Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Wyciag narciarski STAŚ w Handzlówce

Recommended Posts

maciej    32

Dziś przeczytałem (dopiero), że w tym sezonie czynny jest wyciąg narciarski w Handzlówce. Hmm dużo się o nim słyszało, ale widać, że ktoś się za to wziął na nowo :)

Cieszy to, iż w naszym regionie mały bo mały, ale jednak wyciąg narciarski jest.

Hmm ceny biletów w tym sezonie :

1 Wyjazd próbny dla możliwości przetestowania stoku ZA DARMO!!!

Karnet 5 przejazdowy 10 zł - najmniejsza liczba przejazdów.

Karnet 10 przejazdowy 20 zł.

Karnet ulgowy 14 przejazdowy 20 zł - za okazaniem legitymacji.

Karnet 50 przejazdowy 80 zł.

http://www.stasiu.com.pl

Według moich kalkulacji ciut wysokie... ale mogę mieć tylko złudne wrażenie.

Co myślicie o naszym lokalnym Stasiu ? :)

Korzystał ktoś z Was ?

Mam nadzieję, iż stronę www zrobią lepszą :D gdyż ta jest heh według mnie mizerna :)

michal21    2

rzeczywiscie stronka nie najlepsza,chociaz widziało sie gorsze :)

nie byłem na stoku,jakieś mam dziwne wrażenie za mógłbym uderzyc w pobliskie drzewa ;P

co do cen - porównujac inne stoki - są za wysokie - przygladając sie warunkom, strach pomyslec co bedzie za rok czy dwa ...

ogólnie - plus za inicjatywe

Teddy_85    0

Niestety - co do cen - macie rację... Nie są zbyt kuszące... ALE

Po 'upadku' stoku w Dylągówce - Handzlówka stała się dość ciekawą 'alternatywą' dla narciarzy, którzy nie chcą / nie mogą pozwolić sobie na dalszy wyjazd...

BA - najbliższe nam 'godne zainteresowania' wyciągi - Strzyżów, Przemyśl - są nieco bardziej odległe.

Co do oceny stoku, przygotowania, zaplecza - to niestety - lepiej nie porównywać z ŻADNYM obiektem....

Trasa - bardziej 'dopracowana' niż rok temu, ale pozostaje jeszcze duuużo do zrobienia...

Zaplecze - praktycznie - BRAK - jedynie mały bar, który jest czynny chyba tylko w weekendy

Dojazd - sama droga jest nieźle oznakowana, inna sprawą jest JAKOŚĆ tej drogi :)

Parking - dopatrzyłem się dwóch zalet - pierwsza - że jest DARMOWY, a druga - że JEST :)

Jednak - średnio-zaawansowanym i początkującym - szczerze polecam...

Sceptycznie - po 15 min drogi i tak nie znajdziemy nic 'lepszego', więc warto zaryzykować ;p HHeh :)