Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Jaruszczow

ciekawe anime

Recommended Posts

Guest Jaruszczow   
Guest Jaruszczow

hej ludzie, podrzućcie tytuły anime które warto obejrzeć, tylko bez oklepanych tytułów typu dragonball czy naruto

Qmar    0

-Full Metal Alchemist ! najlepsze jakie ogladałem (manga jeszcze lepsza)

-samurai champloo - fajnie zrobione i ciekawa historia :)

Falkhor    63

Pełnometrażowe - Karas oraz Ruchomy zamek Hauru 8) Noooo i ostatni Batman Gotham Knight.

I może jeszcze Ghost in the shell.

I jeszcze Vexille 2077 Japan National Isolation

8)

danny    15

Oh, jeśli moge coś dodac od siebie. DB I Naruto nie oglądałem ale i nie żałuję bo jakos mnie nie kręcą. A to moje typy (te które oglądałem):

Oczywiście wszystkie produkcje ze studia ghibli, Ninja Scroll i Basilisk jeśli lubisz krwawe walki, Trigun, Appleseed, Spirited Away, Metropolis, FMA, GITSH, może Hellsing, Noir, Last Exile, Final Fantasy, Cowboy Bebop(podobno, ale nie oglądałem). Są jescze anime typu Love Hina, onegai twins, onegai teacher, girls bravo, które daja niezły ubaw, ale nie każdemu przypadną do gustu.

Falkhor    63

Hmmm... z tych, co powymieniał Danny - przypomniałem sobie jeszcze Appleseed oraz Spirited Away - W krainie bogów 8)

zegfryd    0

Noir - świetna muza

GreanGrean - jesli lubisz troche zboczone.

Gatunków anime jest wiecej niż gatunków filmów, byłoby łatwiej gdybyś określił jakie gatunki lubisz lub jakich nie trawisz.

danny    15

Heh no właśnie, warto spróbować się określić co się lubi, bo anime w Japonii ogląda się jak u nas normalne kino, i każdy ma tam ogląda co innego. Dla dzieci są np. mechy:hammer2:, a i dla dorosłych tez coś jest:D Jest też stronka http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=genren gdzie jest podane jakie grupy "wydały" dane anime do ściągnięcia z sieci. :)

Guest Jaruszczow   
Guest Jaruszczow

no tak... że jest dużo anime to ja wiem, chodzi o to żeby w tym gąszczu znaleźć coś co nie uzna sie za zmarnowany czas

próbowaliście obejrzeć seirei no moribito lub Mushishi??