedynie szczątkowo zarysowany pępek. W połączeniu z idealnie gładkim brzuchem daje to efekt lalki Barbie.

Źródło - Pudel

:D

Qmar    0

Ciekawy przypadek nie wiedziałem o tym, mimo to jestem pewien ze tamtej usunięto pępek zupelnie. Zdjecie było bardzo wyrazne a nie było zadnego zarysu pepka. :D