Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Podziekuj autorowi postów

Recommended Posts

maciej    32

W dniu wczorajszym został wprowadzony system podziękowań na forum.

Jeżeli uważasz, że post zasługuje na uwagę, pomógł Ci, bardzo zaciekawił - PODZIĘKUJ autorowi.

Czekamy na wasze uwagi, opinie oraz nowe pomysły :D

PS. Zapraszamy do Wirtualnego Łańcuta ( zakładka ), przybyły nowe zdjęcia :)

Jeżyk    43

Macieju , dzięki. Ale powiedz jak tym się posługiwać. Jak korzystać z tego instrumentu. U mnie to jakoś nie działa.

Jeżyk    43

Hmmm, przy mojej reputacji jest np. informacja :Podziękowano 2 X i Podziękował 1 X, ale kto i za co mi podziękował tego nie wiem i co gorsze, ja nie wiem komu ja podziękowałem i kiedy to sie stało. Wiem że nie jestem zbyt dobrym "komputerowcem" tak jak inni moi koledzy tu z forum, dla tego liczę na pomoc i wyjaśnienie, w miarę zrozumiałe.

Qmar    0

hmm tak to widze ale wlasnie jak to sprawdzic ? no nie wiem kiedys post wyróżniony był innym kolorem niż reszta i na dole było napisane kto podziekował :) ten system był najlepszy wtedy :D

Jeżyk    43

Ja myślę ze jest tu jeszcze coś do zrobienia, a metoda "prób i błędów" przyniesie dobry efekt.

``````````````````````````````````````````````````````

Ps. A w tej chwili widzę że podziękowałem komuś już trzy razy, nie wiem jak to się stało, bo jak na razie takich intencji nie miałem. Najgorsze jest to że dalej nie wiem komu podziękowałem i za co

maciej    32

Faktycznie pojawił się mały problem :) podziękować można, pokazuje się u użytkownika ilość prawidłowo :D

Problem jest z zaznaczeniem konkretnego postu i napisaniu kto podziękował :) Problem zostanie rozwiązany w możliwie najszybszym czasie :)

Jeżyk    43

Macieju, chciał bym Ci podziękować za to że chcesz coś dobrego wprowadzić, ale podpowiedz jak ja mam to technicznie wykonać. Nic tu takiego nie widzę, jakiejś funkcji podziękowań. A więc puki co, dziękuję Ci tym postem. Tyle mogę.

maciej    32

Macieju, chciał bym Ci podziękować za to że chcesz coś dobrego wprowadzić, ale podpowiedz jak ja mam to technicznie wykonać. Nic tu takiego nie widzę, jakiejś funkcji podziękowań. A więc puki co, dziękuję Ci tym postem. Tyle mogę.

Pod każdym postem (nie swoim własnym) powinien być widoczny przycisk THANK.

maciej    32

dobrze miski ;) podziekuje wam jak ktos utworzy cytowanie selektywne jeszcze ;)

Prędko ta chwila nie nastąpi :P

maciej    32

dobra a gdzie zobaczyc mozna jakie posty zostalo pochwalone

Wkrótce będzie można zobaczyć :P

Jeżyk    43

Demonesso, zrobię wszystko aby Ci się nie narazić i utrzymać Twoje podziękowanie. Jest ono dla mnie bardzo cenne, a w nagrodę przesyłam Ci ten wierszyk:

Jestem dobrem jestem złem

Fatamorganą jawą i snem

Jak anioł sięgam chmur

Jak demon spadam w dół

Daję mało lecz chcę dużo

Jestem słońcem jestem burzą

Nie jest on wprawdzie cały, ale wybrałem najciekawszy fragment. Jak Ci się podoba ??

Cerberion    0

Fajna opcja która jak dla mnie oznacza że czyjśc post mi się podoba albo coś tak, no bo to chyba nei ma byc tylko do tego ze jak sie spytam jak dojechac do ktoś mi odpowie a ja mu podziękuję :D

wytestowałem i wygląda to całkiem całkiem :D

aaaaaa i fajne logo takie wreszcie wiosenne tamto mnie niesamowicie dołowało!

Jeżyk    43

Istotnie, fajnie to wyszło Maćkowi, funkcja podziękowań udała sie, a Forum zyskało na niej, dodając mu elementu .....szukam odpowiedniego słowa, chyba najwłaściwszym będzie..odniesienia się do tego co napisali inni. To ważne, ten instrument jest istotny i wpływa mobilizująco, co niewątpliwie będzie miało wyraz w jakości tego Forum ( przez szacunek "Forum"piszę zawsze z dużej litery)

Maćku, jeśli podobny sukces odniesiesz w usprawnieniu funkcji "Pochwał" to obiecuję pierwszą dla Ciebie. To co jest teraz jest nie sprawne. Coś takiego jak samochód po wypadku.

Qmar    0

Maciej mozna by zrobic jeszcze zeby wyrozniony przez kogos post mial inne tło jak to bylo dawien dawno na starym starym forum ? np zeby mial lekko zolty czy tam zielony kolor? :D łatwiej sie bedzie orientowac :D

Sign in to follow this